Nevius: المپیک ما نیاز به دریافت بیشتر تحت فشار قرار دادند دور

شما می دانید آنچه در جهان می تواند با استفاده از در حال حاضر ؟

بازی های المپیک است.

در حال حاضر آن است که بسیار روشن است که coronavirus حس طنز. ای بابا شما رو NBA رودی Gobert تمسخر ویروس احتیاطی و سپس پایین آمدن با آن تنها چند روز بعد.

و شما نیز مجبور به اعتراف است که آن را فوق العاده جالب است که تنها وحدت رویداد ورزشی است که می تواند به ارمغان آورده اند جهان با هم برنامه ریزی شده بود برای زمان دقیق زمانی که به ما گفته شده برای اقامت از هم جدا.

چرا که در زمان ناراحتی و بیماری و ترس کمی به اشتراک گذاشته ورزشی تجربه می تواند یک راه طولانی بروید. و مطمئن شوید که اگر آن را برای این ویروس در ایالات متحده می توانست بیس بال و یا college hoops. اما این است که در سراسر جهان همه گیر. و یک تجربه جمعی, هنگامی که مردم در سراسر جهان در همان لحظه ممکن است ما را احساس کمی بیشتر به یکدیگر متصل می شوند.

و در این نقطه از بازی های المپیک تقریبا تنها شانس برای انجام این کار است. جهان نمایشگاه به نظر می رسد که از بین رفتند. سازمان ملل متحد بیش از حد سیاسی است. بهترین مقایسه برای در سراسر جهان مشاهده است که احتمالا در جام جهانی.

اما بازی های المپیک باید چیزی برای همه. کشورهای دارای تخصص است. اکثر آمریکایی طرفداران احتمالا نمی تواند به شما بگویم که چگونه بسیاری از دور وجود دارد در یک اسبدوانی. اما در کنیا که به تولید بزرگترین steeplechasers در تاریخ کل کشور متوقف می شود زمانی که المپیک نهایی اجرا شده است.

چیزی است که وجود دارد در مورد رقابت برای کشور خود را — هر ملتی خود را ارسال قهرمان به نمایندگی از آنها تحت پرچم خود را. آن را الهام بخش. توانمند سازی.

که احتمالا بخشی از دلیل ژاپن و کمیته بین المللی المپیک خیلی مسخره bullheaded در مورد تلاش برای برگزاری بازی های تابستانی این ماه ژوئیه.

در ماه ژانویه آنها اصرار داشتند که آنها تا به حال حتی در نظر گرفته تغییر تاریخ.

اخیرا در این ماه یک سخنگوی کمیته بین المللی المپیک bristled: “ما یک تصمیم. تصمیم این است که: این بازی پیش بروید.”

سرانجام پس از مقاومت مواجه بود که از ابراز نگرانی آشکار تحریم — کانادا برای یک گفت: این که قرار بود برای حضور در — ژاپنی ها و کمیته بین المللی المپیک در هفته گذشته اعلام کرد یک سال تعویق افتادن — به 2021.

که قطعا حق تصمیم گیری و پشتیبانی از تقریبا همه در المپیک جامعه است.

اما آن را به آرامی گرفته شده. ژاپن برای یک, تا به حال شش میلیارد دلایل می خواهید به میزبان این رویداد است. این که چقدر در دلار اقتصاددانان برآورد آنها را از دست بدهند در شرکت های بزرگ حمایت مالی و گردشگری.

آن را مقدار زیادی از پول, اما وجود دارد بیشتر در معرض خطر است. اقتصاد ژاپن است که در یک مکان شاد و نخست وزیر ژاپن به فروش می رسد این ایده از میزبانی بازی های المپیک — سرمایه گذاری حدود 12 میلیارد دلار بر روی زیرساخت — به عنوان یک پرش شروع برای کشور است.

(می گویند آبه است که همه در المپیک تلاش برای فروختن تعهد خود را. در سال 2016 المپیک, مراسم اختتامیه, گزارش های خبری گفت: “شینزو آبه “ظهور یک لوله سبز” به عنوان نینتندو شخصیت سوپر ماریو.)

میزبانی بازی های المپیک به عنوان یک راه برای شروع رونق اقتصادی است آشنا تاکتیک. من به یاد داشته باشید که گفت و بیش از بیش در سئول کره جنوبی, بازی های المپیک است که این قصد معرفی کره جنوبی به دنیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>