Nevius: ورزش همیشه عالی اکولایزر

شما احتمالا شاهد آخرین ساخته اینترنت clickbait کلاهبرداری تلاش برای به دست آوردن یک افزایش Steph کاری طرفداران.

برخی از پسر به نام راب پارکر او را به نام “بالا پرداخت می شود هارلم جهانگرد.” و او اضافه کرد که ری آلن ساخته شده بیشتر 3-اشاره گر است که کاری را رایگان-پرتاب درصد پایین رفت در NBA Finals و با بازی در خط او را آلن کاری بیش از هر روز.

این افزایش چند سوال — شروع با که راب پارکر? و ما را از رسیدن به آن است.

فقط به دور از اعداد است. آلن بازی در 20 سال کاری, بازی های برگزار شده است 11 اما در فصل گذشته بود و اساسا از دست داد به آسیب است. بنابراین در اصل نیمی از زمان کاری است که در داخل 478 threes از آلن. او در آخرین فصل 2018-19 کاری ساخته 354 threes.

دوم در خط پرتاب آزاد در شش بازی ها در سال 2019 نهایی کاری رفت 14-14, 8-9, 13-14, 7-8, 6-6 و 6-6.

در نهایت کاری موفق به کسب سه قهرمانی (و شمارش) و به فینال رفت و پنج سال راست. آلن بود که در سه فینال و برنده دو.

جایی آلن باید بدانم “چگونه من درگیر این؟” خارج از هیچ جا rip کاری به نظر می رسد بیش از تصادفی آن است که فقط ساده عجیب و غریب.

پارکر است که هیچ یک از شما تا کنون شنیده ام. او یک بازیکن سابق. او در حال حاضر یک ورزش لنگر برای 7 اقدام خبری در دیترویت. او با استفاده از به عنوان یک مقاله نویس برای ClickOnDetroit و اخبار دیترویت و به حال خود 15 دقیقه به عقب در سال 2012 زمانی که او از کار اخراج شد ESPN بعد از نظرات او در مورد آن واشنگتن کارفرمایی رابرت گریفین III.

در آن مصاحبه پارکر خواسته تیز اگر گریفین بود: “یک برادر یا او یک cornhole برادر ؟” و بعد افزود: “او یکی از ما است. او نوع سیاه و سفید, اما او واقعا نمی.”

پارکر اثبات شد که “همه ما می دانیم که او یک نامزد. وجود این همه بحث در مورد چگونه او یک جمهوری خواه است.”

به عبارت دیگر گریفین نبود معتبر کافی است.

که هزینه پارکر کار خود را, اما در حال حاضر او را به عقب را در یک زمان هنگامی که هویت نژادی است که در جلو و مرکز در این کشور است. و از آبی او میدارد بحث با کسی که تا به حال به دفاع از خود نژادی اعتبار. تصادف است ؟

من می خواهم برش پارکر یک استراحت به جز “Harlem Globetrotters” خط. مانند بسیاری از ما آفریقایی ورزشکاران باید ببینید Globetrotters به عنوان آثار از دیگر زمان happy-go-lucky, سیاه, بازیکنان سفر به کشور, clowning در اطراف و قرار دادن در یک نمایش.

ما لازم نیست به صرف زمان بیشتری را بر روی پارکر. او می دانست آنچه که او انجام شده بود در تلاش برای به هم بزنید تا یک جنجال و نام خود را خارج وجود دارد.

اما او را به ما به نفع بالا بردن یک نکته مهم — ما هنوز در حال کار کردن این مسائل نژادی در ورزش است.

کاری مواجه شده خلوص نژادی آزمون از لحظه ای که او به لیگ. به عنوان یک سالمند, سفید, فرد, من قطعا لازم نیست که اعتبار مورد آن صحبت کنید.

اما هم تیمی های اند و آشکارا از دو برابر استاندارد است.

در سال 2017 Draymond سبز گفت: در یک پادکست است که هر کسی می تواند بگوید که بلافاصله کاری “ain’t از هود.”

و سپس افزود “و البته Steph است نور پوست, به طوری که آنها می خواهند او را به نرم است.”

و در سال گذشته مت بارنز گفت: “پرش” که کاری نمی توانید احترام او سزاوار, تا حدودی به دلیل “نور پوست چیز. مردم با مشکلات است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net