Nevius: طرفداران ورزش یا نه بچه می تواند ما بهترین مربیان

آن را هنوز هم روز مادر است.

ما نمی توانیم صبحانه. ما نمی توانیم در آغوش بگیرید. هیچ بازی فوتبال در دبیرستان رشته است.

اما ما می توانیم یک روز و فکر می کنم در مورد مادران ما. چون همه رو یکی این که آیا شما در حال رانندگی و خط در NBA و یا رانندگی یک Uber در منطقه مالی. مامان دلیلی است که ما همه در اینجا.

به طور کلی مادران و ورزشی دریافت رپ بد است. آنها ثابت به عنوان hander-spongebob برش پرتقال و حاشیه gabbers. کلیشه این است که آنها در حال تماشای این بازی به دلیل هر کس دیگری است اما آنها واقعا به دنبال عمل است.

که من می خواهم بگویم این است که در مورد اشتباهترین کلیشه این طرف “می اندازد مانند یک دختر است.”

قطعا من مطمئن هستم که خانواده ها وجود دارد که اصلا کوچکترین علاقه ای به ورزش است. وجود دارد مادرم که نمی قرار دادن بازی در تلویزیون حتی اگر هر کانال دیگر بود “دشمنی خانواده.”

ولی در کل که نیست تجربه من بوده است. در هر سطح تا به افرادی که از پرداخت میلیون ها نفر برای پرش و گرفتن آن مادران است که پرشور ترین ترین مشغول به احتمال زیاد به فریاد ref.

تایگر وودز گفت که پدرش ارل حفر او در مکانیک گلف. آنها تمرین نوسان تاکتیک ها و دوره های مدیریت.

در ضمن مادر او Kultida بود یک تکه از مشاوره. هنگامی که شما حریف خود را پایین قرار داده و پای خود را بر روی گردن خود را.

“در ورزش” او گفت:, “شما باید برای رفتن به گلو.”

در حال حاضر در اینجا یک تکه نارنجی.

من حدس می زنم که بسیاری از مادران توسعه که شور راه آن اتفاق افتاده است در خانواده ما. یک sportswriter من به کسی که به عنوان یک مربی من می دانستم که یک بار گفت: “نمی دانم اگر توپ پمپ و یا پر شده است.” و او اهمیتی نمی دهند.

اما سال ها بعد هنگامی که او بچه بود در تیم ما دارد صرف تعطیلات آخر هفته در زمین فوتبال و استخر شنا. ناگهان بازی بودند transfixing. و اضطراب-تولید. و nerve-wracking.

چیزی است که وجود دارد در مورد دیدن بچه های خود را در این زمینه و یا در استخر. و تظاهر شما در حال مشاهده همه اما واقعا فقط با تمرکز بر روی آنها امید و آرزو که آنها می خواهم نمره و یا پیروزی و یا ایجاد یک بازی فقط به دلیل شما می دانید که چگونه بزرگ است که آنها را احساس.

و پس از آن — و شاید شما اصلا انتظار این دیدن آنها را زدم. یا smacked در صورت. یا خراب که احمق ref باید به حال چشم خود را بسته است. کسانی که همه شدید مامان لحظات.

پس از آن بود که در خانواده ما که مامان شروع به گرفتن علاقه در ورزش وقتی بچه ها بازی می کردند. و بعد بچه ها سمت چپ ما شروع به رفتن به هفت یا هشت غول های بازی های یک فصل است.

زمانی که ما شروع به مامان نمی دانم نام این بازیکنان است. در حال حاضر او دوم-حدس تبادل تغییرات.

ورزش را تبدیل به چیزی است که ما مشترک است. در حال حاضر او می خواهم قرار دادن بازی در تلویزیون — بازگشت هنگامی که ما تا به حال بازی — و تا زمانی که من نمی مکث آن را بیش از حد اغلب به امامت او آن را دوست دارد. این تجربه مشترک به معنی زیادی است.

خیلی ممنون مامانی.

خود من مامان به من آموخت که به بازی گرفتن. پدرم فوق العاده, نوع, اما او نبود پرتاب-آن-در سراسر-in-the-حیاط خلوت مرد نیمه. من تا به حال یک دستکش, اما هیچ سرنخی که چگونه به استفاده از آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de