Nevius: خاموش کردن ورزش صحبت می کند با صدای بلند

زمانی که برج های دوقلو در آمد در 9/11 من برون شهری در شرق خلیج. یکی دیگر از پدر و من مربیگری ما 10 سال دختران’ تیم فوتبال.

ما تا به حال یک عمل برنامه ریزی شده برای روز پس از فاجعه است. اما مردم فقط شروع به فرایند وحشت از آنچه اتفاق افتاده است. جوانان فوتبال به نظر می رسید نوع احمقانه است.

ما صحبت در مورد لغو. اما ما که یک زن و شوهر از دختران ممکن است نشان می دهد. بنابراین ما ارسال یک ایمیل گفت: ما قصد داریم در این زمینه و اگر شما می خواهید به رها کردن توسط ما به شما وجود دارد.

همه آمد. نه تنها همه بازیکنان اما بسیاری از پدر و مادر خود را. ما صحبت در مورد حمله, البته, اما همچنین در مورد مدرسه و بچه ها در حال رشد و حتی … فوتبال.

که نقش ورزش قرار است برای بازی در یک بحران. شما می توانید می گویند که آنها در حال انحراف اما آنها نیز دعوت به حالت عادی یک تنظیم مجدد از روال زندگی روزانه.

من دیده ام چند چیز نوشته شده است در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس که اساسا می گویند: “این ما را به یاد چه اهمیت این احمق بازی ها هستند.”

من فکر می کنم آن مخالف است. این حرکت اساسا به توقف بازی تمام ورزشی در این کشور و دیگران نشان می دهد چگونه قابل توجهی در این لحظه در زمان واقعی.

این است برای رفتن به عجیب و غریب. و اجازه دهید دولت به سمت راست در بالای صفحه وجود دارد که بزرگ زندگی و مرگ تصمیم گیری ها و جنگ های پیش رو. و به هیچ وجه در انجام ورزش مقایسه با جهانی ویروس نگرانی.

اما فکر می کنم در مورد آن. در گذشته اگر غول برای برخی از این دلیل نمی یک بازی ما می خواهم برای پر کردن صفحات ورزشی با چیز دیگری. انتخاب کنید تا برخی از شهر بازی کردن اخبار سیم.

وجود خواهد داشت بدون سیم. وجود خواهد داشت هیچ بازی. هیچ بسکتبال — هیچ NBA, دانشگاه, دبیرستان یا اندکی YMCA لیگ. ایضا برای بیس بال و فوتبال یا هاکی. هیچ چیز در هر سطح.

به عنوان شما ممکن است متوجه شده و روزنامه ها اختصاص کل روزانه بخش به ورزش است. در حال حاضر کل صنعت است که خود به قرنطینه.

چگونه در مورد رسانه های الکترونیکی ؟ ESPN دارای چهار کانال — تمام ورزشی در همه زمان ها. وجود شبکه های اختصاصی برای NFL, NHL, NBA و گلف. نه به ذکر است TNTs و FS1s جهان است که بستگی به دوز روزانه اخبار ورزشی.

در این مرحله ما در حال حاضر در حال اجرا را از طریق مراحل معمول از روزنامه نگاری 101. مربیان مصاحبه شده اند. بازیکنان در حال ارائه افکار خود را. نا امید طرفداران واقع شده است و به نقل از.

خوب بود که یک روز. در حال حاضر چه ؟

و اجازه دهید به یاد داشته باشید که این فقط یک ناراحتی. وجود دارد بسیار واقعی و بسیار دردناک هزینه های مالی. به عنوان همکار من فیل باربر با اشاره به روز دیگر NCAA بسکتبال مسابقات به تنهایی به ارمغان می آورد در حدود 1 میلیارد دلار به کالج ورزشی.

حالا تصور کنید که چه حمایت مالی هزینه های زمان در NBA playoffs. لغو این بازی وجود دارد و یک تن از آنها چندین دور, best-of-هفت برگشتی — معنی ضرر و زیان bazillions. جای تعجب نیست که کمیسر NBA آدم نقره ای توقف کرد و گفت او را دوباره فصل تعلیق در یک ماه.

و به صورت جداگانه تیم در حال رفتن به یک ضربه. غول, امید به دیدن دوباره بجای اول برگشتن در فن فروش بلیط بعد از ناامید کننده فصل تا به حال به تعویق انداختن فصل خود را بازکن. یک iffy فصل نمی تواند مفید باشد به فروش بلیط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im