Nevius: هیچ آسیبی در پیش رفتن با بازنگری پیش نویس NFL در این ماه

همانطور که می دانید همه ما قرار است به نفرت راجر Goodell. و NFL کمیسر به ما داده است مقدار زیادی از دلایل.

او به طور مداوم و سنن و مسائل. بدترین احتمالا زمانی که بالتیمور در حال اجرا بازگشت ری برنج دیده می شد در یک ویدیو مشت زدن او سپس-نامزد بنابراین خشونت که او بیهوش شد.

Goodell در اصل به حالت تعلیق برنج برای دو بازی. پس بازیکنان NFL شده اند به حالت تعلیق برای یک سال کامل برای تست مثبت برای ماری جوانا بود که به وضوح مسخره است. (پس از فیلم رفت و عمومی Goodell افزایش تعلیق به “نامحدود” است که واقعا مهم نیست پس هیچ تیمی را لمس برنج. او خارج از فوتبال است.)

اما انتخاب اصلی — آره که به ارزش حدود دو بازی بود چهره-palmingly clueless. وجود داشته است و دیگران است. کل “deflategate” ظروف سرباز یا مسافر با تام بردی هنوز هم می شود Goodell هو در انگلستان است. وجود دارد Goodell را زیپو موضع در سرود ملی شد.

نکته این است که Goodell است که احتمالا حداقل محبوب ترین و دوست نداشتند کمیسر در ورزش حرفه ای.

و در حال حاضر او را بو داده گفت: پیش نویس NFL برگزار می شود باید در کمی بیش از دو هفته بدون در نظر گرفتن COVID-19 بیماری همه گیر.

ملی NFL تحلیلگر Adam Schefter می گوید: او از وحشت آنها در حال برگزاری پیش نویس در مارس 23-25 زمانی که وجود دارد این است که “قتل عام در خیابان.”

Goodell است و حتی آن را از زادگاه خود مقاله. این تیتر این ستون توسط نیویورک پست مقاله نویس Paul Schwartz است: “راجر Goodell را در پیش نویس NFL-تاریخ لجبازی است بنابراین اشتباه است.”

من مخالفم. من فکر می کنم Goodell مناسب است. NFL باید پیش با پیش نویس به عنوان برنامه ریزی شده.

چرا ؟ که می تواند صدمه دیده است ؟

من می گویم هیچ کس.

وجود دارد قطعا نمی توان پزشکی در خطر است. Goodell و NFL نیست کاملا clueless. آنها متوجه است که — حتی با طرفداران در حال حاضر — یک glitzy, Las Vegas, پیش نویس حزب نبود رفتن به محل کار. (اصلی اشفتگی فکری موقتی به وظیفه تقبل قایق از آب عبور در سراسر هتل Bellagio چشمه در قایق بود و فوق العاده قشنگ. شد یک خط فایل های فشرده در دسترس نیست؟)

به جای پیش نویس “حزب” خواهد بود صرفا مجازی. بازیکنان ظاهر خواهد شد بر روی صفحه نمایش و تیم را مشاهده اجتماعی فاصله در پیش نویس جنگ ، طرفداران می توانید بر روی تلویزیون و دوم حدس زدن تیم مورد علاقه خود را اما هیچ جمع یا دست زدن به.

در حال حاضر واقعی خود را کلاه سر شما خواهد گفت که در زیر پناهگاه در محل دستورالعمل NFL تیم خواهد بود صالح در پیش نویس خود را ارزیابی. آنها قادر نخواهد بود به بازیکنان در صورت مصاحبه و یا ارزیابی پزشکی. آنها خواهد شد در پیش نویس بازیکنان به طور کامل نابینا.

مزخرف.

تیم شده اند سراغ این بازیکنان در طول سال کالج خود را استخدام. آنها ساعت از بازی نوار بر روی آنها.

اگر آنها در میان برترین بازیکنان آنها در postseason کاسه بازی مانند ارشد کاسه. شیوه ها و بازی اجرا شد توسط NFL مربیان است. تیم نه تنها برای دیده بانی بازی آنها را دیدم که بازیکنان را در شرایط بازی به نمایش گذاشتن مهارت های خود را.

و سپس وجود دارد NFL ترکیب کرده که تبدیل به یک بعید ورزشی پدیده است. ما فکر می کنم از این ترکیب به عنوان شامل چند نخبگان از بالا, بازیکنان, اما از آن است که بزرگتر از شما فکر می کنم. یک سال معمولی است برخی از 330 بازیکنان.

مدعوین اندازه گیری و وزن خود را به ناخن ظهر و لوب گوش دور. آنها در حال مصاحبه در فرد است. آنها شرکت در تمرین و تست های طراحی شده برای شکستن مهارت ها و نقاط ضعف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>