Nevius: جدید جنگجو Wiggins می توانید حرفه ای به نوبه خود در اطراف — اگر او می خواهد به

ما نیاز به توافق بر چیزی در مورد اندرو ویگینز رزمندگان ” ليزينگ کسب از مینه سوتا است.

او نه یک معما. او نه یک پازل است. آن است که یک رمز و راز به همین دلیل او تبدیل شده است و نه یک متعالی بازیکن به عنوان انتظار می رود زمانی که او انتخاب اول در سال 2014 پیش نویس است.

صرف 15 دقیقه در گوگل ماشین آلات و شما می توانید کامپایل یک لیست از اتهام کاستی: نازدار, دفاع, سرقت تا پایین-در صد عکس با یک مدافع در چهره او و منفعل و بی طرفانه رفتار است.

که جالب است چرا که تمام کسانی که در یک چیز مشترک اند. آنها می تواند اصلاح شود با تلاش آگاهانه. می خواهم به بازی defense? حرکت پاهای خود را. فقیر شات انتخاب? نمی آن. منفعل ؟ فعال باشد.

کابوس برای هر تیم به تجارت برای کسی که با یک قرارداد تنها برای پیدا کردن که او نمی تواند بازی کند. بنابراین رزمندگان dodged که گلوله. Wiggins بدیهی است که می تواند بازی کند.

اما آیا او می خواهید ؟

خوب شما بگو این حرکت باید بدست خود توجه. مینه سوتا که پیش نویس او داد تا بر او. و گلدن استیت یکی از نخبگان franchises در ورزش حرفه ای.

وقت آن است که برای کسی که به او مستقیما صحبت کنید. به او بگویید که در حال حاضر زمان به نگاهی جدی در خود بازی و کار به آن را تعمیر.

به جز او گفته شده است — و بیش از بیش. ما به شما این تیتر از معاون ورزشی “وقت آن است که برای اندرو ویگینز به گام تا.” که از 2017.

و در یک acrimonious قفسه اتاق بحران در مینه سوتا در 2018, هم تیمی جیمی باتلر سوال Wiggins’ اخلاق کار و تلاش است.

بنابراین او می داند که صدای در زدن او را.

اما به شما می گویند, Wiggins, بازی های برگزار شده است در اولین سه بازی در یک حالت طلایی ، او نبود نیروی عکس های اما رهبری این تیم به ثمر رساند. او در دفاع از, مسدود شده, عکس و دزد.

همه درست است. و بیایید امیدواریم که این آغاز یک رنسانس است که به تغییر قوس Wiggins’ حرفه ای.

اما او قبل از این انجام داده. در بایگانی نیز وجود دارد که داستان در مورد ویگینز “در نهایت” به او بالقوه است. آن را فقط نمی گرفتن.

پس در این همه ستاره چه چیزی داریم ؟

اجازه دهید تکرار آن — او بازی بزرگ است. و رزمندگان نیست ساخت آن آسان بر روی او. آن است که هیچ حادثه اول خود را سه دفاعی تکالیف شد LeBron James Butler and Devin بوکر.

این است گفت: در این تیم ما نه تنها لازم نیست شما ایستاده در اطراف توصیف نمایش کار جدید خود را که دفاع از خود را به بهترین مرد. و ما انتظار داریم که شما را به نگه داشتن خود را.

و Wiggins است. در برابر فینیکس او تا به حال چهار مسدود و عکس های حرفه ای بالا است. که اگر شما در حال 6-8 و اندازه گیری هفت پا از نوک انگشت تا نوک انگشت چیزی است که شما باید انجام دهند.

در شخص او به نظر می رسد مانند یک پسر خوب, ساخت تماس با چشم هنگامی که یک سوال پرسیدم و پاسخ دادن به خوش و مودبانه. شاید کمی خجالتی است. این آسان نیست برای گرفتن یک لبخند از او.

اما او نمی دفاعی زمانی که تحت فشار قرار دادند در مورد هرزه به عنوان یک بد مدافع.

“من جامد,” او گفت: “اما افزود: “من هنوز هم یادگیری. گرفتن بهتر است.”

مهم نیست که چه, این قطعا باعث افزایش علاقه در shank پایان فصل است. ما باید یک صندلی ردیف جلو برای اندرو ویگینز رزمندگان استماع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>