Nevius: Minor league baseball نیاز به یک بررسی واقعیت

مانند در حال اجرا برای پیوستن به سیرک و یا فروش همه چیز و در حال حرکت به جنوب فرانسه وجود دارد که غیر قابل انکار عاشقانه به مفهوم زندگی به عنوان یک لیگ کوچک بیس بال.

ما تصویر “بول دورهام” که در آن بچه ها توپ بازی کرک حکیم و در انتظار تماس به “نشان می دهد.”

آن را در خدمت. این آرامش است تصور کنید این جوان bros گرفتن چهار ساعته با اتوبوس به بازی بازی سر و صدا اسبان (نام و نام خانوادگی واقعی) در برخی از شهر های کوچک.

واقعیت این است که بسیاری grittier. این چهار مرد به یک, اتاق, خواب بر روی تشک هوا. جزئی leaguers وجود داشته باشد در یک سطح فقر دستمزد که باید آنها را bingeing بر مواد غذایی ارزان و سریع. یک شات در لیگ بزرگ? بیشتر شبیه به یک moonshot.

به عنوان آن اتفاق می افتد وجود دارد بسیاری از بحث در مورد لیگ کوچک در حال حاضر به دلیل آنها بوده ام ضربه با دو whammy.

هیچ فصل است. جزئی لیگ franchises در حال اجرا در فروش بلیط و سازش است. و با همه گیر بیس بال ممکن است در این سال وجود دارد اما نمی تواند طرفداران در می ایستد.

هیچ طرفداران. هیچ پول است. هیچ فصل است.

این نکته دوم است که ممکن است بیشتر قابل توجه است. به زوزه اعتراض از بیس بال سنت — دو کلمه که ممکن است از کار برکنار — لیگ اصلی بیس بال اعلام کرده است آن را برش یک گزارش 42 جزئی از تیم های لیگ.

مرسی. چهل و دو تیم. که یک برش بزرگ. چگونه بسیاری از جزئی از تیم های لیگ برتر می کند که ترک ؟

یک صد و بیست.

صبر کنید. چه ؟ چگونه بسیاری از ؟

یک صد و بیست.

و شما رشته ریاضی توجه داشته باشید که از آنجایی که آنها نمی کمرنگ 42 تیم در حال حاضر از مجموع 162.

شما خواهد شد شگفت زده به شنیدن این که برخی از متفکران عمیق در این بازی که در آن تعداد و فکر می کنم: این آجیل است. چرا ما چسبیده به این کهنه مدل ؟ آیا ما واقعا نیاز به جزئی لیگ برتر ؟

پاسخ این است که بله. اما واجد شرایط بله. می گویند ما سه-یک و دو لیگ. پلاگین بازیکنان به یکی از این دو ارزیابی آنها و انتخاب بهترین چشم انداز.

به این دلیل که سیستم فعلی است bonkers. اجرا کردن این نامگذاریهای: Triple-A, دو-یک کلاس (پیشرفته), کلاس (کم) کلاس یک فصل کوتاه و Rookie (که دارای دو زیر مجموعه).

که چگونه بسیاری از بازیکنان است ؟ سخت به می گویند. اما در آخرین پیشنهاد هر تیم خواهد بود محدود به 150 جزئی leaguers. با 30 تیم که 4,500 امیدوار. تحت قوانین قدیمی با هیچ محدودیتی تیم مثل یانکی ها تا به حال بیش از 200.

بنابراین به جرات میتوان گفت این است که یک استخر برخی 5,000 جوان تعقیب رویا. و شانس خود را ؟ راستش شانس را برای بهبود در نظر گرفته شود ،

مطالعات انجام شده نشان می دهد که تنها حدود یک نفر از 10 در واقع باعث می شود آن را تمام راه را از طریق به رشته. اکثریت قریب به اتفاق ضربه و درگیری راه خود را از طریق یک جریان بی پایان از شهر های کوچک ballparks.

منتقدان می گویند جزئی leaguers نیاز به مقابله با صادقانه حقیقت است. واکر Buehler, an All-Star پارچ گذاشته و آن را برای megyn kelly.

“در هر وابسته هستند بازیکنانی که شانس بازی در رشته” او گفت:. “بقیه بازیکنان وجود دارد به طوری که آنها می تواند بازی کند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>