Nevius: این آسان نیست برای رقابت با بهترین ها را از بهترین

متاسفانه ما باید برخی از اخبار بد. معلوم دنیای ورزش فروخته است ما یک لایحه کالا.

شما می دانید داستان. یک بچه با این نسخهها کار کمی سخت تر می خواهد آن کمی بیشتر است. او قرار می دهد در ساعت اضافی. او مطالعات این بازی است. زمانی که او بازی می کند, او به آن 110%. او باعث می شود خود را به یک برنده.

و اگر شما یک تیم کامل از بچه ها که می خواهم ؟ و آنها اهمیتی نمی دهند که اعتبار ؟ و فقط در خارج وجود دارد و حق پخش?

شما فقط ممکن است پیروزی از آن همه است.

همه نهفته است.

اصلا ما اشتباه است. این فوق العاده است برای بچه ها که می خواهم. و با تشکر از شما برای خدمات خود را. اما برای برنده شدن در بالاترین سطح شما باید به برخی از به سادگی متعالی بازیکنان.

ما رزمندگان طلایی امور خارجه در حال حاضر hustling در اطراف industriously در دادگاه است. آنها در حال بازی با vim و قلب است. و چند تا از آنها را باید دلایل خوبی برای آن همه چیز را از این فرصت به نمایش گذاشتن خود برای تیم های دیگر.

(در حال حاضر که آنها به داد و ستد d’angelo راسل می تواند ما را متوقف تظاهر به درک خود بازی ؟ این تیم است که به وضوح هنوز هم در تلاش برای ایجاد حرکت می کند.)

و در عین حال آنها همچنان به از دست دادن و از دست دادن.

در این فصل برگ شما را بیشتر تحت تاثیر قرار با Steph کاری و کلی تامپسون از همیشه. هنگامی که یک سال 2020 جنگجو clanks سه توپ روی لبه شما به یاد داشته باشید که چگونه به صورت خودکار به نظر می رسید با آن دو است. آنها واقعا در لیگ دیگری.

بنابراین کوین دورانت که در لمس خوب — به تازگی گفت: چک کلی و راسل وستبروک بهترین او تا کنون با بازی. بهترین تشخیص بهترین. کسانی که سخت کار overachievers ممکن است یک بازی یا دو اما در بحران شما می خواهید خود را نخبگان با توپ.

به عنوان حلقه Lardner گفت: “این مسابقه ای است که همیشه سریع و نه جنگ به قوی — اما این راهی است که به شرط.”

که به طور طبیعی ما به ارمغان می آورد به پت Mahomes این شهر کانزاس کارفرمایی. وجود دارد بسیاری از بحث — و انتظار می رود بیشتر در مورد چگونه Mahomes است بهتر کارفرمایی از جیمی Garoppolo.

اجازه دهید فقط می گویند آن است. او است.

اما در حال حاضر Mahomes بهتر از همه است. او یک اسب شاخدار. شما می دانید که کمرشکن سوم-و-15, 44-حیاط اتمام به Tyreek تپه در سه ماهه چهارم سوپر باول ؟ آمار بچه ها رفت و برگشت و بررسی می شود. آنها را شکل داده بود که او در تفنگ ساچمهای هنگامی که او به توپ و سپس حمایت دیگر نه متری تحت فشار Mahomes’ پرتاب انجام شده 57 متری در هوا. کردن یک پا. با 49er حلق آویز بر او.

در صورتی که استاندارد بازی کارفرمایی در NFL بقیه لیگ فقط ترک.

در هر یک از روسای سه بازی حذفی آنها ازمایش کرده حداقل 10 امتیاز — و Mahomes آورده و آنها را به نفع خود. او یک بازیکن نخبگان.

من داده نشده تا در جیمی ، این است برای رفتن به یک offseason برای همه ما خود را با برادر در قانون یادآوری می شود که او همیشه فکر می کردم جیمی G بود مبالغهشده.

و اجازه دهید من می گویند هیچ سوال وجود دارد که روسای برنده است که بازی متقاعد کننده و به طور واضح. The 49ers نمی تواند حرکت توپ در پایان. و آنها نمی تواند متوقف Mahomes و KC یا نه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>