Nevius: امید Giants’ Posey معافیت از حباب خود

من همیشه فرض شکن Posey بود فقط کسل کننده است.

بعضی از بچه ها حتی نوابغ. آنها هیچ علاقه ای به رفتن در زیر سطح هر موضوع. و یا به سرمایه گذاری یک نظر. و یا اضافه کردن یک داستان شخصی است.

بنابراین اگر که است که Posey است خوب است. او شکن Ballgame این صورت از حق رای دادن. اگر او نمی کند باید خیلی به گفتن نیست پس چیست ؟

اما در رسانه های روز را در این سال FanFest Posey برگزار شد سالانه خود را sitdown با خبرنگاران محلی. حداقل من فکر می کنم آن را Posey. این مرد گفت: داستان kidded ضرب و شتم نویسندگان ترک خورده عاقلانه و بیش از چند می خندد.

هنگامی که او به پایان رسید, من مواجه او با یک اتهام:

“شما خنده دار” به من گفت.

و در “خوبه shucks” منفجر یاخوردکننده حالت او اعتراف کرد که او بیشتر از شخصیت او شده است اجازه ، او گفت: چیزی که من شنیده ام چند بار در مورد او در چند سال گذشته است.

که در offseason او را دوست داشتنی و سرگرم کننده, اما زمانی که بازی شروع می شود او کمی دور تر.

دور است یک راه خوب برای قرار دادن آن. Posey در آستانه دور. در طول سال او را ندارد و خود را در دسترس است اغلب. و هنگامی که او می کند هر پاسخ برای تلفن های موبایل مانند پایان این گفتگو.

او یک خط — “آیا شما هر گونه سوال بیشتر برای من؟” — است که در مورد به عنوان روشن چت-ender به عنوان شما می خواهید به شنیدن. حتی زمانی که او نشسته است و در مقابل خود را قفل نمی کند آن را به نظر می رسد مانند بسیاری از ضرب و شتم خبرنگاران صحبت Posey, بنابراین من نمی بسیاری از تلاش.

و اجازه دهید تاکید کنم این است که Posey تماس. او را به انجام این کار حق رای دادن خود را برای سال. ما هنوز در انتظار زود بازده در این سال, اما Posey گفت: درد مفصل ران است که “شب و روز” از جایی که آن را در سال گذشته بود زمانی که او تلاش می کرد.

این ممکن است یک bounce-back سال است. او با انگیزه و حتی گفت که او احساس کمی گناه است که در سال گذشته مربیگری کارکنان شغل خود را از دست, چرا که این تیم بازی نمی کند بهتر است.

بنابراین اگر او در ادامه با هیچ چیز-به-گوش-در اینجا معمول است که انتخاب خود را.

من فقط فکر می کنم آن است که اشتباه تماس بگیرید.

اگر شما در حال رفتن به صورت حق رای دادن, شما باید به صدای بیش از حد — حداقل گاهی اوقات. Posey اخیر نظرات به اوبری هاف بودند ژیمناستیک مارول. چه کسی می دانست او می تواند خم شدن به عقب تا کنون برای جلوگیری از گفتن هر چیزی ؟

در مورد غول کاهش به دعوت هاف به مراسم 2010 قهرمانی تیم پس از اظهارات توهین آمیز Posey ارائه یک کلمه کمی سالاد و سپس کاهش یافت و در “شما می دانید من خیلی اقامت من در خارج از هر چیزی است که با درگیر بیس بال.”

C’mon Buster. قهر کردن یک misogynistic ادم احمق و ابله. بدتر او توجه-به دنبال misogynistic ادم احمق و ابله. غول به شما را پوشش میدهد. آنها انکار خود توییتهایی و disinvited او.

هیچ کس از شما درخواست نام مورد علاقه خود را نامزد انتخابات ریاست جمهوری. این اشتباه بود. هر کس موافق این اشتباه بود. و این امر می تواند ارزشمند به شنیدن یکی از قابل تشخیص ترین نام در بازی ایستادن و می گویند ،

شما لازم نیست که به سوزاندن خانه را. ساده “من قطعا نمی پوشی …” خوب خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im