Nevius: آشنایی با 49ers بازیکنان جدید در راه

زمانی که 49ers شروع به ارائه ویدئو کنفرانس های مطبوعاتی با بازیکنان, شما احتمالا می توانید حدس بزنید واکنش:

آن را نمی خواهد همان خواهد بود.

و آن نیست.

آن را بهتر است.

بخشی از آن این است که بازیکنان در حال چک کردن در از طریق زوم از هر کجا که هستند از نیویورک به فورت Lauderdale به هوستون. اغلب آنها به نظر می رسد در خانه های خود.

در حال حاضر ما همه زوم-ologists پس از مقدار زیادی از بیماری همه گیر موظف به زوم چت, جلسات و ساعات خوش. ما متوجه اشتباهات تازه کار, مانند قرار دادن منبع نور در پشت سر شما — ما در حال صحبت کردن به شما حمله گارد تام کامپتون — بنابراین شما مانند یک دارای نور پس زمینه سایه لکه.

نیک Bosa در زمان ما در کوتاه walkabout در خانه خود را هنگامی که یکی از سگ های خود را — که به ما آموخته هستند اما یک مخلوط نژاد, نجات, و, سفر, یک آزمایشگاه سیاه و سفید — شروع به پارس.

و بهترین از همه, ما را وادار به شرکت در زمينه کمین. به دنبال بیش از این موضوع شانه شما می توانید از دیوار آویختن قفسه کتاب ترتیبات و سلامت گیاهان گلدانی.

اگر چه وجود دارد هرگز هیچ یک قفسه کتاب یافت می شود در میان 49ers, من فکر می کنم من خال خال ایالتی اوهایو پوستر پشت Bosa.

همچنین از آن است که آرام تر مصاحبه وضعیت. بازیکنان در حال نشسته و به راحتی صحبت کردن به یک صفحه نمایش. یک جایزه است دیدن آنچه که آنها تصمیم به پوشیدن برای مصاحبه.

در اینجا چک کردن چند ویدئو خلاصه بازی:

Jimmie Ward منطقه خلیج: سابقه و هدف: بخش خود را به ارمغان آورد “A” بازی. او و یا کسی که او می داند این است که کامپیوتر زرنگ و دانا به اندازه کافی برای تنظیم پس زمینه خود را به عنوان یک شات هوایی از پل گلدن گیت. علائم کامل.

پرنیان: برخی از مردم به نظر می رسد به عقب گذاشته است. بخش واقع است تخمگذار پشت در صندلی خود را با دست چپ خود را معمولی پشت سر خود را. او با پوشیدن لباس ابریشمی سیاه و شال گردن را پوشش می دهد که سر خود را و گره خورده است در پشت. همچنین زرد مارک تی شرت.

پول نقل قول: خواسته در مورد پیشنهاد از تیم های دیگر, او گفت:, “من می توانم تایید می کنند که تیم های دیگر خیلی متاسفم اما Niners آمد تا با یک مقدار مناسب و معقول بنابراین من احساس راحت است.”

Arik آرمستد بود ساکرامنتو: سابقه و هدف: از آن دریافت نمی کند بیشتر پایه. تخت, خالی, دیوار سفید پشت سر او و چهره خود را به سمت راست در دوربین. پایین خود را به ریش بزی بازدید نوار وظیفه در پایین صفحه نمایش خود را و موهای او را لمس لبه بالا.

پرنیان: بدون سر و صدا بدون مزخرف. او پیراهن خاکستری تیره که باید یک چیز است. بسیاری از آنها را به پوشیدن چیزی تیره.

پول نقل قول: وقتی پرسیده شد که در مورد هم تیمی DeForest Buckner گرفتن معامله او گفت که “یک شوک به من. ما قطعا هنوز هم آرزو میکنیم که بازی کردن با هم. اما برخی از چیزهایی که خارج از کنترل ما هستند.”

کایل Juszczyk, New York: سابقه و هدف: نوع ناامید کننده در گوشه ای ایستاده تشکیل شده توسط دو بژ دیوار. اما او باعث می شود تا آن ها را با ارسال تصویری از خودش را در حال کار کردن در برف, بلند کردن درخت بزرگ اندام و کشیدن مردم در سورتمه.

پرنیان: خوب او به دانشگاه هاروارد رفت تا روح او می آید در سراسر به عنوان هوشمند و آگاه است. پوشیدن یک تی شرت سفید با آرم است که باعث می شود شما متوجه چه چیزی یک مرد بزرگ او است. قفسه سینه خود را به نظر می رسد حدود پنج فوت عرض است.

پول نقل قول: در مورد خواسته از جیمی Garoppolo به منتقدان Juszczyk گفت که او خوشحال به انجام آن است و کارفرمایی در نظر گرفتن شک در گشاد گشاد راه رفتن: “من را دیده اند هر دیوانه رسانه lashouts. او فقط جیم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de