Nevius: بیس بال مدرسه قدیمی ریشه سخت به rip کردن

هوستون آستروس’ ثبت نام-سرقت طرح ممکن است استعاره کامل لیگ اصلی بیس بال در حال حاضر.

همانطور که می دانید آستروس با استفاده از تکنولوژی بالا تصویری به تقلب. و این بیش از فقط به دنبال در یک تلویزیون. آنها تا به حال برش لبه الگوریتم کامپیوتر به نام “Codebreaker” که خراب شد با هر بار وارد زمین و در نتیجه به تفسیر گیر را نشانه.

و پس از آن استفاده می شود عمیق تجزیه و تحلیل به محاسبه آنچه در زمین خواهد بود که اطلاعات منتقل شده به hitter وظیفه …

با کوبیدن بر روی یک سطل زباله می تواند.

هیچ ورزشی حرفه ای است که می ایستد تا نظامی با یک پا در مدرسه و دیگر در عصر جدید است.

بازی بیس بال, آخرین, ورزش, به, آغوش, آموزش وزن. (نمی خواهم این fellas به دریافت عضله محدود.) و سپس آن را به گذشته و به رسمیت شناختن استروئید انقلاب است. (به عنوان اوراق قرضه Barry بزرگتر و بزرگتر جانباز sportswriter به من توضیح داد که بازیکنان همیشه سنگین تر به عنوان سن آنها. هیچ چیز به اینجا مراجعه کنید.)

بیس بال OK فرزندان از ورزش حرفه ای.

و در حال حاضر غیر قابل انکار این بازی تجربه یک nerd افزایش است. آن استفاده می شود را پایین می گویند کسی که “هرگز بازی است.” در حال حاضر اگر شما را به این اتهام پاسخ این است که “پس از شما چه خبر؟”

داجرز پارچ کلیتون Kershaw به تازگی ادعا کرد که آونگ روانیش تا کنون به کامپیوتر طرف است که “بسیاری از دفاتر در حال رفتن به دور از استخدام بازیکنان سابق. آنها تقریبا بیگانه سابق بیس بال بازیکنان است.”

و در عین حال بیس بال راه کشیدن خود را بازگشت به ریشه های آن است. مثلا hidebound سنت به ما یادآوری می کنند که همانند بازی های قدیمی هنوز هم با ویژگی های خفاش مانند لو گریگ استفاده می شود.

راست. به جز چوب سرپرستی افرا رشد بت سازان در شخصی خود جنگل و prepped در خود کارخانه اره کشی. و چوب روشن است “کامپیوتر کنترل عددی ماشین” است که می تواند چرخش یک خفاش در 45 ثانیه دقیق به تحمل یک اونس است.

شما می توانید خرید اگر شما می خواهم. آنها را اجرا و به حدود 200 دلار در هر کدام.

هنوز چوبی خفاش ها. که چیزی است. این خودکار نیست و به طور کامل گرفته شده.

مثلا بیس بال همچنان به مرجع “قوانین نانوشته از بیس بال.” و چرا آنها نانوشته? چون بیس بال واقعی جانبازان توضیح به ما — به آرامی و با دقت به طوری که ما را درک خواهد کرد — هر کس می داند آنچه را که قوانین نانوشته هستند.

عجیب و غریب. پس چرا وجود دارد beefs بین تیم هر سال ؟

با که در ذهن شما را به تحسین غول و داجرز. آنها را در بهار آموزش جدی است. آنها نه تنها در برخورد و تبادل هفته گذشته آنها تمرین دو تیم گرد و غبار ،

به طور خلاصه: جانی کوتو بود برای تبادل غول. (برای دیدن او را به عقب. او نه تنها انداخت حملات او سریع تن به تن خمیر فقط به ما یادآوری به نگه داشتن چشم در او.)

در دومین دور یک زمین نوسان در داخل و آمار طفره زن جاستین ترنر دردناکی در دست است. آنچه شما نیاز به دانستن است که ترنر در برخورد با زمین در بهار آموزش در سال 2018 که به شکست مچ دست خود را و باعث او را به دست اول 40 بازی این فصل است.

بنابراین او و داجرز کمی حساس در مورد او گرفتن آمار در دست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>