Nevius: Air Jordan پخش خود قولنج در ‘تاریخ و زمان آخرین رقص’

“آخرین رقص” ESPN 10-بخش مستند باز می شود با یک شوت زیبا از مایکل جردن در یک صندلی. او برگزاری چیزی قهوه ای و الکلی در یک قطار سریع السیر شیشه ای. سیگار برگ smolders در یک دارنده که ناگوار است شباهت به یک سگ مستی.

اردن به نظر می رسد بسیار خوشحال با خودش.

او باید. این مستند ظاهرا در مورد پایان شیکاگو بولز’ قابل توجه اجرای 22 سال پیش از شش قهرمانی است که در واقع تلاش در re-تاجگذاری از اردن به عنوان یک بار و در آینده پادشاه بسکتبال.

من فکر نمی کنم.

آن است که از عدم تلاش. توضیحات صورتحساب به عنوان زگیل و همه, و, وجود دارد برخی از بیت ها که اردن اذعان می کند در حال رمیدن القا. اما شما می دانید که چگونه این می آید در برف و قهرمانی.

آن خواهد بود نامهربان به آن تماس بگیرید, سکته مغزی شانس است که ورزش تعطیل شده اند به دلیل COVID-19 اما این غیر قابل انکار است درست است که “آخرین رقص” یکی از چند قطعه اصلی مطالب ورزشی در تلویزیون است. بعد از دو قسمت آخرین آخر هفته (سه و چهار شنبه شب), ESPN در حال حاضر خود را اعلام کرد بهترین رتبه بندی تا کنون به صورت یک فیلم مستند است.

بررسی شده اند پس از gushes. سی ان ان گفت: مستند “وجود دارد برای یادآوری جهان از اردن عظمت و سطح ستارگی و چاپلوسی است که او را احاطه کرده.”

اما من شرط می بندم به عنوان یک آخر هفته می آمیزد به یکی دیگر از این محو. و بخشی از این دلایل ممکن است که فیلمسازان ممکن است انجام یک کار بهتر از گرفتن اردن از انتظار است.

این است برای رفتن به یک مقدار زیادی از مایک. به یاد داشته باشید حتی پس از قسمت های سه و چهار جمعه ما حتی در نیمه راه از طریق. که زمان زیادی به تماشای او طعنه مدیر کل جری Krause یا پوست در تیمی.

اردن تا به حال فرصتی برای تأمل در که او بود و به نظر می رسد به آن را تصدیق نیست همیشه چاپلوس.

“زمانی که مردم با دیدن این, آنها در حال رفتن به می گویند” خوب او واقعا یک پسر خوب. او ممکن است یک مستبد,'” اردن گفت: CBS خبرنگار ورزشی هفته گذشته بود. “خوب است که شما. شما هرگز چیزی را به دست آورد.”

این که قدیمی NBA مدل قهر بی رحمانه مرد آلفا که intimidates تیم خود را به عظمت است. اواخر کوبه برایانت به نظر می رسید به, دلپذیر, با, سن, اما, او روشن ساخته است که او با لیکرز که در او وجود ندارد به پرورش هم تیمی.

بنابراین ما یک داستان از استیو کر که می گوید اردن مشت او را در صورت در عمل “کمک کرد تا رشد خود را در رابطه است.”

اوه دوستی من با مردمی که به من مشت در صورت. من می گویند که اردن یک دوست خوب و وفادار در Steve Kerr.

یکی از درس های آموخته شده از نشان دادن آن است که همیشه یک ایده خوب به عمر دشمنان خود را. اردن را دوست ندارم از Krause است پختند برای بیش از 20 سال و کلیپ ها او را مسخره جنرال موتورز به چهره اش هستند نه خنده و نه هوشمندانه است.

(من هرگز ملاقات Krause که فوت در سال 2017. او دوست خوبی است. اما هنوز هم مایکل اجازه دهید آن را برو.)

اردن پیش از این انجام داده. او معروف کردن کلید سالن از شهرت سخنرانی پذیرش شد در مورد شکایت و مجازات. او حتی در پرواز کسی که نگه داشته بود در دبیرستان varsity فهرستی به جای او زمانی که اردن دانشجوی سال دوم بود.

بنابراین من مطمئن هستم که مایکل در حال رفتن به پوشیدن بیش از پنج تعطیلات آخر هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im