‘هرگز ترس در زندگی من’: بازنشسته ویندزور رئیس پلیس بازگو طولانی مبارزه برای زنده ماندن COVID-19

سابق ویندزور رئیس پلیس کارلوس Basurto است که دوره نقاهت بعد از یک زندگی یا مرگ نبرد با رمان coronavirus تنفسی بیماری فراگیر در جهان است که برای 20 روز او را در بیمارستان بستری در بخش مراقبت های تسکین یافته و جدا از خانواده اش.

Basurto, 51, بود, 2,000 کیلومتر دورتر از منطقه سونوما کانتی در تعطیلات خانواده در نیواورلئان در اواسط ماه مارس زمانی که او شروع به احساس فوق العاده ای خستگی, اولین نشانه از آنچه که توسعه را به یک ناتوان کننده مورد COVID-19 ناشی از کروناویروس جدید.

پس از یک مبارزه برای زندگی خود را به احتمال زیاد تشدید آسم Basurto وضعیت بهبود یافته است. او به خانه بازگشت و سه شنبه شب پس از مرخص شدن از ساتر سانتا رزا بیمارستان در منطقه است. بازنشسته رئیس پلیس نوشت: در مورد ترسناک مصیبت در رسانه های اجتماعی ترغیب مردم به بیماری های عفونی به طور جدی و به دنبال این شهرستان اضطراری برای بهداشت عمومی در جهت منزوی کردن در خانه.

“من در نهایت آن را به خانه شب گذشته” Basurto نوشت: در روز یکشنبه. “من باید بگویم من هرگز ترس در زندگی من و در حال حاضر من هرگز شده است بسیار سپاسگزار است.”

Basurto هنوز اثرات باقی مانده از پنومونی; او نمی تواند نگه داشتن مکالمات طولانی و با استفاده از واکر به دلیل چگونه به این ویروس مبتلا پا مفاصل.

او باقی می ماند بیش از حد ضعیف به مصاحبه داد اما اجازه مطبوعات دموکرات برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را به عنوان او توضیح آن در پست های رسانه های اجتماعی. او آن را نوشته است “به طوری که شما ممکن است این را همه گیر و جدی است که برای درک بسیاری از این بیماری هیچ شوخی است و می تواند بسیار کشنده بسیار به سرعت.”

“تمام اقدامات احتیاطی را برای زمانی که آن را طول می کشد و اگر نه برای خودتان و پس از آن حداقل برای خود و خانواده و دیگران” Basurto نوشت.

Basurto بازنشسته در سال گذشته به عنوان یک کلانتر ستوان پله پایین از خود منصوب پست عنوان ویندزور اداره پلیس و ادامه کار پاره وقت به عنوان یک ناظر در Sonoma County Superior Court. او به عنوان رئیس خدمت از سال 2016 به مارس 2019 و مشغول به کار در اجرای قانون و برای حدود 30 سال است.

Sonoma County Sheriff علامت Essick گفت که Basurto شد اولین بار در میان گروه به سقوط بیمار از بیماری های عفونی. خبر از جدی بودن وضعیت او واقعا “آمار صفحه اصلی” برای بسیاری از کلانتر گفت.

“به طور معمول زمانی که شما یک دوست در بیمارستان, شما می توانید ببینید او” Essick گفت. “در مورد خاص او بیمار بود و در بیمارستان در بخش مراقبت های ویژه او می توانست بدون بازدید. او قادر به صحبت و ارتباط برقرار کند. همسر و دختر بودند قرنطینه در خانه.”

در مارس 13, Basurto و همسرش, کارمن Basurto شد در روز پنج نیواورلئان سفر با فرزندان هنگامی که او شروع به احساس بیمار. او روز بعد به تنهایی در یک اتاق هتل, ارسال, خود, خانواده, خارج برای کشف تاریخی لوئیزیانا شهر در امتداد رودخانه می سی سی پی با عمیقی خستگی و بی اشتهایی.

“من نمی دانم آنچه که من تا به حال اما می دانستم که آن را بدتر” Basurto نوشت.

او مرتب برای خانواده اش به خانه پرواز روز بعد. او تب در هواپیما و توسعه خفیف و سرفه های خشک. زمان Basurtos خود رسیده Windsor, صفحه اصلی, او تا به حال 102-درجه تب بود و داشتن مشکل در تنفس.

او رفت و به ساتر اورژانس که شب. او نمی خواهد ترک بیمارستان برای یکی دیگر از 20 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>