نوادا 28% افزایش بیکاری است بدترین ایالات متحده, Hawaii نه چندان دور در پشت

رنو, Nev. >> بیش از یک چهارم از نوادا کارگران ندارد و شغل پس از این دولت نرخ بیکاری آمار 28.2 درصد در مارس — بالاترین در آمریکا و بدترین افزایش بیکاری در نوادا تاریخ است.

این بدترین هیچ دولتی دیده می شود پس از ملی نرخ بیکاری برآورد شد در 25 ٪ در سال 1933 در اعماق رکود بزرگ مقامات وزارت امور خارجه امروز گفت.

“همه آنها جدی اعداد به مراتب بیش از هر چیزی ما را تجربه کرده اند به عنوان یک دولت قبل در حال حاضر گفت:” دیوید اشمیت اقتصاددان ارشد برای بخش نوادا, استخدام آموزش و توانبخشی.

نوادا آمار بود به خصوص سخت اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر از آنجا که بسیاری از آن مشاغل مرتبط با گردشگری و مهمان نوازی بخش اشمیت گفت. او گفت نوادا محل اقامت و غذا و خدمات صنعت به تنهایی از دست داده و نزدیک به 41 درصد از شغل خود در مقایسه با آوریل 2019.

“نوادا در حال حاضر دارای بالاترین نرخ بیکاری از هر دولت در هر ماه و قدمت آن به سال 1976 زمانی که مطابق اطلاعات موجود شد,” او گفت.

میشیگان دارای بدترین دوم میزان افزایش بیکاری در 22.7 درصد و پس از هاوایی در 22.3%.

نوادا نرخ بیکاری بود که در یک زمان تمام کم از 3.6 درصد در ماه فوریه. قمار و دیگر غیر ضروری کسب و کار بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس.

نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak مجموعه آزمایشی ژوئن 4 تاریخ برای بازگشایی قمار از جمله معروف glitzy تفریحی لاس وگاس. او اجازه بازگشت جزئی از مشتریان به رستوران ها سالن ها و دیگر کسب و کارهای غیر ضروری در مارس 9.

این فرماندار دموکرات در بیانیه ای گفت: امروز که نوادا همچنان ادامه دارد و به دیدن کاهش موارد coronavirus و بستری شدن در بیمارستان از COVID-19 زمانی که برخی از محدودیت ها شروع به کاهش نزدیک به دو هفته پیش است. Sisolak دفتر گفت: او قصد دارد برای برگزاری یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه برای ارائه جزئیات بیشتر در مورد مرحله بعدی بازگشایی فرض کنید کسانی که روند مثبت ادامه از طریق آخر هفته روز یادبود.

نوادا قمار تنظیم برنامه ای برای دیدار سه شنبه و در نظر خواهد بازگشایی برنامه های ارائه شده از قمار که نیاز به تایید حداقل هفت روز قبل از بازگشایی.

نرخ بیکاری امروز اعلام کرد تنظیم شد seasonably بر اساس یک گزارش هفته از آوریل 12-18. تعداد بیکاران نوادا ساکنان رز به 424,605 که نه seasonably تنظیم اشمیت گفت. از ماه فوریه دولت نیروی کار کاهش یافته است در حدود 150,000 یا 36٪.

اشمیت گفت: نزدیک به 573,000 نوادا کارگران آسیب دیده اند و COVID shutdown.

در مقایسه با ماه آوریل گذشته نوادا است 255,000 شغل کمتر. اداری و پشتیبانی صنعت در نوادا از دست داده و بیش از 28 درصد از آن شغل و تجارت خرده فروشی حدود 21 درصد.

در میان چند بخش است که هیچوقت از دست دادن شغل ساخت و ساز اضافه شده 100 کارگران و بیمه و امور مالی را به دست آورد 200 پست. بزرگترین افزایش در نوادا بود برای فدرال اشتغال با حدود 900 نفر استخدام برای سرشماری سال 2020 اشمیت گفت.

پس از سازگار رکورد نگه داشتن آغاز شد و در دهه 1970 نوادا بدترین نرخ بیکاری قبل از COVID شد 13.7 درصد در سال 2010.

در حالی که در این ماه نرخ بیکاری بی سابقه بود اشمیت گفت: آب و هوای فعلی اقتصادی بسیار متفاوت تر از 1930s.

“ما بیش از دو ماه از حذف شروع COVID-19 خاموش شدن نه سال به یک ملی رکود است. و دولت در حال حاضر در حال تغییر به سمت بازگشایی,” او گفت:.

اشمیت افزود دولت را فراهم می کند “خیلی بیشتر و قوی تر ایمنی خالص از آن را در طول ملی افسردگی است.” تامین اجتماعی خدمات درمانی و بیمه بیکاری ایجاد شد در طول رکود بزرگ.

در دیگر نوادا coronavirus تحولات

— یک آژانس فدرال اعطا شده $89.9 میلیون به نوادا به منظور افزایش COVID-19 تست و تماس با ردیابی. نوادا درخواست گزارش می دهد که کمک مالی اعطا شده توسط دولت فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اعلام شد توسط سنسور. کاترین کورتز متن ترانه مست و و Jacky روزن هر دو حزب دموکرات.

— نوادا مقننه است و ایجاد یک صفحه جدید از قانونگذاران به توصیه Sisolak و بررسی دولت در استفاده از بودجه فدرال ارائه شده به دولت به دلیل این بیماری همه گیر. موقت کمیته مالی رای پنج شنبه به شکل 12-عضو کمیته فرعی خواهد بود که رهبری مجمع سخنران Jason Frierson D-لاس وگاس درخواست تجدید نظر شده است.

— نوادا, مقامات بهداشتی گزارش دادند که دولت تا به حال 7,401 موارد COVID-19 با 381 مرگ و میر ناشی از امروز. برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de