نوادا نظارتی پنل پالایش قوانین برای بازگشایی قمار

لاس وگاس >> نوادا قمار تنظیم کننده گفت: امروز آنها ممکن است نیاز به دولت را توقیف قمار برای تست تمام خط مقدم رفت و آمد مکرر کارگران برای COVID-19 برنامه ریزی برای جدا آلوده کنندگان و اقدامات دیگر برای کاهش coronavirus گسترش قبل از آنها می تواند بازگشایی شده است.

“این آژانس ما مقامات بهداشتی فرماندار. ما همه نگران ایمنی کارکنان تمام بازدید کنندگان تمام مهمانان — مردمی که به طور بالقوه قرارداد” COVID-19 دولت کنترل گیمینگ عضو هیئت مدیره فیل Katsaros گفت: در نزدیکی پایان از نزدیک به سه ساعت قاعده-ساخت کارگاه. “همین دلیل است که ما اینجا هستیم. به همین دلیل ما تعطیل چند میلیارد دلاری اقتصاد است.”

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak برنامه ریزی برای برگزاری یک کنفرانس خبری در این شب برای به روز رسانی برنامه های خود را برای بازگشایی قمار توقیف از اواسط ماه مارس, اما لغو ظاهر زندگی می کنند پس از یادگیری است که او در بازدید از یک محل کار در هفته گذشته که در آن یک کارمند بود که در این ساختمان در زمان بعد از آزمایش مثبت برای ویروس.

Sisolak نشان داده است هیچ علائم COVID-19 اما گفت که او لغو “از فراوانی از احتیاط” و انتشار یک ویدئو ضبط شده پیام خود را با بازگشایی برنامه امشب به جای. او گفت که او برنامه ریزی شده را به یک آزمون برای ویروس صبح روز چهارشنبه.

نوادا مقامات بهداشتی گزارش تعداد COVID-19 آزمون اداره ایالت در حدود 143,000 و تعداد موارد تایید شده در تقریبا 8,000 با حداقل 396 مرگ و میر.

مرکز پزشکی دانشگاه اجرایی ماسون ون Houweling گفت: درصد مثبت در میان کسانی که مورد آزمایش قرار در نوادا در حال حاضر 5.6 درصد است و کمتر سازمان بهداشت جهانی توصیه از 10 درصد و کمتر از نیمی از مارس 23 اوج 12.2%.

“من می تواند بصورتی پایدار و محکم می گویند که هر کسی که می خواهد یک آزمون و یا نیاز به یک تست در دسترس برای تست در دولت” سر نوادا تنها بیمارستان دولتی گفت. او و دکتر آنتونی سلنیم از شهرت سلامت در رنو گفت: بیمارستان ها به ظرفیت در اتاق استفاده از تخت های مراقبت ويژه و یا هواکش مورد نیاز است.

رئیس هیئت مدیره انجمن ساندرا داگلاس مورگان وعده داده شده چه او به نام final “صنعت اطلاع” روز چهارشنبه با قوانین برای قمار به بازگشایی شده است. که به دولت نزدیک به 460 سطح بالا قمار دارندگان مجوز هفت-به همراه روز متوجه هیئت مدیره وعده داده شده برای تصویب برنامه ای برای پاکسازی سطوح حفظ قماربازان امن فاصله از هم جدا و محافظت از کارگران است.

“ما هنوز در پاسخ فاز و همه ما می دانیم که” مورگان گفت. “ما در حال پیدا کردن یک راه برای رسیدن به مرحله بازیابی.”

آشپزی اتحادیه کارگران اجرایی Geoconda Argüello-کلاین نامیده هیئت مدیره تصمیم گیری “زندگی یا مرگ” برای دهها هزار نفر از کارگران تمیز کردن اتاق های هتل ها در خدمت کوکتل و در تماس مستقیم با گردشگران است.

“هنگامی که ما بازگشایی قمار مهمانان از سراسر کشور شاید در سراسر جهان خواهد آمد” Argüello-کلاین در بیانیه ای گفت: به هیئت مدیره. “چه اتفاقی می افتد اگر کسی می رسد در وگاس بدون علامت توسعه علائم اینجا و تصمیم می گیرد به سوراخ در اتاق خود را برای چند روز به جای درخواست برای مراقبت های پزشکی?”

ون Houweling گفت: حدود 10 خواص هتل در منطقه لاس وگاس “توافق کرده اند که به شرایط مثبت مهمانان برای مسکن خدمات.” او آنها را به نام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de