نه همه گیر و نه رکود اقتصادی می تواند به توقف کار سرشماری اما پاسخ کمی پشت

2020 سرشماری نیازهای کارگران در شهرستان سونوما. آن را نیز نیاز به برخی از زمان اضافی با تشکر از همه گیر جهانی است که متوقف clock در این اجرا پس از یک دهه در پروژه.

با وجود اقامت در خانه سفارشات باعث شیوع کروناویروس, نه به ذکر است عمیق رکود اقتصادی و پایدار تظاهرات خیابانی را ساخته اند که این آشفته ترین سال در عمر اداره آمار ایالات متحده است lurched رو به جلو در ماموریت خود را به تعداد هر فرد زندگی در ایالات متحده در سال 2020 است.

از این آخر هفته نزدیک به دو نفر از سه نفر در شهرستان سونوما را در پاسخ به سرشماری بررسی کمی بالاتر از نرخ پاسخ برای دولت و ملت است.

تعداد کسانی که نه چندان دور در پشت شمارش نهایی از سال 2010 در نظر گرفته شود تشویق تحت شرایطی.

خود پاسخ مرحله سرشماری مجموعه آغاز شد مارس 12, یک روز پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد رمان کروناویروس یک بیماری همه گیر و یک روز قبل از سونوما کانتی ممنوع گردهمایی 250 یا بیشتر مردم است. هیچ چیز همان شده است از.

یک موزاییک از دولت و شهرستان سرپناه در محل سفارشات تعطیل اجتماعی و تجاری زندگی در آمریکا, اما واقعا نمی مهار مردم از پاسخ به سرشماری پرسشنامه آنلاین — گزینه ای برای اولین بار — و یا ارائه اطلاعات از طریق پست الکترونیکی و یا از طریق تلفن.

پناه به شدت تحت تاثیر پس از آن مراحل سرشماری ، زمینه دفاتر از جمله سانتا رزا دفتر است که در خدمت منطقه کشش از پل گلدن گیت به اورگان مرز قرار بود تا سطح شیب دار به آموزش و استقرار آوریل 1. سانتا رزا دفتر در نهایت باز مه 25.

یک مرحله که شامل آمار داوطلبان انداختن پرسشنامه در خوابگاه که اصلا سنتی, آدرس, برنامه ریزی شده بود به گذشته از 15 مارس تا آوریل 17; آن هم آغاز شد و در اواخر ماه مه. جاشوا سبز, رسانه های متخصص برای اداره آمار ایالات متحده گفت: 5,648 خانواده ها مشخص شد این عملیات در منطقه سونوما کانتی که 87 درصد بوده است در خدمت به این نقطه است.

اداره آمار هنوز به انتشار جدول زمانی برای جمع آوری داده ها از بی خانمان جمعیت.

نهایی مرحله مهمی از سرشماری جمع آوری و فشرده ترین, تماس, برای یک ارتش کوچک از “enumerators” خانه به خانه و آپارتمان به آپارتمان ضربه زدن بر روی درب در یک پیشنهاد نهایی به مصاحبه به عنوان بسیاری از holdouts به عنوان امکان پذیر است. در اصل برنامه ریزی شده برای May 13 طریق جولای 31 این فاز است که در حال حاضر مجموعه ای برای شروع 11 اوت و بسته بندی تا اکتبر. 31.

وجود دارد و در اینجا فرصت برای افرادی که گذاشته شده در طول همه گیر و یا دیده می شود ساعت کار خود را کاهش می یابد. اداره آمار می خواهم 1000 یا بیشتر متقاضیان جدید برای سرشماری در نظر گرفتن شغل در سونوما کانتی در نرخ از $21 ساعت, سبز گفت. او مطمئن نیستید که چگونه بسیاری از می خواهم تا پایان استخدام شده است.

“ما نمی دانیم که تا زمانی که ما می دانیم مجموع خود پاسخ شماره,” او گفت:. “این فقط یک اتلاف پول اگر ما به استخدام افراد و سپس آنها را ندارد و کار را به انجام.”

در ضمن شهرستان دولت در تلاش است به منظور تسهیل روند. ملیسا واله ارتباطات و تعامل هماهنگ کننده برای سونوما کانتی گفت: کمیته ای شده است در جلسه یک بار در ماه برای یک سال به آدرس سرشماری. این شهرستان در حال همکاری با ایران راه کشور شراب برای تشویق رهبران جامعه و گروه های حمایت برای بدست آوردن کلمه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>