Neiman Marcus می شود 2nd عمده و خرده فروش به دنبال فصل 11

نیویورک >> Neiman Marcus تا به پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت از اولین فروشگاه های زنجیره ای به انجام این کار و دوم عمده و خرده فروش به سرنگون توسط coronavirus بیماری همه گیر.

این حرکت توسط 112 ساله طبقه لوکس فروشگاه زنجیره ای امروز اعلام شد و به شرح زیر تشکیل پرونده ورشکستگی توسط J. Crew در روز دوشنبه. کارشناسان معتقدند وجود خواهد داشت بیشتر به آمده حتی به عنوان وجود دارد در حال حرکت به بازگشایی کسب و کار در بخش هایی از کشور مانند تگزاس و فلوریدا.

“قبل از COVID-19, Neiman Marcus گروه ساخت جامد پیشرفت در سفر ما به سود بلند مدت و پایدار رشد” گفت: Neiman Marcus مدیر عامل گروه Geoffroy ون Raemdonck در بیانیه ای. “با این حال مانند بسیاری از کسب و کار امروز ما بی سابقه ای مواجه اختلال ناشی از COVID-19 همه گیر است که قرار داده شده شفقت فشار بر کسب و کار ما.”

دالاس-بر اساس شرکت که در عمل 43 فروشگاه گفت: این انتظار به ظهور از ورشکستگی توسط این پاییز آینده. یک سخنگوی شرکت گفت: هیچ جرم بسته شدن برنامه ریزی شده است.

مانند دیگر غیر ضروری خرده فروشان Neiman مارکوس به طور موقت بسته فروشگاه خود را در اواسط ماه مارس. حدود 10 فروشگاه شده اند بازگشایی برای منظقه وانت به عنوان برخی از ایالت ها را آرام مستند سفارشات.

به عنوان بخشی از پرونده ورشکستگی Neiman مارکوس می گوید آن را امن $675 میلیون نفر در تامین مالی — نمایندگی بیش از دو سوم از بدهی این شرکت — از طلبکاران به نگه داشتن عامل در بازسازی. ورشکستگی پر کردن یک ضربه بزرگ به ارث مدیریت و طرح بازنشستگی کانادا سرمایه گذاری مدیره که خریداری Neiman مارکوس در سال 2013 به 6 میلیارد دلار.

تشکیل پرونده وارد و پس از این فروشگاه بر دوش با بدهی تا به حال موفق به پرداخت به یک کلید دارندگان اوراق قرضه به عنوان فروشگاه خود را رفت و تاریک به کمک شامل گسترش ویروس.

بیش از 60 درصد از خرده فروشان ایالات متحده آمریکا را نیز به طور موقت توقیف از مارس اما فروشگاه های بزرگ در حال حاضر در یک دولت ضعیف طولانی قبل از آن. آمریکایی ها دیگر علاقه مند در انجام همه خرید خود را تحت یک سقف به جای چیدن و انتخاب اقلام مانند کفش یا تاپ. هنگامی که آنها را خرید لباس آنها سر به T. J. Maxx و خرده فروشان آنلاین است.

“فروشگاه های مبارزه کرده اند برای یک مدت زمان طولانی” گفت: Craig Johnson, رئيس جمهور از مشتری رشد شرکای خرده فروشی و مشاوره. “در حال حاضر آن را به یک حمام خون. چگونه بسیاری از زنده خواهد ماند نامشخص است.”

J. C. Penney که تا به حال شده است در تلاش برای پنجه راه خود را پس از یک فاجعه اختراع مجدد طرح در سال 2013 به تازگی انتخاب شده را 12 میلیون دلار بدهی پرداخت. است که تنظیم آن را در مسیر ورشکستگی بالقوه.

Macy’s, ملت, بزرگترین فروشگاه تایید آن به دنبال افزایش بدهی به اضافه کردن بیشتر نقدینگی به ترازنامه است. میسی مدیر عامل جف Gennette گفت: در یک کنفرانس تلفنی که از آن خواهد شد در حال ظهور از این بیماری همه گیر به عنوان یک “شرکت کوچکتر” و ممکن است سرعت بخشیدن به فروشگاه تعطیلی. آن را باز کرد نزدیک به 70 فروشگاه در روز دوشنبه و به دنبال باز کردن کل ناوگان نزدیک به 800 فروشگاه های, که همچنین شامل آبی جیوه و Bloomingdale در شش تا هشت هفته.

حتی Nordstrom در نظر گرفته شده سالم به تازگی هشدار داده است که از آن نمی دانید زمانی که از آن خواهد شد قادر به بازگشایی آن در فروشگاه های فیزیکی و تعطیلی طولانی مدت می تواند آن را به تبدیل شدن به مالی “مضطرب. “

ایالات متحده خرده فروشی رفت و از طریق یک سقوط بی سابقه در ماه مارس کاهش 8.7% به عنوان شیوع ویروسی مجبور تقریبا کامل مستند از کسب و کار در سراسر کشور با توجه به وزارت بازرگانی گزارش. وخامت فروش به مراتب پیشی رکورد قبلی کاهش 3.9% قرار گرفت که در اعماق رکود بزرگ در نوامبر 2008.

فروشگاه پوشاک فروش کاهش یافت 50.5 درصد در ماه مارس شده است و بدتر از آن. هزینه های اختیاری توسط خریداران است که انتظار می رود به سقوط 40% – 50% در نیمه اول سال 2020 با توجه به رتبه Fitch در. و فروشگاه های رهبری یک گروه از شرکت های مصرف کننده است که باید دیده می شود شانس خود را از متخلف سنبله در طی ماه گذشته با توجه به S&P در بازار جهانی هوش.

برای حفظ پول نقد, کشت از خرده فروشان furloughed صدها هزار نفر از کارگران. آنها را قطع کرده ام اجرایی پرداخت معلق نقدی سود سهام و سهام buybacks یا repurchases برای حفظ پول نقد. آنها رسم کردن خطوط اعتباری را به مطمئن شوید که آنها بزرگتر شمع از پول نقد در دست است. و آنها را لغو یا توقف تولید برای سقوط سفارشات در یک زمان زمانی که آنها باید برنامه ریزی برای فصل خرید تعطیلات.

فروشگاه در حال حاضر حساب برای بیش از 250 میلیون فوت مربع در آمریکا مراکز و یا در حدود 30% از کل بازار فیلم مربع با توجه به گزارش اخیر توسط سبز خیابان مشاوران. حتی قبل از همه گیر سبز خیابان تا به حال پیش بینی شده است که تقریبا نیمی از تمام فروشگاه های بزرگ که لنگر مراکز خواهد دید بیش از پنج سال آینده. در حال حاضر انتظار می رود تعطیلی اتفاق تا پایان سال آینده است.

تشکیل پرونده برای ورشکستگی سازماندهی مجدد است که به ویژه روی حیله و تزویر در طول این زمان. به عنوان بخشی از فرایند تجدید ساختار خرده فروشان را پیش بینی 13-هفته جریان نقدی طرح اما فروشندگان نمی توانید انجام دهید که زمانی که آنها مطمئن نیست که فروشگاه ها را بازگشایی با توجه به پل استیون Singerman, co-صندلی برگر Singerman که دارای تخصص در بزرگ و پیچیده بازسازی و عجز از پرداخت دیون. چنان قطعیت خرده فروشان به دنبال بازسازی خواهد شد که مشکلات تامین مالی از وام دهندگان.

“بسیاری از خرده فروشی موارد به پایان خواهد رسید تا در انحلال,” او اضافه شده است.

Neiman Marcus گرفته بود اقدامات بی سابقه ای برای احیای فروش. سال گذشته آن را به دست آورد سهام اقلیت در Fashionphile LLC یک فروشنده آنلاین از preowned لوازم جانبی. فروشگاه های زنجیره ای نیز افتتاح اولین فروشگاه خود را در منهتن یک سال پیش از جمله یک سالن که در آن خریداران آنلاین می تواند کمک طلب کردن از کمک سبک مد.

در اوایل ماه مارس, Neiman مارکوس گفت که بسته شدن بیش از نیمی از آن باقی مانده 22 آخرین تماس فروشگاه به فروش می رسد که مارک های طراح در تخفیف های بزرگ است. شرکت کرده بود گفت: حرکت طراحی شده بودند به آزاد کردن منابع برای تمرکز بهتر بر بالا پایان مشتریان.

Raemdonck گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه اخیر خود که 40 درصد از فروش این شرکت را که از مشتریان که صرف به طور متوسط 50000 دلار در سال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de