کشورهای همسایه در حال باز شدن به سرعت. چرا سونوما?

آن را از یک منبع نا امیدی برای بسیاری در سونوما کانتی که آمده اند به “کشور شراب” یا “شمال خلیج” به عنوان یک کل یکپارچه با هم تداخل دارند زمین و فرهنگ است. که به ویژه از نپا و منطقه سونوما شهرستانهای طرف مقابل از همان تاکستان-تحت سلطه سکه. چگونه می توانید با یکی از آنها احساس امنیت در باز کردن آن رستوران اتاق ناهار خوری و صندلی آرایشگر وقتی که دیگر نمی کند ؟

پاسخ Mase ساخته شده است روشن است که اطلاعات محور. او در نظر گرفته نشده میراث فرهنگی مشترک و یا تپه هنگام تصمیم گیری او.

پرسید: در هفته گذشته که آیا نپا شهرستان را گسترده تر بازگشایی می تواند اثبات مفید مدل سونوما او رفت و مستقیما به شماره. “من به دنبال در حال حاضر ببینید که چگونه بسیاری از موارد آنها را در مقابل ما,” او گفت: در یک ویدیو کنفرانس مطبوعاتی. “فقط یک ثانیه است. در اینجا ما بروید. خب من اینطور فکر نمی کنم. نپا دارای 92 مورد و ما 411.”

به عنوان جمعه, Napa County گزارش شده بود 113 موارد سونوما 548.

“کمتر از افراد هستند که با هم در یک زمان و در یک مکان انتقال کمتر وجود دارد” Mase گفت: پس از آن. “و ما بسیار بیشتر جمعیت ما در مناطق شهری که من فکر می کنم احتمالا شلوغ تر و پر جمعیت تر از نپا.”

از جمعه منطقه سونوما کانتی تا به حال ثبت هر گونه مرگ و میر مربوط به COVID-19 بیش از دو هفته گذشته. اما این شهرستان با نرخ 37.9 موارد جدید (کسانی که در عرض دو هفته) هر 100 ، 000 نفر به طور قابل توجهی بالاتر از نپا (21.5), مندوسینو (17.0) دریاچه (15.4) یا سلنو (24.8). مارین نرخ نگران کننده 58.7 جدید مورد در هر 100,000 نشانه ای از چرا که شهرستان هنوز به داده ترخیص کالا از گمرک به بازگشایی بیشتر.

واگرایی سیاست های برخی از شهرستان سونوما ساکنان تفکر در مورد رانندگی بیش از تپه برای کوتاه کردن مو و یا مدتها در انتظارش رستوران شام. Yildiz نشده است چک کردن که در آن مشتریان خود را زندگی می کنند اما او چهره برخی باید از نزدیک سونوما یا پتالوما.

“من می خواهم بگویم آخر هفته گذشته 90 درصد از مهمانان ما بودند از شهر,” او گفت:.

ناپا را بازگشایی شده است سرمایه داری بهشت است که برخی ممکن است پیش بینی ، روز شنبه یک روز پس از آن شهرستان تجدید نظر در آن پناهگاه در خانه سفارش شامل سالن خدمات آن سخت بود برای پیدا کردن یک سبک و یا آرایشگاه باز در شهر نپا. مغازه های خرده فروشی بوده و سبز روشن برای یک هفته پس از آن. برخی از آنها باز در مرکز شهر اما مشتریان پراکنده بودند.

عمومی, به نظر می رسد نیست به طور کامل آماده برای شروع به مخلوط کردن دوباره. و نه همه کسب و کار آماده برای باز کردن. برخی از نپا رستوران باقی مانده بسته در طول پنج شنبه ساعت ناهار در حالی که بسیاری از آنها چسبیده به takeout, سفارشات, است که باید کمک کرد تا آنها را از طریق همه گیر.

چالش برای رستوران ها شیب دار است. برخی آن را دشوار است به حلقه کارکنان بعد از مدتها اخراج. و پس از آن وجود اجتماعی فاصله پروتکل هایی است که نیاز به حداقل 6 فوت بین جداول ناهار خوری. در نورمن رز میخانه در خیابان در نپا صاحب مایکل Gyetvan برآورد ظرفیت خود را در نیمی از طبیعی است.

“نوار بزرگترین چالش برای این رستوران گفت:” از محبوب ساعت یک مبارک ، “ما در حال رقص با چگونه شما صندلی مردم وجود دارد.”

و ناپا ارائه می دهد برخی احتیاطی بازگشایی قصه. آخر هفته روز یادبود آورده سهم خود را از ازدحام و overindulging روز گردشگران تنها نوعی از رفتار است که باعث می شود مقامات وزارت بهداشت به نگرانی در مورد عفونت سنبله.

“این نوع از عجیب و غریب در مرکز شهر در هفته گذشته به دلیل مردم راه رفتن در اطراف با کوکتل در دست خود” Gyetvan گفت. “این کمی نگران کننده است. مانند مردم بودند و در اینجا به روز کردم و برخی از مواد غذایی بروید و سپس مانند ” من می تواند به ما یک زن و شوهر از یخ برای رفتن؟’ آنها به ما mason jar و bloop آنها خاموش بودند.”

این یک معضل بسیاری در سونوما کانتی را دوست دارم. توسط Mase منظور از آن خواهد شد حداقل یک هفته دیگر قبل از آنها شانس.

شما می توانید رسیدن به تحریریه فیل آرایشگر در 707-521-5263 یا [email protected] در توییتر @Skinny_Post.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>