نبراسکا اولیه رای دهندگان جلوگیری از, نظر سنجی, خرد پستی در ثبت

OMAHA, Neb. — نبراسکا اولیه رای دهندگان بیشتر هدایت روشن از رای گیری سایت شنبه در حالی که خرد سابقه دولت برای رای گیری غایب با حدود 400,000 پست الکترونیکی-در برگه های رای در میان coronavirus بیماری همه گیر.

جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و presumptive دموکراتیک چلنجر جو بایدن میره به آسان پیروزی در این انتخابات برای اولین بار در شخص اولیه پس از به شدت انتقاد کرد انتخابات در ویسکانسین پنج هفته پیش در وسط coronavirus بیماری همه گیر. بنابراین جمهوری خواه سناتور مارک کرک بن Sasse که در مواجه با ایران چالش اصلی به دلیل قبلی انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن. Sasse خواهد چهره کریس Janicek صاحب یک اوماها روباز انتخابی کیک-پخت شرکت که برنده نه راه دموکراتیک اولیه سه شنبه شب.

در نزدیک تماشا دموکراتیک اولیه برای یک اوماها مبتنی بر کنگره منطقه ائتلاف مترقی کارا ایستمن بیش از یک نامزد محافظه کارانه تر. ایستمن را یک بار دیگر چهره جمهوریخواه در کنگره همین بیکن به عنوان او در سال 2018 است.

در نبراسکا جمهوری خواه و سلطه 3rd کنگره منطقه تشکر. Adrian Smith به راحتی برنده ایران با نامزدی برای هشتم ترم. اسمیت را دموکرات علامت Elworth جونیور بود که بلامنازع برای حزب خود را با سر اشاره کردن.

مقامات تا به حال تشویق مردم به رای دادن از طریق پست هر چند کالیفرنیا ، آیووا و وزیر خارجه باب Evnen هر دو متعهد به نونهالان با یک فرد اولیه حتی اگر بسیاری از کشورهای دیگر را موکول آنان و یا روشن به تمام ایمیل های رای گیری. رای دهندگان به راحتی شکست قبلی پست الکترونیکی-در رای گیری ثبت حدود 70,000 در سال 2018 که شامل افرادی که درخواست اولیه رای گیری و رای دهندگان در اوایل روستایی شهرستانهای دریافت خواهید کرد که آنها را به طور خودکار.

رای گیری سایت در اوماها حومه چالکو گزارش های پایین تر در فرد مردم در انتخابات از حد نرمال است. در ابتدا کلیسای لوتری رای دهندگان که راه می رفت به زیرزمین ايستگاه تا به حال مقدار زیادی از فضای به پای صندوق های رأی رفتند.

مایکل Rabe, 68, از چالکو گفت: او می خواست به رای دادن در فرد چون او نمی اعتماد الکترونیکی-در رای گیری اما معتقد است او یک وظیفه مدنی به بازیگران در یک رای گیری. Rabe عینک ماسک را به رای گیری سایت تنها برای تحقق بخشیدن به او تنها رای دهندگان وجود دارد در زمان. خود توصیف “هاردکور جمهوری خواه گفت:” او بیشتر علاقه مند به رای گیری برای مت Innis طولانی-شات اصلی رقیب به Sasse.

“من نمی خواهم که زمانی که رئیس جمهور تهمت رو به Sasse مخالف او” Rabe گفت: پس از رای گیری. “من یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی هنگامی که او در حال اجرا بود اما در حال حاضر که او رئيس جمهور ما, من هستم.”

Douglas County, انتخابات, کمیساریای برایان Kruse که مسئول نظارت بر رای گیری سایت در اوماها (روباز انتخابی) گفت: در فرد مردم در انتخابات بود و غیر منتظره ای کم است. او گفت: به طور کلی مردم در انتخابات شد و هنوز هم قوی است چرا که تعداد زیادی از پست الکترونیکی-در برگه های رای دریافت کرده اما نظر سنجی را دیدم بسیار کمی در شخص رای دهندگان.

ممکن است کمبود نظرسنجی کارگران باعث Ricketts دستور داد اعضای گارد ملی نبراسکا به ارائه کمک تماس بگیرید در کوتاه کارکنان رای گیری سایت در هشت شهرستان از جمله اوماها و لینکلن مناطق. او گفت: از اعضای گارد خواهد بود در لباس پوشیدن در لباس غیر نظامی و نه عادی خود لباس.

Ricketts نیز چشم پوشی دولت قانون است که نیاز به نظرسنجی کارگران به زندگی در شهرستان جایی که آنها خدمت می کنند عمدتا به دلیل یک نظرسنجی کارگر کمبود.

در این سال اولیه نسبتا پایین کلید اما شامل مشخصات بالا مسابقه در میان دموکرات ها که می خواهند برای سرنگون کردن بیکن نبراسکا 2 کنگره منطقه. اوماها (روباز انتخابی)-منطقه منطقه یکی از معدود در حزب جمهوری خواه به رهبری نبراسکا که در آن دموکرات ها در رقابت هستند.

ایستمن را شکست داد اوماها وکیل ان Ashford و اوماها (روباز انتخابی) صاحب کسب و کار Gladys هریسون برنده دموکراتیک اولیه. ایستمن مستقر بود خودش را به عنوان یک پیشرو در حالی که Ashford تن به تن خودش را به عنوان یک نسیم. هریسون تبلیغ خودش را به عنوان یک وحدت voice اما نشده مطرح شده تقریبا به عنوان مقدار پول و یا بدست حد توجه است.

Randall Crutcher و 45 رای دادند در چالکو مدرسه صبح روز سه شنبه به خاطر او و همسرش را فراموش کرده و به درخواست های اولیه پست الکترونیکی-در برگه های رای. او عینک یک ماسک به عنوان او راه می رفت داخل تنها برای پیدا کردن رای گیری سایت تقریبا خالی به جز نظرسنجی کارگران است.

Crutcher گفت که او به طور مستقل برای بسیاری از زندگی خود و دارای محافظه کار نمایش در هزینه اما دوباره ثبت نام به عنوان یک دموکرات دو سال پیش به دلیل روحانی در حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

او گفت که او دوست داشت هر دو دموکراتیک نامزدها در 2nd, کنگره, مسابقه منطقه, اما رای دادند ایستمن به دلیل داستان زندگی خود را از جمله مبارزات خود را برای مراقبت از بیمار است. در مبارزات انتخاباتی ایستمن اغلب مورد بحث را عدم توانایی در پرداخت هزینه داروهای تجویزی برای مبارزه با سرطان.

“او ساخته شده است-در همدلی” Crutcher گفت. “این چیزی است که همه ما باید در حال حاضر.”

___

به دنبال اعطای Schulte در توییتر https://twitter.com/GrantSchulte

___

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de