نزدیک به نیمی از کالیفرنیا ویروس جدید موارد افراد جوانتر از 35

به عنوان کالیفرنیا اقتصاد باز می شود تا coronavirus موارد در حال گرفتن جوانتر و جوانتر است.

یک تجزیه و تحلیل منتشر شده در این هفته نشان می دهد که بیش از 44 درصد از تشخیص جدید در مردم 34 سال یا جوانتر از 29 درصد در ماه پیش.

تاپیک مربوط به رها کردن در مورد در میان افراد مسن است. نسبت COVID-19 موارد در میان کالیفرنیا بالاتر از 50 کاهش یافت از 46 درصد به 30.5 درصد در ماه گذشته است.

بسیاری از موارد در میان میانسال کالیفرنیا — سنین 35 تا 49 — دارای plateaued نه افزایش و نه کاهش.

“این قابل توجه است که چنین تغییر قوی. موارد بسیار جوان در حال حاضر از آنها قبلا در این بیماری همه گیر” گفت: بیماری های عفونی اپیدمیولوژی جورج Lemp که محاسبه این روند با استفاده از داده های تاریخی از وزارت کالیفرنیا از سلامت عمومی است.

“ممکن است منعکس کننده باز از کالیفرنیا از اواسط ماه مه به خصوص در میان افراد جوان که ممکن است شروع به حرکت به دور از شیوه های اجتماعی فاصله و اصولی استفاده از ماسک,” او گفت:.

آن ناشناخته که آیا این تغییر است که در بخشی به دلیل افزایش در دسترس بودن از آزمون برای هر کسی که می خواهد. کالیفرنیا است به طور قابل توجهی گسترش آن تست ظرفیت — پوسته پوسته شدن تا فقط از 2000 نفر در روز در ماه آوریل به بیش از 60 ، 000 آزمون در هر روز این هفته است.

دولت نمی گزارش کلی از روند COVID-19 موارد بر اساس سن. اما Lemp ثبت و بایگانی داده ها از سه عکس در زمان برای تشخیص تغییر چشمگیر.

افراد بین سنین 18 تا 34 ساله در حال حاضر ادعا می کنند بزرگترین سهم از عفونت های جدید در دولت, با 12,919 شناخته شده موارد تشخیص داده شده بین 31 مه تا ژوئن 13. دومین گروه با 9,691 موارد جدید هستند افراد بین سنین 35 و 49.

شده است وجود دارد نگران کننده پرش در جوانان زیر سن 17. از زمان شروع این بیماری همه گیر تا مارس 13, موارد نادر با تجمعی شمارش تنها 2,799 تشخیص گزارش داد در این گروه است. اما این تعداد بود پیشی گرفته و در تنها دو هفته ممکن است بین 14 و 30 مه با 3,455 موارد جدید. و آن را بیش از حد بود دوباره بین 31 مه و ژوئن 13, با 3,930 موارد جدید.

“این به احتمال زیاد ترکیبی از عوامل” گفت: Lemp. “پدر و مادر جوان با بچه های جوان که در حال حرکت به دور از اقدامات کاهش و نوجوانان حلق آویز کردن با هم.”

در حالی که وجود یک مشترک بدگمانی که تنها پیر و ضعیف می تواند قرارداد ویروس و تحلیل یک یادآوری است که در کالیفرنیا جوانان نیز آسیب پذیر هستند. اما COVID-19 کمتر مرگبار در جوان است.

روند کمک می کند تا توضیح دهد که چرا دولت نیست شاهد افزایش بازدیدکننده داشته است بیمارستان و مرگ و میر ناشی از این بیماری حتی به عنوان شهرستان بازگشایی و موارد به تدریج در حال افزایش است گفت: Lemp مدیر سابق دانشگاه کالیفرنیا HIV/AIDS برنامه های تحقیقاتی.

“نرخ مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان بروید تا به طور چشمگیری با سن بالا,” او گفت:.

نظرسنجی ها نشان می دهد که وجود یک شکاف نسل در نگرش به ماسک ، جوانان کمتر احتمال دارد به پوشیدن صورت پوشش و در قطع نزدیک بسته بندی شده رایگان گروه اجتماعی فاصله. مردان جوان به ویژه مشاهده ماسک-پوشیدن به عنوان “سرد” و نشانه ای از ضعف است.

“بسیاری از مردم را بدست پیام در مورد محافظ پوشش. اما همانطور که من راه رفتن در اطراف محله من, من نمی بینم ماسک در نوجوانان” گفت: UC San Francisco, اپیدمیولوژی دکتر جورج رادرفورد.

پدر و مادر خود تمایل به بیشتر محتاط با پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله در حالی که در. و افرادی که بازنشسته نمی صورت محل قرار گرفتن در معرض.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>