حدود 3000 ملوانان به ترک ایالات متحده حامل در میان شیوع کروناویروس

واشنگتن >> نزدیک به 3,000 ملوانان روی عرشه یک ناو هواپیمابر ایالات متحده که در آن coronavirus گسترش یافته است خاموش خواهد شد کشتی توسط جمعه مقامات نیروی دریایی گفت: به عنوان آنها در تلاش برای قرنطینه خدمه در صورت شیوع.

تا کنون کمتر از 100 از نزدیک به 5000 ملوانان اختصاص داده شده به یو اس اس تئودور روزولت در حال حاضر لنگر انداخت در گوام باید آزمایش مثبت برای ویروس اما نیروی دریایی در حال حرکت است ملوانان به امکانات مختلف و احتمالا آغاز خواهد شد با استفاده از اتاق های هتل ها در روزهای آینده. رهبران نیروی دریایی در حال صحبت با مقامات دولتی در خاک ایالات متحده به شناسایی اتاق برای خدمه.

اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly اما روشن ساخته است که امروز در حالی که چندین هزار نفر را ترک کشتی ملوانان دیگر باقی خواهد ماند در هیئت مدیره به منظور ادامه به حفاظت از کشتی و اجرای سیستم های بحرانی.

“ما نمی تواند و نمی خواهد حذف همه ملوانان از کشتی” Modly خبرنگاران پنتاگون گفت. او گفت: مسئولان ارسال خواهد شد به عنوان بسیاری از ملوانان کردن کشتی به عنوان امکان پذیر است در حالی که هنوز حفظ ایمنی. او گفت: حدود 1000 رفته در ساحل و این تعداد رشد را به حداقل 2,700 در چند روز.

Modly و Adm. مایکل Gilday رئیس عملیات نیروی دریایی کاهش یافته است بگوییم چه زمانی کشتی را کنار می شود. اما اگر خدمه مورد نیاز برای قرنطینه برای 14 روز بر اساس چرخش روزولت می تواند در خارج از وظیفه برای هفته ها.

نیروی دریایی رهبران گفت که آنها در حال تلاش برای پیگیری کردن هر ملوانان که در تماس با کسانی که در حال حاضر بیمار و محل آنها را در قرنطینه. گفتند تقریبا 1300 ملوانان تست شده اند و تا به امروز نزدیک به 600 نفر از کسانی که آزمون برگشتم منفی است. مقامات در انتظار نتایج بیشتر و بیشتر تست.

“طولانی قطب در چادر” گفت: Gilday گرفتن نتایج سریع تر. در این نقطه هیچ ملوانان با این ویروس در بیمارستان بستری هستند.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

نیروی دریایی سروان. برت Crozier حامل فرمانده مطرح هشدارهای این هفته در یادداشتی به رهبران خود. او گفت: این کشتی رو به رشد شیوع کروناویروس و از او خواست اجازه برای منزوی کردن بخش عمده ای از خدمه در ساحل فوق العاده ای حرکت می کند را به یک حامل خارج از وظیفه در تلاش برای صرفه جویی در زندگی می کند.

حامل مانند دیگر کشتی های نیروی دریایی است که در معرض بیماری های عفونی و گسترش آن در محله های نزدیک. این کشتی بیش از 1000 فوت (305 متر) ، ملوانان در حال گسترش در سراسر یک دخمه پرپیچ و خم از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع در ارتباط با شیب نردبان مانند پله ها و راهرو باریک. داوطلب خدمت سربازی ملوانان و افسران باید جداگانه مناطق زندگی می کنند اما بیشتر به اشتراک گذاری اتاق با چند نفر کار می کنند در محله های نزدیک با دیگر ملوانان به طور معمول گرفتن مواد غذایی خود را از بوفه شلوغ خطوط و غذا خوردن در جداول پیوست پایان به پایان است.

یک نسل از کشتی اسم نیز خواست برای خدمه به سرعت حذف شده از کشتی.

“اعضای خانواده روزولت و من بسیار نگران وضعیت ملوانان و کاپیتان ناو یو اس اس تئودور روزولت” Tweed روزولت بزرگ-نوه رئیس جمهور تئودور روزولت و رئیس تئودور روزولت موسسه در دانشگاه لانگ آیلند نوشت: در یک ایمیل به امروز. “ما باید به این مردان و زنان شجاع در یک بار برای حفاظت از جان خود و آینده زنده ماندن از کشتی.”

در یک یادداشت به نیروی دریایی رهبران بیش از آخر هفته Crozier گفت: گسترش این بیماری شد و شتاب و این که از بین بردن تمام اما 10 درصد از خدمه خواهد بود “خطر لازم” به منظور جلوگیری از گسترش ویروس.

“ما در جنگ. ملوانان لازم نیست برای مردن. اگر ما نمی کنند در حال حاضر ما در حال شکست به درستی مراقبت از ما اعتماد ترین دارایی ما ملوانان” گفت: Crozier.

رهبران نیروی دریایی شد و سریع به ستایش از کاپیتان برای آوردن طبیعت وخیم از این موضوع به توجه خود را. آنها دور خار پیشنهادات که او می تواند مجازات شود چرا که این موضوع عمومی شد تا به سرعت.

در آسیا, حامل, حضور, مرکزی است به آنچه که پنتاگون به عنوان یک تغییر اساسی از مبارزه با شورشیان و افراطی و درگیری در خاورمیانه به بازگشت به “قدرت های بزرگ رقابت است.” این بدان معناست که اصولا بزرگتر تمرکز بر روی چین از جمله آن نظامی از مناطق مورد مناقشه دریای چین جنوبی.

رهبران نیروی دریایی مواجه مداوم سوال در مورد منشاء این ویروس در کشتی اما گفت که ممکن است آن را غیر ممکن برای شناسایی که در آن آغاز شده است.

روزولت ساخته شده یک پورت در ویتنام در ماه گذشته. Modly گفت: توقف که در آن هزاران نفر از ملوانان به احتمال زیاد رفت کشتی به Danang انجام شد که وجود دارد کمتر از 20 مورد از این بیماری در هانوی و ملوانان به نمایش در زمانی که آنها بازگشت به کشتی.

او گفت: دو ملوانان بیمار در نزدیکی پایان مورد نیاز دوره 14 روزه بین بندر تماس و آنها پرواز کردن کشتی. به عنوان روز رفت اما مشکل بدتر شده است.

Modly وجود دارد گفت: 94 نیروی دریایی کشتی های مستقر در دریا در سراسر جهان و روزولت تنها با ملوانان که آزمایش مثبت برای ویروس. برخی دیگر از ملوانان که آزمایش مثبت اما کسانی که شده اند در مشاغل دیگر و یا بر روی کشتی که در پایگاه های اصلی و نه در دریا.

همانطور که از صبح روز سه شنبه نیروی دریایی گفت که در مجموع 334 پرسنل تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله 243 ملوانان. از 334, 19 بستری شده اند و 15 بهبود یافته اند. هیچ یک سالگی درگذشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>