NCS فوتبال: کاردینال نیومن پسران دختران پیروزی دو هدر

پس از قوی لیگ فصل که دیدم کاردینال نیومن دبیرستان دختران تیم فوتبال رفتن 10-1-1 برای برنده شدن در شمال خلیج لیگ-بلوط بخش عنوان کاردینالز وارد سواحل شمال بخش مسابقات را بدست آورد 4 به بالا دانه.

پس نیومن را مسلط در دور اول 7-0 برنده بیش از پایین-کشت El Molino دبیرستان کاردینالز (14-3-1 کلی) به دست آورده خود را دوم حذفی, پیروزی, شکست هشتم-کشت سر رویس 4-1 شنبه شب در سانتا رزا.

“ما فقط تلاش برای ماندن با آنچه ما انجام می دهیم چرا که ما احساس می کنیم آنچه ما انجام می دهیم خیلی خوب است و ما تا به حال بسیاری از موفقیت تا پس اگر ما چوب با آنچه ما انجام می دهیم و بازی ما من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از موفقیت است. کلید این است که نه درگیر با چه تیم های دیگر انجام می دهند و تغییر” کاردینالز سر مربی جان Gilson گفت.

نیومن آمد تهاجمی از اولین سوت و بیشتر از نیمه اول سپری شد با Jayhawks در موضع دفاعی است.

مکرر فشار ارائه فرصت های متعدد به نمره و نیومن تبدیل یکی از کسانی که تلاش در 10 دقیقه اول به عنوان Izzy رایت تکمیل طولانی با حداکثر سرعت دویدن با یک نرم لمسی گذشته سر رویس حافظ به نمره.

هفت دقیقه بعد ویکتوریا هولدن در بر داشت هدف برای کاردینالز دوم شمارش نمره, بر روی صلیب از میلا Bettinelli.

در دقیقه پایانی نیمه اول کاردینالز قادر به پیدا کردن یک هدف به عنوان ناتالیا بلمنت شنود گذاشته و توپ پس از عبور از هولدن کاهش یافت و از طریق شاهین حافظ به دستکش را 3-0 منجر شود.

“ما کاملا هجومی متعادل است. من فکر می کنم ما به ثمر رساند در حال حاضر 30-چیزی به اهداف با هفت بازیکن ما به اشتراک گذاشته ام تا توپ بالا” Gilson گفت.

نیومن آمد حمله در نیمه دوم بلافاصله دادن سر رویس یک زن و شوهر در اوایل می ترساند و 15 دقیقه به آن Calia لیو در بر داشت هدف با تشکر از عبور از رایت و هولدن.

کاردینالز برنده 4-1 پس از اجازه می دهد یک هدف در دقیقه آخر با خود را جایگزین در این بازی که در آن نقطه.

فوتبال پسران

کاردینال نیومن 1, Piedmont 0

نیومن پسران تیم فوتبال تا به حال نه کاملا همان موفقیت به عنوان تیم دختران از اواخر. پس از هفت بازی برنده خط خط به شروع فصل کاردینالز تقسیم رکورد خود را بیش از گذشته در 15 بازی رفتن 7-6-2.

با وجود رکود اخیر در بازی کاردینالز (15-6-3 کلی) را به خوبی به اندازه کافی برای به دست آوردن خود دانه بالا و دور اول خداحافظ در NCS را بدست آورد 4 قهرمانی مسابقات معنای اول خود را postseason بازی روز شنبه در خانه برابر ناحیهای در شمال غربی.

به طور مستقیم زیر کاردینال’ دختران برنده نیومن پسران باز برگشتی قوی با سختی مبارزه 1-0 برنده بیش از نهم-کشت ناحیهای در شمال غربی دبیرستان در شنبه شب در سانتا رزا.

این تیم نگاه به طور مساوی همسان برای شروع به آنها داد و ستد شات تلاش اما کاردینالز شدند و تبدیل به عنوان اوان لپ ثمر رساند تا در سریع اعتصاب هشت دقیقه در کمک توسط جولیان Cortina ضربه پنالتی.

در نیمه دوم از آن پایین آمد و به دفاع نیومن برای کسب پیروزی.

پس از پایین رفتن 1-0 زود Highlanders ramped تا پرخاشگری خود و با وجود تقریبا تبدیل به یک هدف تلاش کاردینالز تکیه بر کنترل زمان در اختیار داشتن و بازی سختی دفاع به نگه بر روی کوتاه مدت منجر شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>