NCS فوتبال: کاردینال نیومن پسران دختران دریافت عنوان عکس

کاردینال نیومن دختران و پسران تیم های فوتبال خود را ادامه داد تا صعود سواحل شمال بخش مسابقات نردبان به مدرسه میزبانی postseason دو ویژگی سه شنبه شب در سانتا رزا.

در بازی بعد بالا-کشت کاردینالز پسران لبه پنجم-کشت مدرسه شهری سان فرانسیسکو 1-0 در دوم اضافه کاری برای رسیدن به این بخش 4 عنوان بازی.

پس از خسته کننده بدون گل نبرد بین دو تیم در طول بازی روز سه شنبه آن آمد به دقیقه دوم وقت اضافه زمانی که نیومن را شیا trish witkowski به ثمر رساند به ربودن یک فینال اسکله.

“این احساس غیر واقعی است. من فقط دیدم توپ پاپ جایی و من تا به حال آن را باز کنید و آن را یک در مقابل یک, و من آن را با پای چپ من ضعیف من و من کردم دوباره بجای اول برگشتن خوشبختانه و فقط دور آن” trish witkowski گفت هدف برد.

این مسابقه بود به طور مساوی همسان از سوت برای اولین بار به عنوان دو تیم بارها و بارها تهدید یکدیگر دفاع اما نه قادر به تبدیل.

در نیمه دوم the Blues با بازی خیلی بیشتر به شدت اما به لطف برخی از مهم متوقف می شود توسط کاردینال نیومن دروازه بان شان Latham بازی همچنان بدون گل در پایان از قوانین و مقررات.

“ما در حال بازی برای زندگی ما در حال حاضر. اگر ما از دست دادن که بازی ما از برگشتی و این فصل بیش از. من ارشد و این واقعا به معنای زیادی به من, بنابراین من واقعا می خواهم برای دیدن ما فصل رفتن تا آنجا که ما می توانیم” Latham گفت: پس از آن.

آن باقی مانده است در وقت اضافه اما با بیش از سه دقیقه در دوم از سمت چپ اضافی دوره کاردینالز در نهایت از طریق شکست در trish witkowski هدف.

پیروزی قرار می دهد کاردینالها در بخش 4 قهرمانی در برابر سنت مری کالج دبیرستان از آلبانی برگزار شود یا جمعه یا شنبه.

پس از به دست آوردن یک خداحافظی در دور اول از مسابقات نیومن (16-6-3 به طور کلی 5-5-2 شمال خلیج لیگ-ردوود بخش) شکست نهم-کشت ناحیهای در شمال غربی ایتالیا در دور دوم در روز شنبه.

فوتبال دختران

کاردینال نیومن 5, Piedmont 0

نیومن دختران (16-3-1 به طور کلی 10-1-1 شمال خلیج لیگ-بلوط بخش) لگد شب را با دیگری چشمگیر حذفی برنده شدن در این زمان برگزاری ناحیهای در شمال غربی دبیرستان بدون گل در سومین دور مسابقات را بدست آورد 4.

پس از خرد کردن آنها 7-0 برنده شدن در مقابل 16-کشت El Molino در دور اول به دنبال روز شنبه توجهی 4-1 پیروزی بیش هشتم-کشت سر-رویس —بالا-کشت کاردینالها به حال به هر دلیل احساس اعتماد به نفس است که آنها را به پایین 12-کشت ناحیهای در شمال غربی.

نیومن اول دو گل آمد زیبا از عبور از Calia لیو که مجموعه Izzy رایت برای اهداف آسان و رایت پس از تکمیل کلاه ترفند با تشکر از طولانی پیشرو عبور از ویکتوریا هولدن.

“منظورم این است که ما خطرناک است. ما باید بازیکنان بالا است که می تواند اجرا شود و است که می تواند پیدا کردن شکاف و آن را فقط Izzy رایت بعد امروز اما ما آن را به اشتراک بگذارید و ما بسیاری از بازیکنان است که می تواند نمره” کاردینالز سر مربی جان Gilson گفت.

با 15 دقیقه باقی مانده در نیمه اول کاردینالز ثبت یکی دیگر از شمارش به عنوان لیو راه اندازی Marije Rechin با تصویب که او تحت فشار قرار دادند به پشت net. در کنترل کامل در نیمه دوم نیومن مرتب کردن حمله به یک هدف توسط لیو کمک توسط هولدن.

نیومن بازی خواهد کرد مارین آکادمی جمعه یا شنبه به عنوان بخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im