NCS قهرمانی خلاصه: Montgomery دختران در پاییز کوتاه در پرتال تخصصی اولی ها; کالیفرنیا به عنوان

شماره 2 مونتگمری دختران تیم بسکتبال که در سواحل شمال بخش تقسیم 2 پلی آف تا چهار قهرمانی بازی در پینول دره. وایکینگ ها ضعيف امتداد برای شروع اول و سوم و چهارم که محکوم و آنها را در یک 58-39 دست دادن به No. 1 شهرستان آلامدا.

شهرستان آلامدا (24-5) شکست به 16-2 سرب در سه ماهه اول مجبور وایکینگ ها (24-7) به صرف انرژی برای نبرد که آنها انجام داد. مونتگمری تنها trailed 21-20 در اواخر سه ماهه دوم و 24-21 در حاصل کار دو تیم.

“این یک بازی بزرگ شاید ما تا به حال کمی از اعصاب است. ما تا به حال برخی از عکس های اما نمی قرار داده و آنها را” مونتگمری مربی داریل LaBlue گفت. “در حاصل کار دو تیم ما تا به حال تمام حرکت کرد.”

اما اورلئانز رفت و در 9-0 اجرا در دو دقیقه از سه ماهه سوم سه 3-اشاره گر برای 12 نقطه منجر شود که مونتگمری نمی تواند غلبه بر.

“از آن زمان مقدار زیادی از انرژی برای ما به گردشگاه عمومی را منجر به سه امتیاز را در نیم. هنگامی که ما رفت و برگشت به پایین با 12 امتیاز آن را دشوار نبرد” LaBlue گفت. “گردشگاه عمومی خوب است. آنها شماره 1 تیم برای یک دلیل. آنها یک تیم با کیفیت.”

Ashleigh بر رهبری Vikings با 16 امتیاز و 6 ریباند.

Lexi مسلمات گل 26 امتیاز (پنج 3-اشاره گر) به سرعت اورلئانز.

فصل نشده است برای وایکینگ ها به عنوان آنها خواهد شد بازی در NorCals شروع هفته آینده. وایکینگ ها را پیدا خواهد کرد خود را بدست آورد و حریف روز یکشنبه.

“بچه ها خوب بازی تمام راه را به پایان امشب” LaBlue گفت. “در حال حاضر ما یک فرصت برای تجدید قوا و بازی در NorCals.”

کالیفرنیا 54, برانسون 45

Tehya پرنده به ثمر رساند 23 امتیاز و بريدن پایین 10 پرتاب ریباند منجر به میزبان No. 1 عقاب (25-3) به بخش 5 قهرمانی شماره 2 گاو (22-8) از راس.

“Tehya بازی عالی” کالیفرنیا مربی ریک بری گفت. “خانه-دادگاه مزیت و خوب ما جمعیت کمک کرد در سه ماهه چهارم.”

نمره گره خورده بود 34-34 در پایان سه ماهه سوم قبل از کالیفرنیا برنده سه ماهه چهارم 20-11.

“دفاع در پایان این بازی کلیدی برای ما است. ما برخی از خوب دفاعی متوقف می شود در سه ماهه چهارم” بری گفت. “این است که احساس بسیار خوبی را به نفع خود NCS. آینده در وهله اول واقعا خوب برای بچه های ما و مدرسه است.”

کالیفرنیا حرکت می کند به بازی در NorCals.

Laytonville 57, Calistoga 40

میزبان No. 1 رزمندگان (27-3) استفاده از یک مزاحم اواسط دادگاه مطبوعات به عنوان محور دفاعی خود را تلاش برای مانع شماره 2 Wildcats (24-4) و برنده شدن در این بخش 6 عنوان.

“ما برنده این بازی با تمام, دفاع” Laytonville مربی کوری جیمز گفت. “این طرح به نگه داشتن توپ در حال حرکت و در حال گذار و سقوط تخته و ما انجام دادیم.”

Laytonville led 31-11 در حاصل کار دو و cruised به پیروزی در نیمه دوم. Akeela جیمز led رزمندگان با 27 امتیاز و 15 ریباند و 10 پاس گل.

“Akeela بود که کنترل توپ و بازی خوب دفاع و گرفتن تخته. او تیراندازی بسیار زیبا بود در” جیمز گفت.

Vanesa Queipo رهبری Wildcats با 12 امتیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im