NCS پسران بسکتبال: Miramonte طوفان به پایان Piner فصل

زمانی که شما بازی در شرق خلیج وجود دارد هیچ شب خاموش. که چه Miramonte بالا پسران بسکتبال مربی کریس Lavdiotis گفت: پس از تیم خود را 66-54 پیروزی بر Piner در سانتا رزا در شب جمعه در مرحله یک چهارم از سواحل شمال بخش بخش 3 برگشتی.

روشن بود که با وجود آینده نگر’ خانه-دادگاه مزیت و 26-2 رکورد آینده به چه هیجان postseason مسابقه که Miramonte (16-12) شده بود در این لحظات است که موجب آن به 23-نقطه سه ماهه چهارم با یک نقطه در NCS نیمه نهایی خط.

“لیگ ما (دیابلو ورزشی لیگ — Foothill) واقعا ما آماده هست” Lavdiotis گفت. “ما در لیگ است ، هیچ شب و قدرت ما از برنامه واقعا خوب است. ما یک بازی آسان تقریبا در تمام طول سال.”

این Matadors بسیج در سراسر چهار سالمندان که بازی تمام سه ماهه چهارم. این گروه به رهبری 6-پا-5 مت مردیت گل 11 از 19 امتیاز در فینال بند که منجر به یک پایان برای Piner ستارگان 2019-20 مبارزات انتخاباتی.

“او یک بچه بزرگ است که می تواند شلیک خارج, اما آنها پست او تا” آینده نگر مربی مایک اریکسون گفت. “آنها نوشته شده او را تا در برخی از. ما به نوعی به دام افتاده را بر روی او و او لگد آن را به عقب.”

Lavdiotis گفت: تیم خود را با تمرکز بر قرار دادن دو مرد در Adonis گوتیرز که به پایان رسید و با 13 امتیاز.

“من فکر می کنم ما نا امید او” به Miramonte مربی گفت. “فقط در حال اجرا نگه داشتن فشار است. اگر او آن را بر روی عرشه, کمک مرد به در آمده و فقط به او حمله. ما برخی از دزد و خیز دال کردن آن است. آن را تهاجمی و بدون فشار دادن.”

Jordin لاولیس led Piner با 16 امتیاز.

آینده نگر (26-3) بیرون آمد با یک 17-11 منجر شود بعد از سه ماهه اول. آن را به دنبال داشت تا سریع به دیوانگی از Matadors در دوره بعدی که بسته به 19-17 سرب چند دقیقه دوم.

Piner پاسخ بازگشت. Jett واکر غرق یک و سه با حدود پنج دقیقه باقی مانده در سه ماهه دادن آینده نگر پنج نقطه مزیت است.

اما واکر 3 خواهد بود یکی از نهایی سبد Piner در نیمه اول. یک نمره به خشکی کشیده شده از نقطه میانی از سه ماهه دوم تمام راه را به نصف با تیم مدیریت فقط یک نقطه در یک اسحاق تورس پرتاب آزاد.

عدم توقف Matadors و پیدا کردن آن دشوار است برای گرفتن توپ در سبد حاصل کار دو شاخ آمار با Miramonte تا چهار.

اما به عنوان تیم به نظر می رسد آماده به سر به اتاق های قفل در نیم آینده نگر بازیکن نامیده می شد برای ویژگی های ناپاک. دو پرتاب آزاد بعد Miramonte شد تا شش 29-23 به جای فقط با چهار.

آینده نگر بودند و سپس با قرار گرفتن در موقعیت آنها دیده نمی شود خیلی این فصل را در نیمه و رو به سربالایی چالش در برابر نسبتا خوب شرق خلیج تیمی که بخشی از آن با توجه به خود را به آتش کشیدند.

آینده نگر بلافاصله پس از استراحت در نظر گرفتن یک نقطه منجر شود پس از مجموعه ای از سرقت های متعدد اموال برای شروع سومین و پیدا کردن خود را پایین فقط 4 امتیاز از رفتن به سه ماهه چهارم.

اما Miramonte تجربه از بازی سخت با مخالفان در سراسر منطقه خلیج و شمال کالیفرنیا ساخته شده است در نهایت تفاوت در مسابقه و Piner ستارگان فصل به پایان رسید و در 12 نقطه شکست.

“آنها (Miramonte بازیکنان) می خواستم یک جاده بازی” Lavdiotis گفت: پس از آن. “‘اجازه دهید به ضرب و شتم کسی در جاده ها است. اجازه دهید آنها را نشان می دهد که چه چیزی ما رو.'”

اریکسون گفت: زمانی که Miramonte کشیده دور چهارم خود را آینده نگر نمی تواند پیدا کردن یک جواب برای Matadors’ دقت اشاره کردن.

“آنها گلوله توپ واقعا خوب,” او گفت:. “آنها ضربه به موقع عکس.”

با پیروزی Miramonte حرکت می کند به صورت برانسون در NCS بخش 3 نیمه نهایی در 7 p. m. روز شنبه در دانشکده مارین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im