NCS بسکتبال: Rancho Cotate دختران لبه کاسا گراند 43-42

Keyonee نیل کاهش یافته و در برای اولین بار از دو پرتاب آزاد با 3.5 ثانیه به سمت چپ به رانچو Cotate یک 43-42 برنده بیش از کازا گرانده جمعه شب در یک چهارم نهایی از سواحل شمال بخش تقسیم 2 دختران بسکتبال پلی آف.

نیل اتصال در کازا گرانده ورزشگاه آمد ثانیه پس از Gauchos تا به حال از بازی در 42-42 در دو کلاچ پرتاب آزاد توسط تثلیث link farm inc. آن را نیز به پایان رسید شدید سرگرم کننده بازی دوستانه بین دو رقیب است.

رانچو Cotate (21-9) پیشرفت بازی در مونتگمری در نیمه نهایی بازی سه شنبه. Casa Grande به پایان می رسد فصل آن با تاک دره ورزشی مسابقات قهرمانی لیگ و یک 16-10 رکورد.

بازی به عقب و جلو نبرد از موج اگر چه رانچو Cotate به ثمر رساند سه امتیاز در یک beyond-the-قوس الکتریکی ضربه توسط لسلی Bejeran و هرگز ازمایش کرده تا پایان سوم.

نیل یک 5-9 دانشجوی سال دوم به ثمر رساند و هشت امتیاز در سه ماهه اول به پایان رسید و با 14 برای بازی. او در زمان Cougars’ تنهاست صوتی روی تخته گرفتن 14 ریباند.

Casa Grande به حال مشکلات با آن 3-نقطه تلاش های یک بار رانچو Cotate روشن به یک فرد-به-فرد دفاع و ازمایش کرده در نیمه 27-22.

این Gauchos, بازی های برگزار شده با نام تجاری خود را از دفاع در نیمه دوم و رو به با یک جفت 3-اشاره گرها توسط اشلی کاسپر منتقل پیش رو 33-32 در پایان سه ماهه سوم.

دو تیم داد و ستد بازدید و نتواند از طریق وحشی چهارم نهایی که آمد به کاسا گراند برش چهار نقطه در خانمها منجر به دو (42-40) هنگامی که کاسپر عضلانی در یک درایو با 19.4 ثانیه به سمت چپ. کاسپر یک عامل بزرگ برای کسا با 13 امتیاز.

که در مجموع همسان link farm inc. بازی با جرات و رگ به رگ مچ دست او تقریبا اراده Gauchos به ماندن در بازی به اوج خود رسید شب او با بازی-بستن رایگان می اندازد که پس از او به صحنه خودکشی رانندگی به سه نفری مدافعان.

با تیک تاک ثانیه های دور نیل آرام به همان اندازه مصمم رانندگی در جهت مخالف و پاداش با یک ناپاک تماس بگیرید. او یکی از دو عکس. آن را به اندازه کافی بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>