NCAA را “جنون مارس’ به رفتن بدون طرفداران

Emmert گفت: CBS و ترنر برنامه ای برای پخش بازی های ما معمول است. رسانه های دیگر کاربران اجازه خواهد داشت به این عرصه برای پوشش بازی اما چگونه بسیاری از است هنوز مشخص بودن, او گفت:.

Emmert گفت: یک پروتکل برای غربالگری پزشکی از مردم وارد این عرصه است که هنوز هم در حال کار کردن بیش از حد همراه با آنچه به منزله ضروری کارکنان (باند? cheerleaders?) و چگونه به تعریف اعضای خانواده.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از ویروس.

در سراسر کشور بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها در روز های اخیر شده اند تغییر به کلاس های مجازی و گفتن دانش آموزان به گسترش خود را به بهار می شکند تشویق آنها را به دور ماندن از محوطه دانشگاه.

“تعدادی از مدارس از جمله مدارس که خود رئیس جمهور در هیئت مدیره ما باید در واقع تعطیل دانشگاه ها و دیگر امکانات رفاهی و پس از آن بخشی از بحث” Emmert گفت. “مردم و شناخت آنها از این تصمیم گیری ها برای دلایل خوبی نیست که منطق ادامه به مسابقات ورزشی در?”

68-تیم زمینه برای مردان بسکتبال مسابقات برنامه ریزی شده است اعلام می شود یکشنبه و 64-تیم زنان مسابقات زمینه به رونمایی از دوشنبه. بازی شروع سهشنبه و چهارشنبه در مردان سمت در دیتون اوهایو که پیشتر در این روز فرماندار گفت که موضوع به منظور محدود کردن تماشاگر دسترسی به داخل سالن رویدادهای ورزشی.

اواسط آمریکا در کنفرانس روز سه شنبه اعلام کرد که بسته شدن آن مردان و زنان مسابقات بسکتبال بازی در کلیولند موشک وام مسکن FieldHouse خانه NBA کلیولند کاوالیرز و برنامه ریزی سایت از مردان NCAA بازی به مجمع عمومی. زنان مسابقات آغاز شده و پنج شنبه.

بزرگ غرب کنفرانس اعلام کرد که مشابه حرکت می کند اجازه می دهد نه عموم مردم به آن مسابقات بسکتبال بازی به بازی این هفته در هوندا سنتر در آناهایم.

Emmert گفت: این امر می تواند به کنفرانس مقامات و اعضای خود را به تصمیم می گیرید که چگونه آنها می خواستند برای ادامه مسابقات خود را برای بقیه روز. یک به یک قدرت همایش بازی در بزرگ سالن به دنبال NCAA را منجر شود.

ساحل اقیانوس اطلس کنفرانس بزرگ ده و 12 اعلام کرد که نمی خواهد اجازه می دهد تا عموم مردم برای حضور در مردان بسکتبال مسابقات برای بقیه روز. آغاز شده روز شنبه با طرفداران در حضور. ده بزرگ در حال پخش است در بانکداران Life Fieldhouse در ایندیاناپولیس و زمانی که اعلام شده بود در مورد محدود کردن دسترسی فن رفتن به جلو, طرفداران هو.

بزرگ 12 مردان در حال بازی در مرکز با حداکثر سرعت دویدن در مرکز شهر کانزاس سیتی ،

کمیسر باب Bowlsby گفت: تیم خواهد بود مجاز 125 بلیط در یک بازی-با-بازی اساس ابتدا با روز پنجشنبه یک چهارم نهایی. عرصه پاک خواهد شد پس از هر بازی. بلیط را به مهمانان دانشجو-ورزشکاران و اعضای هیات اما پپ گروههای cheerleaders رقص و تیم ها اجازه داده نخواهد شد. سیاست نیز خواهد بود در محل برای زنان بزرگ 12 مسابقات آغاز می شود که پنج شنبه شب چند بلوک دور.

“یکی از چیزهایی که ما شنیده ایم این است که آن را بسیار بدتر” Bowlsby گفت. “توصیه این است که آیا جمع آوری در جمعیت های بزرگ.”

ساحل اقیانوس اطلس کنفرانس در روز 2 از آن پنج روز مسابقات مردان در گرینزبورو در کارولینای شمالی.

Pac-12 بازی اولین بازی خود در مسابقات لاس وگاس در روز چهارشنبه اما گفت: طرفداران خواهد بود دور نگه داشته شده و با شروع روز پنج شنبه در این بازی. کنفرانس جنوب شرقی مسابقات آغاز شده و در نشویل, تنسی و شرق شروع بازی چهارشنبه در باغ میدان مدیسون در نیویورک است.

جنون مارس بازدید سطح دیگری در هفته آینده با شروع مسابقات NCAA به تاج یک قهرمان ملی.

وجود هشت اول و دور دوم سایت برای این مسابقات برنامه ریزی شده به توان مارس 19-22. مکان شامل کلیولند; اسپوکن واشینگتن; Albany, New York; ساکرامنتو و اوماها است.

زنان در مسابقات اول و دور دوم بازی شروع مارس 21 و برگزار خواهد شد در 16 سایت. دوم-هفته regionals برگزار خواهد شد در دالاس, Greenville, کارولینای جنوبی; پورتلند اورگان; و, Fort Wayne, Indiana. چهار نهایی برگزار خواهد شد در این اسموتی شاه مرکز در نیواورلئان که در آن NBA پلیکان بازی.

Emmert گفت: بازی خواهد رفت اما هشدار داد که هیچ چیز در سنگ تعیین با توجه به شیوع.

“این خواهد بود که ادامه داستان” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im