NCAA مسائل هشدار بیش از مؤتلفه پرچم

جسارت توسط ورزشکاران آن در خدمت NCAA است که مصرف یکی دیگر از ایستادن بر روی یک مسئله اجتماعی است.

NCAA در روز جمعه گسترش آن سیاست ممنوعیت متحده با برجسته مؤتلفه نمادها از میزبانی خود را, حمایت, حوادث, یک روز پس از کنفرانس جنوب شرقی ساخته شده مشابه اعلامیه هدف در می سی سی پی امور خارجه پرچم.

فعلی NCAA بان در محل پس از سال 2001 امر به چه NCAA تماس های از پیش تعیین شده از جمله سایتهای مردان مسابقات بسکتبال بازی.

می سی سی پی است که دولت تنها در حال حاضر متاثر از سیاست است. گسترش ممنوعیت — پشتیبانی شده توسط تمام هشت دانشگاه های دولتی در دولت به این معنی است که حتی زمانی که سایت های NCAA حوادث تعیین عملکرد آنها به عنوان در بازی بیس بال, بسکتبال زنان و سافتبال بانوان می سی سی پی, مدارس نمی شود مجاز به میزبان.

“ما باید تمام ما می توانیم اطمینان حاصل شود که NCAA اقدامات منعکس کننده تعهد ما برای ورود و حمایت همه ما دانش آموز-ورزشکار. می تواند وجود دارد هیچ جایی در کالج ورزشی که در آن هر دانش آموز-ورزشکار demeaned هستند یا ناخواسته,” NCAA رئیس جمهور علامت Emmert گفت.

این تصمیم از NCAA را حکام می آید بر روی پاشنه از دو هفته از سراسر کشور تجمع و اعتراض در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس موجب مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که درگذشت در حالی که بازداشت شده توسط پلیس در مینیاپولیس.

در دانشگاه از کلمسون به UCLA, کالج, ورزشکاران و رهبری تظاهرات و راهپیمایی. در برخی موارد آنها را به نام برای تغییر نام از ساختمان ها و حذف مؤتلفه تصاویر.

“آنها (NCAA) به دنبال دنباله است که متناقض به رهبری” گفت: Fritz مودب معاون رئیس جمهور از فرصت توسعه در شنندووا دانشگاه و عضو دریک گروه کالج ورزشی دیده بان. “رهبری در مورد مؤثر و اصلاح رفتار دیگران است. آن را در حال انتظار برای دانش آموزان به رهبران و سپس NCAA به آمده است.”

پنج سال پیش NCAA در زمان ایستادن برای تجاوز به حقوق استناد به ممنوعیت مشابه در سایت های از پیش تعیین شده برای آن حوادث در ایالات متحده است که تصویب قوانین با هدف محدود کردن حمایت از مردم در آن جوامع است. کارولینای شمالی-به اصطلاح HB2 قانون منجر به NCAA men’s basketball, مسابقات بازی در حال بازی در گرینویل کارولینای جنوبی در سال 2017 به جای گرینزبورو در کارولینای شمالی.

تنها دو سال قبل در کارولینای جنوبی آمده بود خاموش NCAA را ممنوع لیست سایت های از پیش تعیین شده هنگامی که آن را حذف مؤتلفه پرچم از زمین های دولت و کنگره.

در آخرین مثال رهبران کالج ورزش ها به وضوح به دنبال افراد جوان که بازی بازی. در مدارس مانند آیووا و ایالتی اوکلاهما, سیاه, بازیکنان فوتبال را به نام مربیان برای نژادی کوردلی و خواستار تغییر دهید.

“چرا NCAA نیست این موقعیت سال پیش است ؟” گفت: الن Staurowsky ورزشی مدیریت استاد در دانشگاه و نویسنده از “کالج ورزشکاران برای استخدام.” “برای من به این معنی NCAA گرفته است اما قطعا آن معاف نیست آنها را از بررسی عمیق نژادپرستی نهادی وجود دارد که در صنعت خود را دارد.”

Staurowsky اشاره کرد به عنوان NCAA و کالج ورزشی پیوستن به مبارزه برای برابری نژادی آنها به طور همزمان لابی کنگره برای حفاظت از خود را برای amateurism قوانین است که جلوگیری از ورزشکاران — که اکثر آنان در تولید درآمد فوتبال و بسکتبال — از سود پول در بازار آزاد است.

“به یک موضع در مؤتلفه تصاویر مرتبط با می سی سی پی, پرچم, اما نه برای از بین بردن amateurism آن صحبت می کند به یک disingenuousness که باید پشتیبانی نمی شود,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>