NCAA در نظر گرفته رفتن به 16 تیم ‘جنون مارس’

آن را به عنوان آشکار شد NCAA بسکتبال مسابقات نمی تواند برگزار شد بیش از سه هفته به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس سازمان درهم به تدبیر و برنامه ریزی برای 16 تیم رویداد به نجات postseason در یک آخر هفته طولانی.

NCAA معاون رئیس جمهور از مردان بسکتبال دن Gavitt آسوشیتدپرس گفت او شروع به در نظر گرفتن روش تغلیظ این مسابقات چهارشنبه شب پس از NBA اعلام کرد یکی از بازیکنان خود را آزمایش مثبت برای این ویروس و لیگ برتر به حالت تعلیق در آن فصل است.

NCAA لغو آن مسابقات بسکتبال و دیگر باقی مانده قهرمانی حوادث روز پنج شنبه در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. که یک روز پس از این ارتباط اعلام کرده بود که برنامه ریزی شده به بازی بازی در حالی که محدود کردن فن دسترسی داشته باشید.

“ما صرف مقدار قابل توجهی از زمان بسیار دیر شنبه شب در تلاش برای کشف کردن جایگزین مدل” Gavitt روز جمعه گفت.

صبح روز بعد Gavitt ارائه این ایده به بسکتبال مردان کمیته انتخاب. او گفت: امید ما به بازی بازی شروع پنج شنبه در مزرعه دولتی آرنا در آتلانتا. شهر برنامه ریزی شده بود به میزبان نهایی چهار در مرسدس بنز ورزشگاه در مارس 4 و 6.

ایده این بود که کمیته انتخاب را انتخاب کنید و بالای 16 تیم در کشور بدون در نظر گرفتن کنفرانس شرکت کنند. سه دور اول خواهد شده اند از پنج شنبه تا شنبه با قهرمانی در بازی شنبه شب. Gavitt گفت: او معتقد است که هشت یا نه از 32 بخش کنفرانس ها شده است می تواند نشان داده شده است.

“دور از ایده آل. دور از کامل” Gavitt گفت. “ناقص آن را به عنوان ممکن است که یکی از تنها معقول گزینه های ما فکر می کنیم حداقل می تواند به حفظ برخی از سطح از مسابقات.”

Gavitt گفت: برخی از امید در اوایل روز شنبه که کامل مسابقات هنوز هم می تواند بازی می شود. همانطور که پژمرده ایده برگزاری یک کوچکتر رویداد رو مخلوط “بهره” از کمیته.

“وجود دارد یک نگرانی واقعی در مورد فراگیر بودن به اندازه کافی با تنها 16 تیم” Gavitt گفت. “اما چیز دیگری که در بازی که در آن نقطه در اعضای کمیته ذهن و ما شاهد این بازی در کنفرانس مسابقات هنگامی که یک بازیکن NBA آلوده شد, من فکر می کنم آن شروع به واقعا آمار خانه برای بازیکنان از آنچه که من شنیده ام از مربیان توسط پیام متنی و anecdotally.”

واقعیت تنظیم در سرعت است که حتی یک کوتاه مسابقات نمی تواند کشیده و بدون قرار دادن افراد در معرض خطر و گپ بزرگترین رویداد از سال لغو شد شنبه بعد از ظهر.

NCAA رئیس جمهور علامت Emmert گفت: این ایده از تعویق مسابقات به طور نامحدود با این امید از بازی آن را بعد از آن نیز امکان پذیر نیست.

“فوری مشکلات لجستیکی شد که ما تا به حال این سرعت ادامه داد و در حال حاضر تعدادی از مدارس که تعطیل,” Emmert گفت. “ما این واقعیت است که اگر شما شروع یک تورنمنت شش هفته از هم اکنون یک دسته از دانش آموزان ما در حال سالمندان و باید نقل مکان کرد. و هنگامی که شما نگاه در پیش بینی که در آن ویروس قرار بود در شش هفته آن را به نظر می رسد بدتر و نه بهتر.”

مشابه استدلال رفت به لغو تمام بهار قهرمانی از جمله ورزش هایی مانند بیس بال و سافت بال با ملی مسابقات که همین حالا شروع برای دو ماه دیگر.

با صدها نفر از مدارس بسته شدن دانشگاه ها و برخی از طریق ترم و همایش های تعلیق فعالیت های ورزشی این NCAA می تواند با آن مواجه شده اند امکان برگزاری مسابقات قهرمانی ملی در ورزش که در آن بسیاری از معمولا شرکت کنندگان نمی شد فیلدینگ تیم است.

Emmert گفت که او باز به برگزاری دوباره بهار شد.

“اگر من آموخته اند که هر چیزی از این آن را برای یاد آوری به never say never” Emmert گفت: AP. “و پس از پاسخ به آن از دوره هیئت مدیره و هر کس دیگری را در نظر بگیرید هر چیزی که باعث می شود سیاست های عمومی ، کسانی که تصمیم گیری در حال رفتن به رانده علوم پزشکی و وجود دارد را باید بسیار روشن و صریح همه روشن تعيين شده توسط مقامات بهداشت عمومی و پانل مشاوره. اینجا نشسته امروز است که بسیار سخت به تصور کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im