NCAA بسکتبال بازی برگزار شد بدون فن با توجه به coronavirus نگرانی

بالتیمور — در چه اعتقاد بر این بود که برای اولین بار در ایالات متحده رویداد ورزشی برگزار شد بدون هواداران به دلیل جدید coronavirus دانشگاه یشیوا ضرب و شتم موسسه پلی تکنیک ورچستر در بخش سوم مردان بسکتبال NCAA Tournament بازی جمعه در خالی ورزشگاه در دانشگاه جانز هاپکینز.

بازیکنان در هر نیمکت تشویق و شعار “دفاع!” را برای عدم طرفداران. این تق و لق صدا های کفش و تندرست توپ چندمین بار کردن دیوار از 1100 صندلی Sylvester تربیت بدنی بود که در غیر این صورت آنقدر آرام که در بازی پچ پچ شنیده میشد چندین ردیف عقب.

“این قطعا یک تجربه عجیب و غریب,” WPI به جلو جیک Wisniewski گفت. “همه احساسات است که می خواهند در دادگاه هر کس قادر به شنیدن آن است که عجیب و غریب بود. معمولا جمعیت می تواند نوع ماسک بسیاری از چیزهایی که در دادگاه است.”

به عنوان دانش آموزان راه می رفت توسط دو و میدانی تسهیلات وجود دارد افسران پلیس خارج و نشانه هایی بر روی درب خواندن “نه تماشاگران.” موسیقی blared بیش از سخنرانان داخل و برخی از پیش برنامه ریزی شده فن اطلاعیه ها از جمله ترویج اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی — “به دنیا بگویید شما در اینجا” — در ادامه با طرفداران به آنها را بشنود.

تنها بازیکنان و مربیان و داوران و کارکنان رسانه های اعضای حاضر بودند به طوری رسمی حضور داشت 0.

“این قطعا متفاوت اما ما بچه ها در نیمکت واقعا ساخته شده برای آن” یشیوا مربی الیوت Steinmetz گفت: پس از 102-78 برنده شوید. “انرژی روی نیمکت بود و کاملا عالی و من فکر می کنم آن را واقعا انجام شده بچه ها در دادگاه در یک راه بزرگ است.”

یک گپ COVID-19 مشورتی روز جمعه گفت این است که “نه توصیه لغو و یا عمومی فاصله های ورزشی و مرتبط با حوادث برنامه ریزی شده رخ می دهد در فضاهای عمومی در سراسر ایالات متحده است.” دانشگاه جانز هاپکینز ارشد محقق Amesh Adalja است در پانل.

NCAA بخش مردان و زنان مسابقات بسکتبال آغاز و در کمتر از دو هفته. آن بازی برگزار خواهد شد در عرصه در مقابل جمعیت هزار نفر در سراسر کشور از Spokane, واشنگتن, به, Albany, New York. مردان نیمه نهایی و قهرمانی بازی در حال برنامه ریزی برای آوریل 4 و 6 آوریل در مرسدس بنز ورزشگاه در آتلانتا که صندلی 75,000.

دکتر برایان Hainline های NCAA افسر ارشد پزشکی گفت: در مصاحبه با AP در شب جمعه که برنامه های احتمالی مورد بحث و شامل بازی تنها با ضروری شخصی در این سایت — به عنوان انجام شد در دانشگاه جانز هاپکینز.

“که احتمالا نهایی سناریو که ما آماده هستیم برای” Hainline گفت.

دانشگاه جانز هاپکینز گفت: آن را “محتاطانه به برگزاری این مسابقات بدون تماشاگر” پس از مریلند به تازگی تایید کرد COVID-19 موارد و دستورالعمل CDC برای اجتماعات بزرگ. مریلند اعلام وجود سه مورد از ویروس.

یک دانش آموز در یشیوا یک یهودی ارتدوکس در دانشگاه واشنگتن ارتفاعات محله از شهر نیویورک, آزمایش مثبت برای ویروس.

این بازی با تاخیر بیش از یک ساعت پس از یک یشیوا خاخام آزمایش مثبت و مدرسه نیاز به ارائه اسناد و مدارک به اطمینان حاصل شود آن را امن برای بازی. WPI منتظر در هتل خود در حالی که تکمیل شد و سه بازیکن تصمیم گرفت به دادگاه به دلیل نگرانی در مورد ویروس.

“یک بار ما رو OK از دانشگاه جانز هاپکینز و NCAA است که آنها احساس راحت ما تا به حال بسیاری از تیم ما و دانش آموزان ورزشکار و پدر و مادر راحت در مورد بازی. ما همه هر چند” WPI مربی کریس Bartley گفت. “ما در سمت چپ آن را به دانش آموز و پدر و مادر خود را به این تصمیم و ما سعی در ارائه اطلاعات به عنوان آنجا که ممکن است. مشکل در این وضعیت وجود دارد و نه اطلاعات زیادی برای ما برای انتشار به ما پدر و مادر و دانش آموزان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im