NBL grand final: پرت Wildcats ناراحت سیدنی پادشاهان در بازی 2 در قفل کردن RAC عرصه

Casper Ware of the Kings puts up a shot in front of empty seats at RAC Arena.
آیکون دوربینکاسپر افزار از پادشاهان قرار می دهد تا یک شات در مقابل صندلی های خالی در RAC عرصه است. اعتبار: ریچارد WAINWRIGHT/AAPIMAGE

پرت Wildcats مربی ترور Gleeson تا سوال که چرا بازیکنان خواهد بود مجبور به پرواز به سیدنی در میان اعضای عمومی که NBL بسته استادیوم برای کاهش خطرات ناشی از ابتلا به کوروناویروس.

وحشی خود را از دست داد, صفحه اصلی, grand final برخورد 97-83 به عنوان سیدنی وارد بهترین از پنج سری در یکی از برنده شدن در هر.

هر دو تیم را در سفر به سیدنی در کوانتاس پروازهای امروز و آخرین بار پرت سوار یک هواپیما و یک coronavirus حامل شد پردازنده.

Gleeson گفت: از آن ساخته شده هیچ حس به مخلوط خالی استادیوم و کامل هواپیما.

صحبت کردن امتیاز: Refs وضع قانون دیو درخشندگی

“ما در حال بازی در مقابل یک جمعیت به دلیل نگرانی های بهداشتی و در عین حال آنها به ما اجازه رفتن در هواپیما” Gleeson گفت.

“این NBL باید آن را دنبال کنید از طریق و یک پرواز چارتر برای هر دو تیم به رفتن.”

سیدنی ستاره اندرو Bogut راه اندازی پیروزی پادشاهان با دیگر غالب بازی. Bogut تا به حال دو دو در نیمه اول به پایان رسید و با 19 امتیاز و 13 ریباند.

Bogut همچنین ثبت نام دو دو در بازی یکی برای قرار دادن مهر در سری.

“او یک بازیکن بزرگ” Wildcats به جلو نیک کی گفت.

“او را تحت تاثیر قرار هر دو به پایان می رسد از دادگاه. این که آیا آن را به او متصل کردن رنگ و وادار کردن برخی twos و یا آن را به او رانندگی و واقعا قرار دادن در برخی از لبه فشار در انتهای دیگر. ما باید برای کمک به.

“ما باید برای انجام یک کار خوب از متصل کردن رنگ و مایل به کمک به. مایل است که انجام یک کار بزرگ از کمک به هر کس دیگری. ما باید برای کمک به او را کمی بیشتر با ساخت Bogut زندگی سخت تر.”

Gleeson خواستار دفاعی بهتر از تلاش های تیم خود را در فردا برخورد در سیدنی. پادشاهان به ثمر رساند 57 امتیاز در نیمه اول و پرت بارها و بارها با ارسال آنها را به خط پرتاب آزاد.

برایس پنبه خود را ادامه داد درخشان فرم با 27 امتیاز کی به ثمر رساند 17 و هفت ریباند در حالی که کلینت Steindl به پایان رسید و با 12 امتیاز. اما Terrico سفید شد دوباره آرام با تنها پنج امتیاز.

جائه’Sean تیت (20 امتیاز) و کوین Lisch (19) بودند با نفوذ برای پادشاهان با وجود کاسپر افزار دوباره تلاش برای نمره. او موفق هشت امتیاز.

این Wildcats برنده در سیدنی اصلی دادگاه در روز یکشنبه به یک مزیت در این سری اما در حال حاضر فینال بازگشت به پادشاهان داشتن خانه دادگاه لبه. کی گفت این یک فرصت از دست رفته.

“این امر می تواند احمقانه به می گویند ما احساس نمی کنم که در راه” او گفت:.

“اما ما باید یک رقابت بزرگ رفتن اینجا. ما بازیکنان بزرگ. ما می خواهم به عقب هر کس که در اتاق قفل است. ما یک شانس برای رفتن در صرف چند روز بعد از نگاه کردن به فیلم و چیزهایی که ما می توانیم بهتر انجام دهید و آمد قرار داده و عملکرد بهتر در دادگاه در روز یکشنبه.”

چند صد نفر اجازه داده شد برای حضور در بازی امشب اما آنها خانواده و دوستان از بازیکنان.

سیدنی جانباز براد Newley که پس از بازی در خالی ورزشگاه در یونان با توجه به فن خشونت گفت: آن را ارائه یک محیط منحصر به فرد و او می تواند بشنود بستگان خود صحبت کردن.

این Wildcats تلاش برای مطابقت با احساس به عنوان طبیعی که ممکن است با معمول موسیقی, رقص و چراغ چشمک زن.

Newley گفت: این بازی هنوز هم احساس مانند یک فینال بزرگ.

“هنگامی که شما در خارج وجود دارد و پس از آن می گذرد شما واقعا نمی تواند متوجه,” او گفت:.

“اعتبار برای بچه ها از هر دو طرف که از آن ساخته شده چنین رقابتی و سخت بازی. داشتن موسیقی رفتن کمک کمی. این یک بازی سرگرم کننده با توجه به این وضعیت است.”

پادشاهان مربی خواهد ویور گفت: با وجود کمبود جمعیت, بازی خانه, بازی هنوز هم ارائه شده و استفاده بازیکنان داده خواهد خواب در تخت خود را و ببینید که خانواده خود را.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de