NBL grand final: پرت Wildcats نا امید, نا امید, در NBL بن بست

Wildcats coach Trevor Gleeson.
آیکون دوربینWildcats مربی ترور Gleeson. اعتبار: ریچارد WAINWRIGHT/AAPIMAGE

پرت Wildcats می گویند آنها نا امید و نا امید است که طیف وسیعی از گزینه برای قرار دادن تا فینال سری اتفاق نمی افتد ترک قهرمانی وضعیت در هوا.

این NBL این بعد از ظهر تایید فینال سری شده بود به نام خاموش با سیدنی با استناد به نگرانی در مورد سفر و ایمنی به عنوان گسترش coronavirus تشدید می کند.

اما لیگ گفت: آن را نمی خواهد حکومت بر یک قهرمان تا در هفته بعد.

تجزیه و تحلیل: چه کسی سزاوار NBL قهرمانی جایزه ؟

“لیگ را به جلو طیف وسیعی از گزینه برای تکمیل این مجموعه پیش از این برنامه ریزی شده تاریخ” Wildcats اجرایی Troy Georgiu گفت.

“این شامل کاهش فینال به سه سری بازی و یا بازی کردن بازی چهار در چهار شنبه به جای جمعه. چارتر پرواز نیز مورد بحث قرار گرفت. این درک ما پادشاهان تبدیل کردن این گزینه.

“در حالی که باشگاه طول می کشد به طور جدی اهمیت بازیکن و جامعه رفاه ما این باور وجود دارد که امن و مناسب راه را برای 2020 NBL نهایی رسیده اند یک قطعنامه.

“من احساس وحشتناک برای ما هزاران وفادار و پرشور اعضا و طرفداران و ما متاسفیم که فصل به پایان رسیده است در چنین ناگهانی داشته باشید. متاسفانه تصمیم گرفته شد از دست ما است.”

Wildcats مربی ترور Gleeson گفت: پرت شد بهترین تیم در بهترین-از-پنج فینال سری که در آن آنها حک شده بود را 2-1 مزیت است.

“این بسیار ناامید کننده بود اما من با افتخار از راه ما به نمایندگی قرمز نیوجرسی شهر ما و ما هواداران. من با افتخار از راه ما رفتار خودمان را در یک محیط چالش برانگیز است و راه ما آماده شده,” او گفت:.

“ما سخت کار می کرد برای این لحظه به دست آورده و این لحظه و این فرصت را پاره و دور از ما واقعا ناامید کننده است.

بیشتر به آمده

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im