NBC بازنشانی تمرکز برای بازی های المپیک توکیو در حالی که همچنین به دنبال پکن

هنگامی که مولی جزایر به عنوان تهیه کننده اجرایی و رئیس جمهور از NBC Olympics واحد تولید در ماه نوامبر گذشته او انتظار می رود در توکیو در حال حاضر با بازی در نوسان کامل است. اما با بازی های المپیک تابستانی به تعویق افتاد یک سال با توجه به coronavirus سلیمان و تیم او باید خود را تنظیم مجدد ساعت شمارش معکوس در حالی که تلاش برای تنظیم به یک مجموعه جدید از چالش است.

هر المپیک فراهم می کند مقدار زیادی از فوتی و فوری داستان اما سلیمان می گوید توکیو به نوبه خود طول می کشد در بزرگتر اهمیت با همه چیز است که نقل در سراسر جهان در این سال است.

“ما تلاش کرده اند برای تنظیم مجدد همه چیز را به خاطر آنچه که ما در حال کار بر روی است و حتی مهم تر از همیشه” سلیمان گفت. “تاثیر بازی های المپیک است عمیق. تاخیر می افزاید: تنها به وعده.”

همه از NBC به ورزشکاران و برجسته مدیران کسب و کار در سراسر جهان امیدوار توکیو بازی ها ارائه می شود که در وعده پس از همه گیر ایجاد مسائل متعدد برای جنبش المپیک در سطوح مختلف.

NBC — است که رسانه های ایالات متحده حقوق از طریق 2032 تابستان بازی در حال حاضر انجام بسیاری از ویژگی های آن و ضبط وله قبل از کمیته بین المللی المپیک به تعویق افتاد و این بازی در ماه مارس است. با هر سختی دسترسی به ورزشکاران در حال حاضر این شبکه خواسته است آنها را به انتخاب خود تجدید نظر روال آموزش برای هر گونه به روز رسانی و یا ویژگی های جدید است.

مسائل دیگر شامل چگونه بسیاری از مردم NBC ارسال خواهد شد به توکیو. وجود دارد معمولا بیش از 2000 نفر در این گروه اما به احتمال زیاد است که به طور قطع با یک درصد بیشتری از تولید ناشی از NBC Sports گروه ستاد در استمفورد Conn.

سلیمان گفت که حتی اگر در فرآیند تولید ممکن است تغییر چگونه شبکه را پوشش بازی همان باقی خواهد ماند.

“ما سند این رقابت ها و داستان های الهام بخش و معرفی شهر میزبان,” او گفت:. “پس از همه چیز ما شده اند از طریق مردم ولع مصرف برای هر چیزی از عادی به فوق العاده است. آن است که هنوز در مورد داستان سرایی و شیفتگی با ورزشکاران. مردم می دانند سیمون Biles و کتی Ledecky اما وجود خواهد داشت دیگر ورزشکاران ظهور به عنوان به خوبی. همیشه وجود دارد یک ترکیب جالب از آشنا و جدید ورزشکاران است.”

با سه مستقیم در تابستان و زمستان بازی ها برگزار می شود در آسیا, NBC است استفاده از پخش بسیاری از محبوب ورزشی زندگی می کنند در زمان نخست در شرق و مرکزی محدوده های زمانی. کوه و اقیانوس آرام منطقه نیز خواهد شد که زنده بود حوادث پس از NBC رفت و به یک وبگاه-plus مدل به جای اواخر شب نشان می دهد در سال 2018 است.

اما NBC نیز مواجه است یک ماموت کار که نشده مواجه می شوند از سال 1984 است که در یک شبکه انجام دو بازی های المپیک در شش ماه طول. اما NBC وظیفه دلهره آور تر زمانی که شما در نظر بگیرید این ساعت از تولید درگیر است.

ABC پخش 63 ساعت از بازی های زمستانی سارایوو و 180 از لس آنجلس, تابستان بازی ها که هر دو پرونده در زمان. ان بی سی پوشش از توکیو خواهد بود بیش از 7000 ساعت و پکن 2022 در زمستان های اضافی 2,500. در حالی که ABC با استفاده از تنها یک کانال برای پوشش آن NBC دوباره هوایی در سراسر کانال های بسیاری همراه با جریان آنلاین.

“این واقعیت است که این یک چالش بزرگ است و حتی بیشتر جذاب برای تیم ما به دلیل بازی های المپیک در حال پیچیده ترین برای تولید” سلیمان گفت. “چیز خوب در مورد پکن وجود دارد که آشنایی با منطقه (از سال 2008 Summer Games) با تنها مناطق جدید ما به کوه سالن.”

در حالی که NBC و ورزشکاران کار خود را در برنامه های تبلیغات و بازاریابی مدیران نیز به دنبال به را بیشتر از زمان اضافی برای آماده شدن برای توکیو — در حالی که پکن در سال 2022 در ذهن نیز هست.

دن Lovinger اجرایی معاون رئیس جمهور برای تبلیغات فروش برای ان بی سی گفت: در اوایل ماه مارس آن را به حال پیشی $1.25 میلیارد دلار برای توکیو است که در حال حاضر المپیک رکورد.

جینی گلدشتاین که نظارت بازاریابی و حمایت استراتژی برای برجسته حامیان مالی المپیک مانند ایالات هواپیمایی ویزا مک دونالد و کوکا کولا در گذشته گفت: بزرگترین ناشناخته است شرکت هایی که مرتکب نشده و در عین حال فراتر از توکیو است.

“وجود دارد این لبخند دوره زمانی که در آن نه همه حقوق برای هر دو از این بازی گفت:” گلدشتاین یک شریک در شیکاگو ورزش و سرگرمی همکاران. “در حال حاضر آیا آنها گام تا یا آنها را کشف کردن یک راه برای گرفتن مردم را به بازگشت 2022 من نمی دانم که چگونه وجود دارد ممکن است نیاز به برخی از خلاقیت در حمایت از فروش از طرف این.”

آدم Lippard رئیس جهانی, ورزشی و سرگرمی, مشاوره برای GMR بازاریابی است که نشان دهنده نیمی از بازی های المپیک’ top جهانی شریک برنامه مطمئن نیستید اگر وجود خواهد داشت یک بازار خریدار برای حمایت و بازاریابی می پردازد اما او نشانی از دیدن شباهت های بین آینده توکیو بازی ها و آخرین بار شهر میزبان بازی های المپیک در سال 1964.

“این واقعا خود را در بیرون از حزب در سال 1964 کردن پشت از جنگ جهانی دوم است. و در حال حاضر آنها را که همان منی فرصت برای … انسان را به عقب با هم دوباره جهان,” او گفت:. “و من فکر می کنم به عنوان مشکل آن را به عنوان شده است در همه در المپیک, خانواده, از سازمان به برندها به ورزشکاران اولین و مهمترین این است که امیدوارم برای رفتن به یک شفا لحظه برای همه زمانی که ما می توانیم این رویداد به عقب.”

جزایر و تیم او را مجازی نان تست در جولای 23, زمانی که مراسم افتتاحیه قرار بود به جای. او فکر می کند سال آینده مراسم می تواند فقط به عنوان مهم است.

“این می تواند عمیق ترین در تاریخ المپیک با غلبه بر بسیاری از چالش ها این پتانسیل را دارد که چنین و شگفت انگیز و قدرتمند لحظه,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>