NBA تعلیق فصل پس از یوتا جاز بازیکن تست مثبت برای coronavirus

میامی >> NBA به حالت تعلیق در آن فصل “تا اطلاع ثانوی” پس از یوتا جاز بازیکن تست مثبت امروز برای coronavirus یک حرکت آمد که تنها چند ساعت پس از این که اکثریت لیگ صاحبان تکیه نسبت به بازی بازی های بدون فن در عرصه.

در حال حاضر وجود خواهد داشت هیچ بازی در همه حداقل برای زمان حال. یک فرد با آگاهی از این وضعیت گفت: جاز بازیکن که تست مثبت بود مرکز رودی Gobert. این فرد صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود چرا که نه لیگ و نه از این تیم را تایید کرد presumptive تست مثبت.

“NBA تعلیق بازی به دنبال نتیجه گیری از امشب برنامه بازی ها تا اطلاع ثانوی” لیگ گفت: در بیانیه ای فرستاده مدت کوتاهی پس از 9:30 p. m. شرقی. “NBA را با استفاده از این وقفه برای تعیین گام های بعدی برای حرکت رو به جلو با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.”

نتیجه آزمون های NBA گفت: گزارش شده در مدت کوتاهی قبل از برنامه ریزی tip-off زمان برای یوتا در شهر اوکلاهما بازی امشب نامیده می شد ، بازیکنان بر روی زمین بودند برای warmups و tip-off شد لحظه های دور زمانی که به آنها گفته شد به بازگشت به اتاق های قفل. حدود 30 دقیقه بعد طرفداران گفته شد این بازی به تعویق افتاد “با توجه به شرایط پیش بینی نشده.”

کسانی که شرایط لیگ بدترین سناریو در حال حاضر — یک بازیکن تست مثبت است. دوم کسی که صحبت می کرد به AP خواست نامش فاش نشود گفت: این لیگ انتظار خاموش کردن به گذشته حداقل دو هفته اما هشدار داد که در بازه زمانی بسیار سیال است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که یک بیماری همه گیر امروز افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شد و بیش از 80,000 نفر تشخیص داده شده اند و بیش از 58,000 که تا کنون بدست آمده است.

آن شده است یک مسئله در سراسر جهان برای چند هفته. و در حال حاضر این آمار NBA.

شارلوت هورنتس مربی جیمز Borrego, صحبت کردن قبل از تیم خود را با بازی در میامی امروز — که در آن خبری از خاموش کردن شکست در طول سه ماهه چهارم — گفت: “این ترسناک هستند ،

NBA حرکت به سمت خالی عرصه در کوتاه مدت آمد و در همان روز که NCAA اعلام کرد که مردان و زنان در بخش مسابقات می توان بدون طرفداران — به جز چند اعضای خانواده — مجاز داخل به سازمان دیده بان.

“مردم به وضوح در نظر گرفتن اقدامات است که آنها احساس می کنند که نیاز به ایمنی” گفت: Miami Heat گارد دانکن رابینسون که در هر دو بخش اول و بخش سوم قهرمانی ملی بازی های خود را در طول روز به کالج در میشیگان و ویلیامز.

“وجود دارد مردم خیلی بالاتر از خودمان را در این اتاق قفل است که اطلاعات و دانش به آن نوع از تصمیم گیری” رابینسون گفت. “نظر اگر که اتفاق می افتد در اینجا … ما عشق بازی در مقابل طرفداران ما و احساس کنیم به ما می دهد یک مزیت است. اما در همان زمان NBA برای حفاظت از آن بازیکنان در لیگ و طرفداران.”

همه چیز را به وضوح روند شده است نسبت به خالی کردن عرصه برای برخی از زمان, و آن را کاملا روشن صبح امروز زمانی که مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت که او توصیه می کنم NBA اجازه نمی دهد طرفداران در بازی در پاسخ به کوروناویروس.

Dr. Anthony Fauci شد در پاسخ به سوال پرسیده شده توسط Rep. گلن Grothman یک جمهوری خواه ویسکانسین “آیا NBA underreacting یا آیوی لیگ زیاده?” Grothman بود ارجاع چگونه آیوی لیگ به تازگی لغو آن مسابقات بسکتبال, به جای داشتن آنها را بدون طرفداران و یا حفظ وضع موجود.

“ما توصیه می کنم که وجود دارد نمی توان جمعیت های بزرگ” Fauci گفت. “در صورتی که به معنی نداشتن مردم در مخاطب هنگامی که در NBA بازی می کند پس از آن می شود. اما به عنوان یک بهداشت عمومی رسمی چیزی است که جمعیت چیزی است که می دهد خطر ابتلا به گسترش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de