NBA: بازیکنان باید از بالا و سپاس به عنوان coronavirus نگرانی رشد می کند

میامی >> NBA به بازیکنان برای جلوگیری از بالا fiving طرفداران و غریبه ها و جلوگیری از مصرف هر آیتم برای امضا لیگ آخرین پاسخ آن نظارت مستمر coronavirus بحران گسترش یافته است که به بسیاری از گوشه و کنار این سیاره.

لیگ در یک یادداشت فرستاده شده به تیم در روز یکشنبه به دست آمده و امروز توسط آسوشیتد پرس ارائه شده 10 توصیه به بازیکنان با امید کاهش ریسک ابتلا به این ویروس در میان آنها نیست در نظر گرفتن موارد مانند قلم نشانگر توپ و لباس از تولدش جویان.

NBA نیز گفت: تیم آن است که مشاور “با کارشناسان بیماری های عفونی از جمله مراکز کنترل بیماری” و بیماری های عفونی محققان در دانشگاه کلمبیا در نیویورک است.

“ما همچنین در ارتباط منظم با یکدیگر NBA تیم از جمله تیم پزشکان و مربیان ورزشی, سایر ورزش حرفه ای لیگ و البته بسیاری از شما” لیگ نوشت و در آن یادداشت به تیم خود پزشکان و ورزشی آموزش کارکنان. ESPN اولین گزارش در مورد محتویات این یادداشت.

برخی از بازیکنان در حال حاضر غذای مشاوره.

“تاج” بابی Portis از نیویورک نیکز گفت: ارائه برخی از مشت دست انداز با سلام در پنج شنبه شب قبل از تیم خود مواجه Houston Rockets.

پورتلند گارد CJ McCollum گفت: در یک توییت در روز شنبه که او است در نظر گرفتن این موضوع به طور جدی.

“مطمئن میشم شستشو میشم دست ها با صابون به مدت 20 ثانیه یا بیشتر & پوشش ya دهان هنگام سرفه” McCollum توییتی. “من رسما گرفتن یک استراحت از امضای امضا تا اطلاع ثانوی.”

McCollum توییتی است یا بازتوییت چندین ویروس-پست های مرتبط پس از.

“Coronavirus باقی می ماند یک وضعیت بالقوه به سرعت در حال تغییر — NBA و بازیکنان ارتباط ادامه خواهد داد به کار با کارشناسان برجسته و تیم پزشکان به ارائه تا به روز اطلاعات و روش های توصیه شده است که باید به دنبال جلوگیری از گسترش coronavirus” لیگ گفت: در این یادداشت.

بسیاری از راهنمایی های ارائه شده توسط NBA یافت و عقل سلیم سطح از بهترین شیوه ها وقتی که می آید به بیماری پیشگیری: اجتناب از تماس با افراد بیمار ماندن در زمانی که احساس بد تمیز کردن و ضد عفونی اغلب لمس اشیاء و سطوح. لیگ همچنین پیشنهاد کرد بازیکنان را به مطمئن شوید که آنها “تا تاریخ با تمام روال واکسن از جمله واکسن آنفولانزا.”

در سراسر جهان مرگ و میر در صدر 3,000 امروز و تعداد کسانی که آلوده افزایش به حدود 89,000 در 70 کشور جهان در هر قاره اما قطب جنوب است. در ایالات متحده این ویروس متهم شده است به مدت شش مرگ و میر در ایالت واشنگتن.

“مهار امکان پذیر است و باید با اولویت بالا برای همه کشورهای” سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im