NBA حرکت به سمت راه اندازی مجدد فصل در دیزنی پردیس در فلوریدا

پس از ماهها تردید و حدس و گمان NBA روز شنبه اعلام کرد نخستین مرحله رسمی نسبت به بازگشت به بازی در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

در یک بیانیه لیگ گفت که آن را آغاز کرده بود مذاکرات با شرکت والت دیزنی به میزبان سایت تک پردیس برای بازی ها, شیوه ها و مسکن برای بازیکنان و کارکنان در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در نزدیکی اورلاندو ، NBA که به طور نامحدود به حالت تعلیق در آن 2019-20 فصل در تاریخ 11 مارس گفت که هدف قرار دادن “اواخر جولای” به ادامه بازی.

“اولویت ما همچنان به سلامت و ایمنی از همه درگیر” بیانیه ای گفت:. “ما در حال کار با کارشناسان بهداشت عمومی و مقامات دولتی در جامع مجموعه ای از دستورالعمل ها را به اطمینان حاصل شود که مناسب پروتکل های پزشکی و حمایت در محل هستند.”

NBA است که انتظار می رود به بازگشت به دادگاه در چندین مرحله با توجه به افراد با دانش لیگ تفکر اولیه دوره قرنطینه به جای ورود از بازیکنان. بیش از نیمی از NBA 30 تیم بازگشایی عمل خود امکانات برای تمرینات فردی اما دیگران باقی می ماند بسته به علت محلی دستور دولت است.

در حالی که جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی است که بخشی از دیزنی جهان بسته شده است در طول coronavirus همه گیر شده است شایعه به عنوان یک مقصد برای یک سایت پردیس برای هفته ها به دلیل وسیع طرح ESPN وابستگی و حمایت از دولت های محلی. از 230 هکتار پیچیده است و هزاران نفر از اتاق های هتل ها و امکانات متعدد قادر میزبانی از بازی ها و شیوه های نظری اجازه می دهد NBA برای محدود کردن تماس بین بازیکنان خود را و جهان خارج است. ESPN یکی از NBA عمده همکاران رسانه ای و دیزنی اجرایی رئیس Bob Iger خطاب به کمیسر NBA آدم نقره و شورای حکام در ماه آوریل است.

در ضمن فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه که بازگشایی رستوران ها و سالن های ورزشی و آرایشگاه در ظرفیت محدود در روز دوشنبه گفت که مانند لیگ NBA را به حمایت کامل از دولت های محلی خود دولت است.

“همه حرفه ای این ورزش در حال رفتن به انجمن خوش آمدید در فلوریدا” DeSantis گفت: در اوایل این ماه. “اگر شما باید یک تیم در یک منطقه که در آن آنها فقط نمی خواهد اجازه دهید آنها را در کار ما پیدا کردن یک محل را برای شما در اینجا در ایالت فلوریدا. ما فکر می کنیم این مهم است و ما می دانیم که می توان آن را با خیال راحت انجام می شود.”

حتی پس از متعدد تدارکاتی سوالات و مسائل ایمنی باقی می ماند برای NBA که هنوز هم می تواند در نظر گرفتن مکان های دیگر مانند لاس وگاس میزبان بازی ها در این تابستان. هنوز مشخص نیست که چگونه بسیاری از تیم ها خواهد بود که در بازی از سر گرفته آیا بازی از سر گرفته خواهد با فصل به طور منظم و یا به طور مستقیم به ادامه برگشتی و یا چه نوع حذفی فرمت استفاده خواهد شد. NBA general مدیران بررسی شد جمعه برای تنظیمات خود را بر روی این موضوعات ورزشی گزارش با طیف گسترده ای از حالات شامل به عنوان گزینه های.

کارشناسان بهداشت عمومی به این نتیجه رسیده اند که coronavirus که منجر به مرگ بیش از 95,000 آمریکایی منتقل می شود بیشتر به راحتی در داخل خانه و در تماس با شرایطی. این شرایط به خصوص به چالش کشیدن به صورت کامل-تماس با ما ورزش است که بازی های برگزار شده در داخل و تیم NBA به این نقطه باید به شدت دستور بازیکنان به تمرین های اجتماعی فاصله در طول تمرینات در امکانات خود را.

تست باقی مانده است یکی دیگر از نگرانی. بازیکنان در حال انتظار برای دریافت متوسط به طور منظم چک و coronavirus آزمون بر خود بازگشت. بینی گرد و خاک روش تست مشاهده شده است به عنوان مهاجم و نتایج آن نیست فوری در حالی که شک و تردید باقی می ماند در مورد اثر بخشی دیگر روش های تست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de