NBA, MLB, NHL, MLS, بسته شدن, رختکن, با استناد به coronavirus نگرانی

میامی — NBA, NHL, لیگ اصلی بیس بال و لیگ فوتبال در حال بسته شدن دسترسی به اتاق های قفل و clubhouses به همه غیر ضروری پرسنل در پاسخ به کروناویروس بحران لیگ اعلام کرد در یک بیانیه مشترک شنبه شب.

لیگ گفت: آنها تصمیم پس از مشورت با بیماری های عفونی و کارشناسان بهداشت عمومی.” NBA در تماس با تیم اوایل روز دوشنبه تاکید کرد که این حرکت نه به ممنوعیت خبرنگاران اما برای اطمینان از ایمنی از بازیکنان و کارکنان در آن مناطق.

این بیانیه در بخش بخوانید: “با توجه به این مسائل است که می تواند در ارتباط با تماس نزدیک در قبل و بعد از تنظیمات بازی همه تیم رختکن و clubhouses باز خواهد شد تنها به بازیکنان و ضروری کارکنان از تیم ها و امکانات تیم تا اطلاع ثانوی. دسترسی رسانه ها خواهد شد در مکان های تعیین شده در خارج از اتاق قفل و محل باشگاه وانجمن تنظیم.”

این تغییرات که در لیگ می گویند به طور موقت آغاز خواهد شد سه شنبه — هر چند برخی از تیم NHL شروع به قرار دادن آنها را به استفاده از این آخر هفته گذشته. NBA گفت: مصاحبه با بازیکنان ادامه خواهد داد در تنظیمات مختلف تاکید فاصله از 6 به 8 پا بین خبرنگاران و مصاحبه با افراد است.

معلوم نیست چه مدت سیاست های جدید خواهد داشت.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شد و بیش از 80,000 نفر تشخیص داده شده اند و بیش از 58,000 که تا کنون بدست آمده است.

“گل رز قرمز, بنفشه آبی شستن دست های خود را! شستن دست های خود را!” Enes کانتر بوستون سلتیکز در توییتر نوشت.

در ضمن در حال حاضر وجود دارد روشن حس طبیعی جدید در آمریکا

گرمای میامی برگزار شد سالانه خود را جشن و سرور در یک تئاتر در ساحل میامی در شب دوشنبه و البته کمی متفاوت از معمول است. این تیم سه قهرمانی NBA غنائم بودند در نزدیکی ورودی — با کسی که ایستاده با یک بطری ضد عفونی کننده دست. و مهمانان زمانی که آنها وارد ارائه شد شامپاین توسط برخی از مسئولین بیشتر ضد عفونی کننده دست با دیگران است.

“تا زمانی که لیگ می گوید: چیز دیگری که ما در حال کسب و کار به طور معمول با مقدار زیادی از احتیاط و پیشگیری به مطمئن شوید که همه امن” گرما جمهور پت رایلی گفت: دوشنبه شب. “اما همچنین آموزش به آنها که آنها رو به انجام چیزی مشابه به همین.”

NBA است تماس با تیم پزشکی کارکنان برنامه ریزی برای بعد از دوشنبه شب و یک تماس بین مقامات لیگ و صاحبان تیم برنامه ریزی شده برای روز شنبه برای بحث در مورد گام های بعدی. NBA گفت: تیم در هفته گذشته برای آماده سازی برای امکان بازی کردن بازی ها در عرصه خالی چیزی بازی بزرگترین ستاره لس آنجلس لیکرز به جلو LeBron James — اصرار او نمی خواهید برای دیدن.

“من شک دارم که این اتفاق خواهد افتاد” رایلی گفت. “اما شما باید آماده می شود.”

MLB مقامات مانند NBA برگزار شد یک کنفرانس تلفنی با تمام 30 از آن franchises در روز دوشنبه برای بحث در مورد سیاست های جدید. هر چهار لیگ — و NFL است که درگیر در این مذاکرات اما بخشی از این سیاست پس هیچ تیمی در حال حاضر در حال برگزاری شیوه — در حال جمع آوری اطلاعات از سی دی و کانادا مقامات بهداشت حتی به عنوان تغییر وضعیت تقریبا در یک ساعت-توسط-ساعت پایه و اساس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de