نیروی دریایی فلسطين شلیک سانتا رزا مطرح کاپیتان هشدار داد که از coronavirus

در اواخر ماه آوریل و پس از مقدماتی بررسی Gilday توصیه می شود که Crozier بازگشت به دستور روزولت. اما وزیر دفاع علامت Esper و ژنرال مارک Milley رئیس ستاد مشترک فشرده برای تاخیر و گسترده تر بررسی coronavirus بحران در کشتی نشان می دهد که نیاز به موشکافی عمیق تر از اقدامات و تصمیمات توسط ارشد admirals در اقیانوس آرام یک منطقه حیاتی برای امریکا منافع امنیت ملی.

این COVID-19 شیوع در روزولت گسترده ترین و متمرکز گسترش ویروس در سراسر ارتش ایالات متحده. آن را در نهایت ارسال به تمام 4,800 خدمه در ساحل برای هفته قرنطینه در پیشرفت سیستماتیک است که نگه داشته به اندازه کافی ملوان در کشتی به نگه داشتن آن امن و در حال اجرا است.

به طور گسترده تر آن قرار داده و از کمیسیون عظیم کشتی حیاتی به نیروی دریایی ماموریت مقابله با چین قدرت در منطقه آسیا و اقیانوس آرام.

هنگامی که شیوع کروناویروس کشف شد در Roosevelt Crozier ارسال یک ایمیل به چند فرماندهان التماس برای بیشتر فوری نیروی دریایی اقدام از جمله حذف تقریبا تمام ملوانان از کشتی برای محافظت از سلامت خود را. که ایمیل به بیرون درز شد به رسانه ها و اقدام وزیر نیروی دریایی در آن زمان توماس Modly متهم Crozier از قضاوت بد و کارگردانی است که او رها می شود فرمان مارس 2.

روز بعد در میان داد و بیداد از دست زدن به این موضوع Modly استعفا داد و به جای جیمز مک فرسون. Braithwaite را نامزدی می شود, وزیر هنوز در انتظار در زمان. وی در اوایل این ماه پس از تایید توسط سنا. در گزارش روز شنبه, Gilday به این نتیجه رسیدند که Crozier نمی عمدا نشت ایمیل.

روزولت در ضمن صرف هفته در بندر در گوام به عنوان خدمه چرخش در ساحل برای قرنطینه و جداسازی در پایگاه نظامی و در هتل ها در سراسر جزیره است. پس از حدود دو هفته آموزش در دریا حامل بازگشت به عملیات در دریا با کاهش خدمه در 4 ژوئن. ملوانان همچنان به پرواز بازگشت به کشتی از گوام پس از بهبود از ویروس و یا تکمیل دو هفته قرنطینه.

روز پنج شنبه دو نفر از کشتی هوانورد خارج از F/A-18 جت جنگنده در حالی که انجام یک پرواز آموزشی و نجات در دریای فیلیپین و در بر داشت در شرایط خوبی است. این حادثه در دست بررسی است و هنوز مشخص نیست که آیا خدمه را بلند اخراج در گوام یا بازگشت سریع به دریا هر یک نقش مهمی در سقوط.

روزولت تجربه با ویروس اما موجب توسعه گسترده نظافت و بهداشت احتیاطی در سراسر نظامی است. و آن را نیز به مقامات بهداشتی فدرال جمعیت ملوانان برای تست ارائه بینش بیشتر به علم و گسترش ویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>