رهبران نیروی دریایی توصیه برقراری سانتا رزا مطرح کاپیتان اما هیچ تصمیم نهایی’

“من فقط می دانم که او احساس خوب,” او پیامک. “من آرزو می کنم من تا به حال بیشتر برای به اشتراک گذاشتن اما این که همه ما می دانیم.”

Gilday و ژنرال Mark A. Milley رئیس ستاد مشترک ارتش بود هر دو توصیه Modly به حذف Crozier قبل از رسیدگی به حوادث سرنشین روزولت کامل شد. اما Modly می ترسید که تهمت می خواستم Crozier اخراج با توجه به آشنایان و اخراج کاپیتان.

اما موقعیت رئيس جمهور به عنوان نرم ویدئوها از خدمه ستایش کاپیتان خود را ساخته شده راه خود را در اطراف رسانه های اجتماعی. هنوز معلوم نیست که دقیقا همان جایی که رئیس جمهور در حال حاضر می ایستد در بازگشت از Crozier و Esper تصمیم بلافاصله پس از قبول این پیشنهاد که کاپیتان بود ابقاء می تواند منعکس کننده ترس از گرفتن در طرف اشتباه از رئیس خود را, مقامات گفت.

Gilday و جیمز مک فرسون اقدام وزیر نیروی دریایی که موفق Modly پس از او استعفا داد توافق در اواخر هفته گذشته که حوادث منجر به Crozier نامه شفاعت برای کمک به نشان داد که او نمی باید حذف شده اند, مقامات گفت. آنها در جریان Milley در یافته های خود را روز سه شنبه.

معلوم بود دیر جمعه چرا وزیر دفاع بود و تاخیر در این روند. خود را سخنگوی Jonathan هافمن گفته بود پیش از آن در روز است که Esper شد به احتمال زیاد به بازگشت نیروی دریایی نتيجه. پس از آن جمعه هافمن با صدور بیانیه ای اعلام کرد که “پس از وزیر دریافت یک نوشته کپی از تکمیل درخواست او در نظر دارد به طور کامل بررسی گزارش خواهد شد و دیدار دوباره با نیروی دریایی رهبری به بحث در مورد گام های بعدی.”

Esper است که معمولا نزدیک تراز وسط قرار دارد با تهمت و ممکن است بخواهید مطمئن شوید که رئیس جمهور نمی خواهد معکوس این روند به عنوان او سال گذشته زمانی که او دستور داد که نیروی دریایی به یک عضو از مهر و موم نیروی دریایی که تا به حال مورد توجه خود را گرفتار.

تشکر. آدام اسمیت D-واشنگتن که منجر کمیته نیروهای مسلح مجلس با انتشار بیانیه ای روز شنبه خواستار کاپیتان به ابقاء. “در حالی که کاپیتان Crozier اقدامات در ابتدا از بحران بهداشتی روی T. R. شد شدید و ناقص آن را روشن است که او تنها در زمان از جمله مراحل برای محافظت از خدمه خود را,” او گفت:. “کاپیتان Crozier باید دوباره به فرمان او بلافاصله.”

سابق نیروی دریایی رهبران تکرار شدند. “نیروی دریایی رهبری ساخته شده حق تماس و منشی Esper نیاز به حمایت از آن گفت:” شان اوکیف بود که وزیر نیروی دریایی تحت ریاست جمهوری جورج بوش است. “کاپیتان Crozier تصمیم به محل خدمه خود را بالاتر از خود که یک نجیب سابقه.”

در مارس 2, زمانی که Crozier راه می رفت خاموش راهرو از روزولت در گوام در جایی که کشتی لنگر انداخت برخی از 114 روزولت ملوانان آزمایش مثبت برای coronavirus. در حال حاضر کمی بیش از سه هفته بعد که به تعداد غرفه در 856 یا 17 درصد از خدمه فقط زیر 5000. روز پنجشنبه نیروی دریایی گفت که آن را تا به حال به اتمام تست در همه 4,938 خدمه. از کل موارد 88 ملوانان بهبود و 4,234 باید نقل مکان کرد و در ساحل, نیروی دریایی گفت. چهار ملوانان در بیمارستان با بیماری و یک سالگی درگذشت.

هسته “خدمه” کسانی که پشت بر روی روزولت برای تمیز کردن و آماده کردن کشتی برای کسانی که در گوام است به جابجا کردن توسط پایان ماه. روزولت است و سپس انتظار می رود به انجام دریا دادگاه اجازه می دهد که جنگنده-جت بال روی به requalify برای ناو هواپیمابر فرود در دریا قبل از ادامه کار در آن استقرار.

اما این طرح اجرا شده است را به مجموعه خود را از عوارض به عنوان برخی از کسانی که خدمه اعضای مستقر در هتل ها محلی و اعتقاد به قرارداد این ویروس را آزمایش مثبت در روزهای اخیر. کمبود فضا برای این بیماران باعث شده است تا برخی از خدمه به نقل مکان به یک انبار در پایگاه نیروی دریایی در چه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید تلقی “ملوان زدن.”

و جمعه مقامات پنتاگون گفته یک عضو خدمه روی عرشه کشتی کید یک ناوشکن مستقر کارائیب, تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس مارک دومین بار اعزام کشتی نیروی دریایی تا به حال زده شده با بیماری است. در یک بیانیه متعاقب آن نیروی دریایی گفت که حداقل 17 ملوانان دیگر نیز آزمایش مثبت است.

نویسنده کارکنان کریس اسمیت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>