نیروی دریایی کشتی بیمارستانی به صورت غیر coronavirus بیماران به ترک لا

لس آنجلس — نیروی دریایی کشتی بیمارستانی به طور موقت مستقر در لس آنجلس بندر به کمک در طول coronavirus بحران را ترک در جمعه, کالیفرنیا, مقامات گفت.

رحمت وارد شده در پایان ماه مارس به ارائه تخت برای غیر coronavirus موارد را به بار کردن منطقه ای مراکز درمانی انتظار افزایش COVID-19 بيمار.

“پس از موفقیت میدهد سیستم ارائه خدمات بهداشتی در لس آنجلس منطقه” رحمت را به بازگشت به خانه خود در بندر سن دیگو گفت: در بیانیه ای که توسط دفتر فرماندار از خدمات اورژانس.

پرسنل پزشکی از کشتی باقی خواهد ماند در منطقه لس آنجلس به ادامه کمک به این ویروس پاسخ — از جمله چهار تیم کمک خواهد کرد که در پرستاری ماهر امکانات.

مقامات نمی انتشار اطلاعات در زمان خروج از عظیم سفید کشتی.

این رحمت با 1000 تخت بیمارستان و غول قرمز عبور در آن طرف شد و مورد استقبال رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و لا شهردار اریک Garcetti به عنوان مقامات بیمارستان ها پیش بینی شده می تواند موجی از COVID-19 موارد است.

اما لس آنجلس نشده است تاخت و تاز کردن با ویروس موارد و بنابراین رحمت نمی بازی نقش مهمی به عنوان یک شبکه امن.

همانطور که از پایان ماه آوریل رحمت تا به حال تحت درمان چند ده غیر coronavirus بیماران برای همه چیز از قلب و ریه شرایط به مشکلات دستگاه گوارش.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید و منجر به مرگ و خانه های پرستاری ضربه سخت شده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de