نیروی دریایی پیش بینی عمده توسعه نزدیکی پرل هاربر ایستگاه راه آهن

نیروی دریایی به عنوان بخشی از یک بلند پروازانه دولتی و خصوصی مشارکت پیش بینی عمده توسعه آینده نزدیک ایستگاه راه آهن که شامل 2.3 میلیون فوت مربع از کم-متوسط – بالا و افزایش فضای مسکونی و تجاری بالا-افزایش هتل و عابر پیاده گردشگاهها بیش از H-1 آزادراه و Kamehameha بزرگراه و اتصال آن به پرل هاربر.

“این هیجان انگیز برای دیدن واقعا پتانسیل این تحول پروژه” سروان. دارن Guenther, رئیس کارکنان نیروی دریایی در منطقه هاوایی گفت: در سال های اخیر توسعه دهندگان کنفرانس برای “بالاتر چگالی” پروژه.

Guenther اشاره کرد که بیش از 25 ، 000 مردم جریان از طریق پایگاه دروازه هر روز از جمله Makalapa دروازه نزدیک برنامه ریزی شده ایستگاه راه آهن در Kamehameha بزرگراه.

نیروی دریایی می خواهد برای اضافه کردن مسکن, خرید و پارک های مجاور و همچنین بهبود رفت و آمد به صورت مشترک پایگاه پرل هاربر-Hickam خدمات اعضا و کارگران — از جمله بیش از 6,000 که کار در کشتی سازی دولت بزرگترین صنعتی کارفرما.

“نیروی دریایی به رسمیت می شناسد فوق العاده ای برنده-برنده فرصت ما در اینجا در اوآهو به ایجاد ارزش و برای رسیدگی به چالش های حمل و نقل برای هر دو بخش دولتی و خصوصی از طریق توسعه است که قرعه کشی ساکنان جدید کسب و کار و بازدید کنندگان و تبدیل شدن به یک جامعه دارایی” سروان. مارک Delao فرمانده نیروی دریایی مهندسی تاسیسات فرماندهی هاوایی گفت: در یک نسخه.

تلاش نیز صحبت می کند به تجاری جاذبه هونولولو اقتدار برای حمل و نقل سریع 21 برنامه ریزی شده ایستگاه های راه آهن و آن استفاده از مخلوط “توسعه حمل و نقل محور” — به عنوان به خوبی به عنوان این واقعیت است که بزرگ کسب و کار می تواند و در حال انجام در طول COVID-19 فاجعه است.

برخی از 78 افراد به نمایندگی چندین شرکت شرکت مارس 18 در یک گروه نیروی دریایی توسعه دهندگان کنفرانس وبینار — “سیگنالینگ منافع قوی در مشارکت عمومی-خصوصی پیشنهاد به reimagine حدود 70 هکتار از زمین های مجاور به مشترک پایگاه پرل هاربر-Hickam,” امکانات نیروی دریایی هاوایی گفت.

که در مجموع 64 شرکت عملا و 14 حاضر بودند برای این کنفرانس در حالی که “فرخنده” اجتماعی فاصله اقدامات نیروی دریایی گفت.

نزدیک Halawa/Aloha ورزشگاه حمل و نقل ایستگاه “فراهم می کند یک فرصت منحصر به فرد” به اهرم گزینه برای توسعه حمل و نقل محور با “سرگرمی منطقه” از جمله نه تنها ورزشگاه اما خرده فروشی و مسکونی و هتل اقامت یک دولت گزارش گفت: در ماه اوت است.

این “مورد استفاده قرارگرفته” نیروی دریایی سایت های پیشنهادی برای توسعه مجدد شامل 13 هکتار کمی Makalapa بسته مجاور به برنامه ریزی راه آهن ایستگاه در سراسر از پرل هاربر و نزدیک به 57 هکتار امکانات نیروی دریایی هاوایی سایت در سراسر ردفرد رانندگی از پرل هاربر نیروی دریایی ارز.

در حال حاضر در مرحله اولیه خود که پیشنهاد اول توسعه فرصت را از نیروی دریایی تازه تاسیس کسب نوسازی دفتر خدمات گفت. AMO صدور یک درخواست برای اطلاعات در فوریه. 24.

نیروی دریایی را ارائه زمین و توسعه دهندگان را بهبود بر روی پایه. امکانات نیروی دریایی هاوایی که دارای یک تنوع از انبارها و حتی برخی از جنگ جهانی دوم-Quonset کلبه در آن 57 هکتار خواهد تحکیم به رد پای کوچکتر یا جایی که آن را در حال حاضر و یا بر روی پایه. ساختمان های موجود خواهد بود تخریب شده است.

“در نظر گرفتن نوع از این اجاره را فراهم مشترک پایگاه پرل هاربر-Hickam با توسعه زیرساخت ها است که شکاف در پشتیبانی از ماموریت های مهم,” AMO مدیر جان Kliem گفت: در انتشار.

نیروی دریایی به دنبال یک Kamehameha بزرگراه گردشگاه گذشتن یک ایست بازرسی امنیتی یک انبار در پایه به کشتی کارگران و اعضای نظامی در اطراف.

“اعمال نفوذ مورد استفاده قرارگرفته ملک حیاتی برای پشتیبانی از برنامه ریزی تحکیم کشتی سازی صنعتی عملیات” و آینده کشتی سازی پروژه های بهبود آن را افزایش پرسنل در نصب و راه اندازی نیروی دریایی گفت. مشترک پایه “نیاز به یکپارچه حمل و نقل راه حل برای کاهش ترافیک و پارکینگ و.”

Delao گفت: شخص ثالث تامین مالی برای پروژه های چیزی است که وزارت دفاع “است که واقعا به دنبال در بسیاری.”

“ما به اندازه کافی پول ندارد به انجام همه چیز را که ما باید انجام دهیم و به این ترتیب خلاقیت سرمایهداری و توسعه نشان دهنده یک فرصت عظیم” او گفت:.

مشاور املاک و مستغلات Stephany Sofos گفت: مشارکت بخش خصوصی و دولتی مشغول به کار با نوسازی نظامی مسکن در اوآهو.

“آن انجام شده و قبل از آن بوده است بسیار خوب برای ارتش. آنها (توسعه دهندگان) ساخت آن را خیلی سریع به طوری که a مثبت,” او گفت:.

Sofos گفت: “آن را به عقب می رود به همه چیز است که در راه آهن بود و هرگز در مورد حمل و نقل بدن — آن را امتحان کنید و ایجاد مسکن” با توانایی ساکنان به سپس با استفاده از راه آهن به عنوان حمل و نقل.

نیروی دریایی این طرح به صورت سربار گردشگاه از Makalapa ایستگاه “بزرگ است چرا که این امر صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان و امنیت نظامی است.”

شرکت های علاقه مند در پاسخ به درخواست اطلاعات باید انجام دهید تا آوریل 10. درخواست برای پیشنهاد این است که انتظار می رود در ماه اوت با مذاکرات ابتدا در اوایل 2021. این Makalapa ایستگاه انتظار می رود که عملیاتی در سال 2022.

“من به شما بگویم یک چیز دیگر” Sofos گفت. “توسعه دهندگان یاوه سرایی کردن در این شرایط از آنجا که شما در حال کار برای دولت نظامی است. خود را پرداخت خواهد شد در زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>