بومی هاوایی متعلق به کسب و کار ممکن است ارائه تقویت اقتصاد محلی

بومی هاوایی متعلق به کسب و کار مانند بسیاری از دیگران در هاوایی در حال ساخته با این بیماری همه گیر کوروناویروس اما ممکن است بهتر به کمک اقتصاد بهبود می یابند چرا که آنها کمتر وابسته به گردشگری است.

که نتیجه گزارش صادر شده و بر اساس تجزیه و تحلیل نتایج حاصل از یک نظرسنجی آنلاین اداره در ماه گذشته توسط دفتر هاوایی امور بومی هاوایی اتاق بازرگانی و چهار دیگر مستقر در جزیره هاوایی بومی اتاق های بازرگانی در سراسر کشور.

احا مدیر عامل سیلویا هوسی گفت: COVID-19 اثرات بر بومی هاوایی کسب و کار خلاصه موضوع را به عنوان انتظار رنگ یک تصویر تیره و تار اقتصادی مبارزه است.

“اما این اطلاعات را نیز فراهم می کند نشانه هایی از امید,” او گفت:, و اضافه کرد که بومی هاوایی کارآفرینان نمی توانند تنها برای زنده ماندن با یک دست کمک می کند اما همچنین نقش ارزشمندی در احیای اقتصاد به عنوان coronavirus همه گیر فروکش.

در مجموع 1,044 صاحبان کسب و کار در پاسخ به این نظرسنجی حدود 84 درصد از که کسب و کار به طور کامل متعلق به یا متعلق به, در بخش, توسط بومیان هاوایی.

حدود 11.1 درصد از همه کسب و کار در هاوایی متعلق به بومیان هاوایی. که به مقدار 13,147 اشخاص که اکثر آنها تک مالک-اپراتورهای.

با توجه به این نظر سنجی اکثریت بومی هاوایی متعلق به کسب و کار گزارش قابل توجهی کاهش مشتری و تقاضای مشتری با توجه به COVID-19 و آنها نیز گزارش کاهش ذخایر نقدی موقت تعطیلی رویداد لغو و کاهش در ساعات کار.

برخی از 64 درصد از بومی هاوایی کسب و کار اشاره کرد ضرر و زیان قابل ملاحظه در درآمد در ماه های فوریه و مارس در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با ميانه از دست دادن مقدار به حدود $10,000.

در میان بومیان هاوایی تحت تاثیر این بیماری همه گیر بود مالیا Tallett بود که مجبور به تعطیل کردن او هیلو درمان فیزیکی کسب و کار و کنار گذاشتن برنامه هایی برای گسترش و استخدام پرسنل.

“من واقعا freaked” او یاد می شود.

اما Tallett یک مادر تنها, تغییر راه او انجام کسب و کار اعمال می شود و برای دریافت کمک های اضطراری است که اجازه داده او را بازگشایی و به آرامی ساخت مشتریان. اما کسب و کار باقی می ماند به دور از عادی, او گفت:.

در حالی که صنعت گردشگری یکی از بخش های بیشتر به طور قابل توجهی تحت تاثیر COVID-19 بررسی نشان داد که تنها 25 درصد از بومی هاوایی کسب و کار هستند و بیش از 50 درصد وابسته به درآمد گردشگری. در مقایسه با نزدیک به نیمی از غیر هاوایی کسب و کار گزارش شده است که خود را در کسب و کار درآمد که بیش از 50 درصد وابسته به صنعت گردشگری.

بر اساس این گزارش این یافته نشان می دهد که بومی هاوایی متعلق به کسب و کار “ممکن است قادر به ایجاد ثبات قبل از بلند کردن اجسام از سفر قرنطینه و در نتیجه خدمت به عنوان مهم رانندگان در مسطح دولت بیکاری منحنی که ما را وارد کنید ‘kamaaina اقتصاد’ مرحله از بازیابی.”

اما این داده ها همچنین نشان می دهد بومی هاوایی متعلق به کسب و کار نیاز به دسترسی بیشتر به سرمایه برای حفظ کارکنان و همچنین به عنوان کمک های فنی برای مدیریت کسب و کار خود و برای تکمیل برنامه های مختلف برای تسکین.

علاوه بر این در این گزارش توصیه می کند توسعه مواد آموزشی در سلامت کارکنان و ایمنی با هدف بومی هاوایی صاحبان کسب و کار.

Kirstin Kahaloa رئیس هاوایی, جزیره هاوایی بومی اتاق بازرگانی گفت: نظر سنجی مهم است به یاد بگیرند که چگونه بومی هاوایی کسب و کار به مراتب در طول COVID-19 بحران و تلاش برای مطمئن شوید که آنها دریافت کمک آنها نیاز دارند.

این نیز میباشد که بومی هاوایی صدای موجود در اقتصاد و جامعه و بهبود حالت ارتجاعی طرح, او گفت:. یک تغییر به متنوع تر اقتصاد به نظر می رسد اجتناب ناپذیر او گفت که اقتصاد باید یک بنیاد فرهنگی ساخته شده بر روی چه چیزی باعث هاوایی خاص است.

“متنوع اقتصاد یک اقتصاد پایدار” گفت: Kahaloa یک مدیر نمونه کارها با Kamehameha مدارس. “یک اقتصاد است که پشتیبانی از بومیان هاوایی پشتیبانی از هر کس در جامعه است.”

این گزارش برای اولین بار انتشار یک سری از تحقیقات دادخواستها برنامه ریزی شده توسط بومی هاوایی COVID-19 تحقیقات هوی همکاری بین لیلی’uokalani اعتماد احا و Kamehameha مدارس.

هویی می گوید هدف آن جمع آوری و تولید اطلاعات در مورد چگونه بومیان هاوایی هستند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر و کمک در جستجو برای راه هایی برای حرکت رو به جلو “برای ایجاد یک جدید طبیعی است.”

هویی قصد دارد به انتشار یک نظرسنجی جدید در هفته آینده به دنبال محلی ادراک از آنچه هاوایی اقتصاد باید مانند نگاه پس از همه گیر.

پیش از آن در ماه احا هیئت امنا تصویب 3 میلیون دلار کمک های اضطراری بسته به کمک ذینفع و بومی هاوایی جوامع نهفته COVID-19 بیماری همه گیر.

این Kahiau جامعه کمک برنامه اداره شورای بومی هاوایی پیشرفت را فراهم می کند تا 1500 $در یک بار کمک های اضطراری برای پوشش وام مسکن, اجاره (از جمله سپرده) یا ابزار بدهی از بومیان هاوایی در مواجهه با مشکلات مالی. از جمله مشکلات ممکن است شامل کاهش ساعت یا از دست دادن شغل.

احا گزارش شده است که داده ها را از دولت و وزارت کار و روابط صنعتی نشان می دهد که بومیان هاوایی در حال از دست دادن شغل خود را در طول بیماری همه گیر در نامتناسب نرخ. در حالی که بومیان هاوایی را تشکیل می دهند تنها 19 درصد از کل جمعیت در سن کار از هاوایی یک چهارم از همه بیکاری متقاضیان در سه ماهه اول سال شناسایی به عنوان بومی هاوایی.

چه چیزی بیشتر, بین اواخر ماه مارس و اواخر آوریل Kahiau برنامه دریافت 125 درصد افزایش در برنامه های کاربردی نشان از افزایش میزان مشکلات مالی در داخل بومی هاوایی جامعه احا گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>