ملت خیابان calmest در روز; پلیس اعتباری حکومت

مینیاپولیس — معترضان در راهپیمایی روز چهارشنبه در صلح آمیز و درخواست برای پایان دادن به خشونت پلیس پس از یک آرامش شب در شهرستانها در سراسر امریکا خالی از خشونت های اخیر روز به عنوان تظاهر کنندگان خواستار افزایش عدالت در قتل جورج فلوید.

حکومت و تلاش های معترضان شامل زودتر شعله ور شدن یو پی اس از بی قانونی اعتبار شد با جلوگیری از گسترده تر آسیب به کسب و کار در نیویورک و شهرهای دیگر یک شبه.

“شب گذشته ما در زمان یک گام به جلو در حرکت از این دوره دشوار ما تا به حال چند روز گذشته و در حال حرکت به یک زمان بهتر” شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت.

پلیس نیویورک گفت: آنها دستگیر حدود 280 نفر در اعتراض به اتهامات مرتبط با سه شنبه شب در مقایسه با 700 یک روز پیش از آن. در سراسر کشور تعداد دستگیر افزایش به بیش از 9000 پس از خرابکاری و آتش سوزی و تیراندازی فوران در سراسر ایالات متحده در واکنش به Floyd مرگ 25 مه در مینیاپولیس.

حداقل 12 مرگ و میر گزارش شده است هر چند شرایطی که در بسیاری از موارد هنوز در حال مرتب کردن.

افسر که فشرده زانو به Floyd گردن به او التماس کرد برای هوا اخراج شده و به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. سه نفر دیگر از افسران بودند که در صحنه اخراج شده اند اما شارژ نمی شود.

فلوید خانواده در یک دیدار جمعه موقت حرم در مینیاپولیس گوشه خیابان که در آن او به نام برای سایر ماموران به بازداشت یک درخواست تکرار توسط خود وکیل بن Crump.

“ما خواستار عدالت” Crump گفت.

برخی از زمان حوادث ادامه داد: سهشنبه شب اما به مراتب کمتر شایع تر از روز قبل. پلیس و نیروهای گارد ملی با استفاده از گاز اشک آور فلش-انفجار نارنجک nonlethal دور و به معنای دیگر از متفرق کردن جمعیت در نزدیکی یک پلیس حوزه در سیاتل در نزدیکی گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک در آتلانتا و در تظاهرات در تمپا و سنت پترزبورگ ،

در واشنگتن که در آن مقامات دستور داد مردم خیابان ها قبل از غروب آفتاب و هزاران نفر از تظاهرکنندگان فراوان یک بلوک از کاخ سفید پس از سرکوب یک روز قبل وقتی ماموران سوار معترضان مسالمت آمیز و دور از لافایت پارک برای روشن شدن راه را برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام یک عملیات عکس با کتاب مقدس در یک کلیسا. یک زنجیره لینک حصار قرار داده شد تا برای جلوگیری از دسترسی به پارک.

“شب گذشته تحت فشار قرار دادند من راه بیش از لبه” جسیکا گفت: DeMaio, 40, واشنگتن که با حضور فلوید اعتراض برای اولین بار. “اینجا بودن بهتر است از بودن در خانه احساس درماندگی.”

کشیشان در کلیسا دعا با تظاهرکنندگان و دست از آب بطری. جمعیت باقی مانده در محل پس از شهر 7 بعد از ظهر حکومت نظامی تصویب هجوم هشدار که پاسخ از اجرای قانون می تواند حتی قوی تر. اما این مردم بودند مسالمت آمیز حتی مودب.

در یک نقطه, جمعیت هو هنگامی که یک معترض صعود نور ارسال شده و در زمان پایین خیابان ثبت نام. یک شعار بالا رفت: “تظاهرات مسالمت آمیز!”

پاپ فرانسیس خواستار آشتی ملی و صلح و گفت که “شاهد با نگرانی بسیار نگران کننده ناآرامی های اجتماعی” در آمریکا

“من دوستان ما نمی تواند تحمل کند و یا به نوبه خود چشم خود را به نژاد پرستی و محرومیت در هر شکل و در عین حال ادعا می کنند برای دفاع از تقدس زندگی هر انسان است,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند تا ملت فرمانداران و فقر را در برابر خشونت تویت در روز سه شنبه که “lowlifes و بازندگان” شد مصرف بیش نیویورک خیابان. او دوباره توییتی گفت: “LAW & ORDER!”

هزاران نفر از مردم باقی مانده در شهر نیویورک در روز سه شنبه شب مصمم توسط یک 8 بعد از ظهر حکومت نظامی هر چند اکثر خیابان ها روشن بود در اوایل روز شنبه. کتک عرض از قبل دور از خشونت می تواند دیده می شود در میدتاون منهتن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>