سازمان ملل استخدام شدید تاکتیک در برابر coronavirus

در حالی که واشنگتن نیمرو به شکل یک بسته نجات اقتصادی اروپا مقامات تحت فشار قرار دادند در برابر تهمت تیز محدودیت در سفر از اروپا است.

“به جای رسیدگی به مشکلات کشور خود به یک ویروس است که می داند هیچ مرزهای او فکر می کند که او می تواند به مبارزه با آن مانند افرادی که تابعیت های مختلف از آمریکا گفت:” وزیر اقتصاد آلمان اولاف شولز است که در آلمان معاونت.

“اما این یک ویروس است و اگر من ممکن است می گویند و این در واقع نشان می دهد که همبستگی تنها راهی است که ما می تواند به جلو حرکت می کند به عنوان انسان,” او گفت:.

تبادل دانشجو Orsan Emge در تلاش بود خود را به گرفتن خانه پرواز به سن دیگو از مادرید.

“آن نشده است لغو نشده است, اما آن را به عنوان در این جهت” او گفت:. “من می خواهم به بازگشت به ایالات متحده قبل از من قرار داده شده است.”

نمایی گسترش این ویروس در اروپا و آمریکای شمالی و خاورمیانه کشیده شده است در تضاد با پایانی شیوع بیماری در سخت ترین-آمار سازمان ملل در آسیا است. چین که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته هنوز حساب برای بیش از 60 درصد از جهانی عفونتهای اما روز جمعه گزارش داد فقط هشت مورد جدید و هفت مرگ و میر.

اندازه مجاز تجمعات به شدت کاهش یافته در کشور دولت پس از دولت است. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی که اعلام نامحدود بسته شدن تمام مدارس در اواخر روز پنجشنبه به تمجید فرانسه برای اقدام است.

“این چیزی است که باعث می شود یک ملت بزرگ: زنان و مردان قادر به قرار دادن جمعی بهره بالاتر از همه یک جامعه انسانی برگزار شد با ارزش: همبستگی و برادری,” او گفت:.

رئیس جمهور چین گفت: U. N. رهبر قوم خود بود به حالت عادی بازگشت و در حال حاضر می خواهد به انجام تحقیقات مشترک در مواد مخدر و واکسن و ارائه “را به عنوان مقدار به عنوان کمک آن می توانید” به کشورهای نیازمند است. چینی پزشکی خدمه وارد ایتالیا و مازاد عرضه شد را به ایران فرستاد.

در کره جنوبی که تا به حال حدود 8,000 موارد به طور کلی سهشنبه مشخص شده در روز اول بهبود بیشتر عفونت های جدید از کشور اول بیمار تایید شد Jan. 20.

همه گیر جدید مرکز اروپا است. ایتالیا مرگ و میر در صدر 1,000 با بیش از 15000 مورد تأیید. فرانسه اسپانیا و آلمان همه بیش از 2000 مورد هر یک. وحشت خرید دیده می شد در سراسر این قاره است.

در ایتالیا سخت ترین ضربه منطقه لمباردی, بیمارستان ها شدند سرشار با هر دو بیمار و مرده است. کشور, رستوران ها, کافه ها و مغازه های خرده فروشی بسته شده است. فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و بازار اجازه داده شد به کار با منظم خطوط به طور مساوی فاصله مشتریان تشکیل خارج برای جلوگیری از جمعیت داخل.

وزارت دفاع ایالات متحده بسته تمام مدارس در قاره اروپا امکانات نظامی موثر بر ده ها هزار نفر از دانش آموزان.

در ایران که بیش از 10 ، 000 موارد و 400 مرگ و میر, وزیر امور خارجه محمد جواد ظریف خواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بلافاصله پس از لغو تحریم ها بیش از این کشور برنامه هسته ای خود. او گفت که آنها ساخته شده آن را دشوار برای واردات دارو و تجهیزات پزشکی.

State-run TV گزارش داد یک تست مثبت و قرنطینه برای علی اکبر ولایتی, اعتماد, مشاور رهبر ایران آیت الله خامنه ای 80 ساله رهبر جمهوری اسلامی ، ایران, معاون ارشد رییس جمهور و وزرای کابینه و اعضای مجلس پاسداران اعضا و مقامات وزارت بهداشت نیز آلوده.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو بود منزوی خود را بعد از تست مثبت است. استرالیا صفحه اصلی وزیر امور بیمارستان بستری شد در انزوا پس از تست مثبت است. او به خانه بازگشت و روز یکشنبه از واشنگتن که در آن او در دیدار با آمریکا دادستان کل ویلیام بر تهمت های Ivanka و بهداشت ، لیندزی گراهام که خود قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im