پارک های ملی آماده شدن برای ‘طبیعی’ به عنوان برخی از بازگشایی به

برایس کنیون پارک ملی ایالت یوتا — پس از بسته شدن در میان coronavirus همه گیر خدمات پارک های ملی است تست دسترسی عمومی در پارک های مختلفی در سراسر کشور از جمله دو در یوتا با محدود ارائه و خدمات. بازدید از مراکز و اردو باقی می ماند تا حد زیادی توقیف در برایس کانیون و Capitol Reef اما بازدید کنندگان خوش آمدید در برخی از سایت های.

“من احساس مانند آن را انجام حق در اینجا, چرا که اگر آنها باز همه خدمات من فکر می کنم آن را بیش از حد. بیش از حد بسیاری از مردم خواهد رسید آن را” دونا, Sullivan, Sedona آریزونا گفت: سالت لیک تریبون چهارشنبه در برایس کانیون.

سالیوان در یک روز بازدید به افزایش پارک حاشیه ای نوین و برایس سالن آمفی تئاتر دو از چند مقصد پیاده روی در حال حاضر باز در برایس. او در بر داشت مقدار زیادی از اتاق به فاصله اجتماعی اما برایس به احتمال زیاد جمعیت بزرگتر به عنوان کلمه که پارک باز است و نمی خواهد جمع آوری هزینه های ورود.

بازدید کنندگان باید جراحی خود را برای یک “طبیعی” است که نمی خواهد به احتمال زیاد مربع با آخرین سفر خود را گفت: سرپرست خدمات پارک های دیوید ویلا.

“شما ممکن است امکانات است که نمی خواهید در دسترس خواهد بود اما (پارک) رد پا خواهد شد. پس از آن متفاوت خواهد بود تجربه بازدید کننده آن متفاوت خواهد بود طبیعی است که ما در حال رفتن به نیاز خود و رک و پوست کنده, کاهش,” Vela روز جمعه گفت. “این می شود به ارزش و اهمیت مطمئن شوید که بازدید کنندگان می دانید چه انتظار هنگامی که آنها به پارک مطمئن شوید که بازدید کنندگان به پارک سایت (و) رسانه های اجتماعی و … به عنوان به آنچه که در دسترس است, چگونه برای برنامه ریزی سفر خود را و مهمتر از همه چه انتظارات هنگامی که شما وجود دارد.”

اخیر ازدحام در جنوب یوتا پارک دولت می تواند با ارائه یک اشاره از آنچه رهبری برایس راه بعد از این فصل گفت: Bryce پارک رنجر پیتر Densmore.

“این آزمایش این محدود بازگشایی شده است واقعا یک تعاونی تلاش بین ما و مردم است. آن را نمی ممکن است به درو مزایای کامل از mitigations ما در جای خود قرار داده اگر مردم آگاه نیست از آنها و کمک به ما برای به اجرا درآوردن آنها” Densmore گفت: در توقیف مرکز بازدید کنندگان.

در حالی که پارک بازگشایی هسته آن جاذبه برایس سالن آمفی تئاتر Capitol Reef در زمان یک رویکرد مخالف نگه داشتن آن در مرکز تاریخی در Fruita و دیدنی جاده بسته شده در حال حاضر.

“شما بیشتر و بیشتر پارک های ارائه تفریح و سرگرمی دسترسی داشته باشید. ما در حال انجام آن بسیار متفکرانه گفت:” خدمات پارک سخنگوی ونسا Lacayo.

پارک نیروی انسانی و دسترسی را افزایش می دهد به عنوان کارگران در محل به گشت زنی در مسیرهای پیاده روی و جاده ها میزبان اردو و راه اندازی مراکز بازدید کننده و موزه ها. در یوتا پارک های فصلی کارکنان از خارج از دولت باید قرنطینه برای 14 روز قبل از آنها می توانید گزارش برای وظیفه که آهسته روند.

دهانه را هنوز اعلام نشده برای پارک ملی قوس و Canyonlands National Park.

عمده پارک در سراسر کشور را آغاز کرده اند که محدود دهانه شامل بدلندز و باد غار پارک ملی و جواهر غار ملی و تاریخی در داکوتای جنوبی; پارک ملی اورگلیدز فلوریدا; ایندیانا تپه های پارک ملی; دریاچه مید ملی منطقه تفریحی در نوادا; پارک ملی کوه رینیر در واشنگتن; پارک ملی غار ماموت در کنتاکی; قلل پارک ملی در کالیفرنیا است.

گروه های حمایت از ترس خدمات پارک در حال حرکت با سرعتی بیش از حد و اصرار احتیاط شدید.

“ما نیز مشتاق به دریافت آمریکایی ها به ما پارک های ملی است. اما از آن است که بیش از حد به زودی” هشدار داد Phil فرانسیس بازنشسته سرپرست که سران ائتلاف برای حفاظت از آمریکا در پارک های ملی است. “پارک مطلقا نباید باز تا ایمنی از خدمات پارک های ملی, کارکنان, امتیاز کارکنان و داوطلبان و سایر همکاران از جمله کسانی که کار و زندگی در دروازه جوامع می تواند تضمین.”

ترین پارک کارکنان را در تماس با بازدید کنندگان و بسیاری از زندگی در سایت در محله های نزدیک به دولت متعلق به مسکن است. با توجه به خدمات پارک سند پارک ها باید تخمین می زنند که تا 40 درصد از کل کارکنان در پارک ممکن است نیاز به جداسازی و 4 درصد ممکن است نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

“این است که نه تنها غیر ممکن است زمان راه اندازی” فرانسیس گفت: “این غیر قابل قبول است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de