سرباز گارد ملی به آغاز محلی استقرار در سانتا رزا مواد غذایی بانک

کالیفرنیا سرباز گارد ملی در حال برنامه ریزی برای بر روی زمین در شهرستان سونوما شروع سهشنبه توازن نیروی انسانی در سواحل شمال, بزرگترین بانک مواد غذایی که در آن تقاضای روزانه افزایش در میان coronavirus بحران های منطقه ای و خاموش کردن.

اما نیروهای محلی ماموریت به زودی می تواند به گسترش فراتر از آن به عنوان منطقه سونوما کانتی مقامات در حال انجام مذاکرات برای ایمن گارد ملی برای کمک به راه اندازی صدها بیمار از تخت به مدیریت پیش بینی افزایش COVID-19 موارد است. دانشگاه ایالتی سونوما در حال ظهور است در بسته-درب مذاکرات به احتمال زیاد سایت که بالقوه بیمارستان سرریز به گفته منابع نزدیک به این بحث.

در ضمن ردوود امپراتوری بانک مواد غذایی مقامات می گویند مواد غذایی جامعه نیاز پیش بینی شده برای دو در روزهای آینده و هفته به عنوان اقتصادی پس لرزه های جهانی همه گیر و دولت در پاسخ به آن همچنان به لرزش پایه های زندگی روزمره.

برنامه ریزی ورود 40 guardsmen و زنان صبح روز سه شنبه می آید یک کمی بیشتر از دو هفته پس از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در 20 مارس آغاز یک “کوتاه استقرار” دولت گارد ملی باز کردن آژانس برای شهرستان در سطح درخواست.

تیم کمک کرده اند, در مواد غذایی دیگر بانک ها در منطقه خلیج فارس و فراتر از آن از جمله سانتا کلارا, Santa Cruz, مونتری, Amador, ساکرامنتو و رودخانه, شهرستان, پر کردن در برای مواد غذایی است که بانک ها را دیده اند تقاضا موشک وار رفتن و سپاه داوطلب رویم به خصوص در میان افراد مسن است.

“این واقعیت است که وجود دارد یک پناهگاه در محل (در اثر) وجود دارد نیاز به اطمینان. منابع غذایی هستند که نیاز مبرم هر روز” سونوما کانتی سرپرست جیمز گور گفت. “در حال حاضر که ما در زمان جنگ سناریو پناه در محل شما نمی توانید بر روی تعداد داوطلبان هنگامی که آنها را به مراقبت از نیازهای شخصی خود را.”

پناهگاه سفارشات با هدف متوقف کردن گسترش coronavirus را توقیف صدها نفر از کسب و کار در سراسر منطقه و منجر به در کردند و یا اخراج هزاران نفر از کارکنان. با مدارس بسته از طریق بقیه سال تحصیلی کودکانی که به طور معمول لذت بردن از دو وعده های غذایی مغذی در هر روز انجام می دهند بدون.

لیزا توپ مدیر توسعه برای ردوود امپراتوری بانک مواد غذایی گفت: برخورد فوری نیاز به تحت فشار قرار دادند که انتظار می رود به دو خود را به طور منظم مشتریان به حدود 164,000 مردم در هزینه ماهانه حدود 2 میلیون نفر است.

به عنوان این است که این گروه در حال حاضر در خدمت مورد یکی از شش نفر در سراسر سونوما مندوسینو, دریاچه, Humboldt و Del Norte شهرستان.

ملاقات با نیازهای جدید نیاز خواهد داشت بسیج یک ارتش کوچک است. بانک مواد غذایی کارکنان و داوطلبان در حال کار کردن تعدادی از سایت ها از جمله یک چادر بزرگ که در خدمت به عنوان یک انبار موقت. غیر انتفاعی است که به طور فعال به دنبال بیشتر از فضای انبار به عنوان تقاضا رشد می کند.

آنها را تغییر داده اید عملیات بیش از حد. که در آن بانک مواد غذایی به طور معمول به پرورش یک نوع محیط اجازه می دهد مردم را به انتخاب و انتخاب آنها در حال حاضر را در یک درایو از طریق مدل که در آن کارکنان و یا داوطلبان بار بسته بندی شده در جعبه دستياران تنه یا وانت تخت.

آنها نیاز به کمک دارید با کسانی که بسته بندی جعبه توپ گفت.

“ما نیاز به یک گروه از محکم افرادی که می آیند اینجا و بسته جعبه برای ما در تمام طول روز طولانی” کانن با اشاره به گارد ملی کمک کند. “این چیزی است که آنها انجام خواهد داد و بسته بندی این جعبه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>