سرباز گارد ملی در میان تظاهرات هزینه نزدیک به 25 میلیون دلار در کالیفرنیا

ساکرامنتو — هزینه نزدیک به 25 میلیون دلار برای کالیفرنیا برای استقرار 8,000 سربازان گارد ملی در سراسر کشور برای کمک به پلیس در طول تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی با الهام از مرگ جورج فلوید در مینه سوتا است.

بیشتر از این پول — بیش از 18 میلیون دلار — صرف شد در لوس آنجلس که در آن گارد مستقر 5,500 نیروهای نظامی برای محافظت از ساختمان ها و زیرساخت های دیگر. بقیه پول صرف شده برای استقرار سربازان در شهرهای دیگر از جمله سان فرانسیسکو و ساکرامنتو است.

چرا که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom, اعلام وضعیت اضطراری در لس آنجلس دولت می تواند برای پرداخت 18 میلیون دلار صرف وجود دارد با در نظر گرفتن پول از یک حساب کاربری را کنار بگذارند به طور خاص در واکنش به این فاجعه. روز پنج شنبه وزارت اقتصاد و دارایی با ارسال نامه ای به قانونگذاران گفت: استقرار لازم بود “برای کاهش ناآرامی های مدنی در لس آنجلس شهر و شهرستان.”

کالیفرنیا بخش نظامی خواسته است تا برای بقیه پول تحت پوشش به عنوان یک “اورژانس هزینه” تعریف شده به عنوان پول صرف “در پاسخ به شرایط فاجعه و یا شدید خطر است که تهدید فوری سلامتی یا ایمنی از اشخاص یا اموال در دولت است.”

“است که یک ناخالص اتلاف پول است که می تواند رفتن به مدارس برای سلامت روان, تست و مراقبت های بهداشتی و یا مردم گفت:” گربه بروکس از بنیانگذاران ضد پلیس-گزارش پروژه. “آن فاحش است که این انتخاب است که ساخته شده بود.”

یک یادداشت از سرهنگ کریگ Sandman با کالیفرنیا گارد ملی ارتش گفت: کالیفرنیا بخش نظامی اجرا خواهد شد از پول اگر دولت نیست ،

“در زمان فوق العاده ای است که بیشتر در حال تبدیل شدن به امری عادی به CMD را فراهم می کند پشتیبانی به سایر سازمان های دولتی و/یا مقامات محلی آنها به عنوان نشانی آتش سوزی و زلزله و سیل و اخیرا عمران, اختلالات,” او گفت:. “در تمام این وخیم حوادث CMD به صرف آن محدود نقد عملیاتی به انجام آن ماموریت اختصاص داده.”

فلوید که سیاه بود درگذشت در روز یادبود در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس قرار داده و زانو خود را در گردن او برای نزدیک به نه ساعت به عنوان او دراز دستبند بر روی زمین است. تصویری از این حادثه به سرعت در حال گسترش در رسانه های اجتماعی و باعث تظاهرات در سراسر جهان بیش نژادی و بی عدالتی است.

ترین تظاهرات در سراسر کالیفرنیا شد, صلح آمیز, اما بسیاری از شهرهای آسیب دیده بودند به عنوان افراد شکست ویندوز و اسپری-نقاشی دیواری بر روی صدها نفر از کسب و کار و سرقت از فروشگاه ها. این تظاهرات منجر به حکومت در بسیاری از شهرستانها عمده. پلیس با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن جمعیت باعث آسیب.

“من در نظر نمی شکستن پنجره ها و خشونت. که صدمه به اموال. خشونت است که با قرار دادن زانو در کسی گردن به مدت هشت دقیقه” بروکس گفت.

مسئولان شهرستان از جمله شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti خواسته Newsom به استقرار گارد ملی برای کمک به پلیس. نیروهای وارد در لس آنجلس در مارس 29 و در جای دیگر در این دولت در تاریخ 2 ژوئن. بیشتر شده بود به یاد می آورد در روز شنبه هر چند چند شد انتظار می رود به اقامت در محل از طریق پنج شنبه.

سربازان نه تعامل بسیار با معترضان به جای آن استفاده می شود برای محافظت از ساختمان ها و زیرساخت های دیگر. در ساکرامنتو سربازان مسلح مستقر شدند در مقابل دولت و دادستانی کل در حالی که خودروهای زرهی مستقر شده بودند در نزدیکی یکی از طلایی مرکز خانه NBA ساکرامنتو کینگز.

نیروهای نظامی نیز استفاده می شود بتن موانع به یک سطح شیب دار به ایالتی 5 برای نگه داشتن معترضان از مسدود کردن ترافیک.

پلیس بیش از 3000 نفر در لس آنجلس به تنهایی با حدود 2500 از کسانی که برای نقض مقررات منع رفت و آمد و یا پراکندگی سفارشات. دوشنبه دادستان اعلام کرد هزاران نفر را نمی توان به جرم متهم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net