گارد ملی برای شروع ترک کالیفرنیا شهرستانها

لس آنجلس >> سرباز گارد ملی را کشیده و از کالیفرنیا شهرستانها که در آن آنها مستقر شده اند و برای یک هفته پس از شایع خشونت و سرقت خدشه دار اولین روز از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید مقامات امروز اعلام کرد.

اعلام شد که تظاهرات مسالمتآمیز دوباره ظهور در سراسر کشور از جمله یکی سوار بر اسب و دیگری بر روی چهار چرخ به عنوان معترضان همچنان به تماس با پلیس اصلاحات.

“پس از نزدیک به یک هفته کمک به مقامات مدنی در خیابان های کالیفرنیا سربازان گارد ملی کالیفرنیا آغاز خواهد شد انتقال به armories,” کال نگهبان در بیانیه ای گفت. یک جدول زمانی برای خروج ارائه نشده است.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: برخی از نیروهای نظامی را آغاز خروج این شب است.

“تعداد کمی از واحدهای مستقر در این نزدیکی هست تا 10 ژوئن به ارائه پشتیبانی اضطراری در صورت نیاز” Garcetti در بیانیه ای گفت.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز جمعه گفت که او می خواهم تشویق رهبران محلی خود را پایان دادن به استفاده از گارد “در یک روش سریع اما یک متفکر شیوه است.”

بیش از 7000 سرباز گارد ملی مستقر شدند به LA, سان فرانسیسکو, ساکرامنتو و شهرهای دیگر برای کمک به اجرای قانون محلی کال گارد گفت. در حالی که اکثریت قریب به اتفاق تظاهرات مسالمت آمیز است وجود دارد خشونت و درگیری با پلیس و صدها نفر از کسب و کار تخریب شد.

فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت, on May 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را در Floyd گردن برای نزدیک به دو ساعت در حالی که او دست به دستبند و دروغ گفتن بر روی زمین. مرگ او باعث تظاهرات در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

این کامپتون کابوی, یک گروه عمدتا آفریقایی اسب علاقه مندان به عینک و ده گالن کلاه در یک “سوار برای صلح” یکشنبه از طریق محله های شهری در جنوب لس آنجلس است. خود را در صفوف منظم بود و به دنبال آن صدها نفر از راهپیمایان ،

“این است که سوارکاری ملت و همه ما بیرون آمد در اینجا برای نشان دادن وحدت ما” گفت: Todd Lavegne که تا به حال بر روی چرم شلوار بی خشتک گاوداران و سوار اسب خود را در ماه آوریل است. “ما می خواهیم برای پیوستن به این جنبش و می گویند که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

ماشین های کلاسیک طرفداران برنامه ریزی رانندگی اعتراض در شرق لس آنجلس. در ضمن رانندگان honked به عنوان یک جمعیت دست تکان داد نشانه های خواب آلود foothill حومه لا کانادا فلینتریج در شمال لس آنجلس. جنوب کالیفرنیا راهپیمایی نیز انتظار می رود در هالیوود گلندیل و سن دیگو.

به شمال در اوکلند یک گروه از معترضان جریان بر روی یک آزادراه در سطح شیب دار و لحظه ای در مواجهه با ماموران به عنوان آنها به دنبال توقف ترافیک در بزرگراه بین ایالتی 880. آنها مورد حمایت مسالمت آمیز پس از نشان دادن برای چند دقیقه. در بخش دیگری از شهر, داوطلبان, نقاشی سیاه و سفید “مسائل زندگی” در غول زرد حروف در وسط مرکز شهر جاده شبیه به یک نقاشی دیواری, نقاشی شده در یکی از خیابان های واشنگتن در نزدیکی چند صد خانواده تحت فشار قرار دادند کالسکه و انجام آنها به عنوان نشانه راهپیمایی در یک کودک پسند مارس در اطراف دریاچه مریت.

مشابه مارس برای کودکان و والدین آنها برگزار شد در سراسر خلیج سان فرانسیسکو است.

چند هزار نفر آب گرفتگی خیابان ها در طول سان فرانسیسکو مارینا این بعد از ظهر.

در ساکرامنتو, Warren, استنلی, گشت بزرگراه کالیفرنیا اولین آمریکایی آفریقایی کمیسر waded به جمعیت روز شنبه در وزارت امور خارجه کنگره آمریکا خنثی کردن تنش ها پس از گفتن معترضان که فلوید مرگ بود “کاملا غیر قابل قبول است.”

روز شنبه, ساکرامنتو متوقف مقررات منع رفت و آمد شبانه که از روز دوشنبه شروع و به پایان رسید استفاده از آن از سرباز گارد ملی که مستقر شده بودند برای کمک به اجرای قانون پس از بسیاری از ساختمان ها در این شهر در مرکز شهر آسیب دیده بودند یک هفته پیش.

ساکرامنتو اداره پلیس اعلام کرد ماموران را متوقف خواهد کرد با استفاده از کاروتید دارد که توقف جریان خون به مغز. روز جمعه و فرماندار به نام برای outlawing نگه دارید.

این آخرین دولت های محلی به سهولت و یا پایان حکومت که منجر به بازداشت هزاران نفر از تظاهر کنندگان است.

برایان تعجب جمهور از رتبه و فایل افسران صلح انجمن تحقیقات کالیفرنیا است که نشان دهنده بیش از 77,000 افراد و 930 انجمن در روز شنبه به نام ملی پلیس در استفاده از زور استاندارد الگو پس از یک جفت از قوانین جدید در کالیفرنیا که موجب شد در بخشی Stephon کلارک مرگ در سال 2018 پس از او در ساکرامنتو توسط افسران پلیس.

پلیس نمی تواند بدون جامعه اعتماد, او گفت:. مارول گفت: به همین دلیل است که ایالات متحده نیاز به یک استاندارد ملی “به دستور که همه افسران صلح را یک وظیفه برای شفاعت به بالا بردن نوار برای استفاده از نیروی آموزش استاندارد برای همه افسران صلح.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>