گارد ملی به عنوان مینیاپولیس فوران در همبستگی برای جورج فلوید

مینیاپولیس >> Minnesota فرماندار فعال گارد ملی امروز به عنوان عصبانی تظاهرکنندگان به خیابان ها ریختند برای سومین شب متوالی در اعتراض به مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که التماس که او نمی تواند نفس به عنوان یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن.

سفارش توسط رژیم صهیونیستی. تیم Walz آمد به عنوان شهرستان خواست برای کمک به پس از خرابکاری و آتش سوزی و فوران در طول تظاهرات و به وزارت دادگستری اعلام کرد که فدرال تحقیقات فلوید مرگ یک اولویت است.

در یک کنفرانس خبری در این شب متحده وکیل اریکا MacDonald متعهد “قوی و دقیق بررسی” به مرگ اما متوقف شد و از اعلام اتهامات جنایی علیه چهار افسران بودند که در صحنه همه آنها از کار اخراج شدند فلوید پس از مرگ دستگیر شد در یک فراموش نشدنی نوار ویدئویی.

“قلب من می رود به جورج فلوید گفت:” مک دونالد یک قاضی سابق. “قلب من می رود به خانواده اش. قلب من می رود به دوستان خود. قلب من می رود به جامعه است.”

جنوب مینیاپولیس ادامه داد: به غلیان در درمان Floyd — و تظاهرکنندگان برافراشته در برابر آنچه آنها به عنوان یک شهرستان که در آن سیاه زندگی با ارزش کمتر از کسانی که از ساکنان سفید.

“من می خواهم عدالت است. من امیدوارم که ادامه فشار ما را به اتهام, اما ما به برخی از صبر گفت:” Jamar نلسون یک جامعه فعال است که با این نسخهها کار با خانواده های قربانیان جرم و جنایت. “بدترین نتیجه این است که اگر ما عجله و اتهامات نمی چسبد.”

در یک بخش از مینیاپولیس امشب صدها نفر از مردم برگزار شد و شب زنده داری در نزدیکی که در آن فلوید درگذشت ترک جدید گل و بادکنک نه چندان دور از یک نقاشی دیواری از او به تازگی نقاشی شده همراه یک ساختمان دیوار. در سایر نقاط شهر و در خیابان پلیس ضد شورش درگیر شدند با معترضان راستای تخریب ساختمان و آتش سوزی در کسب و کار و در یک ماشین. در مینیاپولیس حداقل یک نفر مجروح شد در یک سلاح سرد در طول هرج و مرج پلیس گفت: هر چند جزئیات پراکنده بودند.

مینیاپولیس عمیق نژادی تقسیم است که به عنوان یک ویژگی از شهر به صورت سیاه و سفید خود را به عنوان ساکنان آن منظره پارک های قوی اشتغال و رونق کسب و کار است.

آمریکایی های آفریقایی تبار کسب یک سوم تا آنجا که ساکنان سفید. آنها فارغ التحصیل از دبیرستان در نرخ بسیار پایین تر هستند بسیار مردها بیکار باشید و تمایل به زندگی در خانواده ها به طور قابل توجهی کمتر ثروت از همتایان سفید.

یک استاد دانشگاه خواستار آن را “مینه سوتا پارادوکس” — یک محل لذت بخش دروغ خمیازه نژادی و نابرابری.

کسانی که نابرابری در نتیجه نسل تبعیض آمیز سیاست های دولت در حال حاضر کمک به سوخت قیام در پی فلوید مرگ است.

این تظاهرات که ادامه داد: امروز گسترش به سایر نقاط شهری و دولت و کنگره آمریکا تخلیه شد به عنوان یک احتیاط.

این مورد هم زده اعتراض در دیگر نقاط کشور است. تظاهرکنندگان معلوم در لس آنجلس در شب چهارشنبه و در نیویورک اتحادیه مربع امروز. تظاهرات در نیویورک بعد از نقل مکان به شهر که در آن برخی از تظاهرکنندگان skirmished با پلیس است. بیش از 30 نفر دستگیر شدند در این تظاهرات.

“جورج فلوید مرگ نشان دهنده هر مبارزه هر نبرد برای پیشرفت در این شهر گفت:” مایک گریفین دیرین جامعه سازمان در مینیاپولیس.

“ما می خواهیم عدالت برای جورج فلوید” او ادامه داد: “اما این هم در مورد سیاه و کرامت است. ما تا به حال به مبارزه با دندان و ناخن حتی برای ابتدایی ترین استانداردهای زندگی. اگر شما در حال سفید این است که یک شهر بزرگ است. اگر شما سیاه و سفید آن است که مبارزه در هر روز است.”

حتی به عنوان مقامات دولتی خواست آرامش امروز پس از یک هرج و مرج شب که در آن کسی بود به ضرب گلوله در نزدیکی تظاهرات در مینیاپولیس, مقامات پلیس از سراسر کشور را محکوم کرد پلیس اقداماتی که منجر به Floyd مرگ است. آن را نادر و قابل توجه عموم فسخ توسط اجرای قانون از خود را دارند.

اگر چه مینیاپولیس سیاسی مترقی و بسیاری از ساکنان سفید صحبت از عدالت نژادی, سیاه ساکنان می گویند از آن شده است به اندازه کافی برای حل این بی عدالتی. در واقع اغلب وجود دارد مقاومت است.

برای چندین سال طرفداران برای کارگران تحت فشار قرار دادند و این شهر را به اتخاذ 15 دلار حداقل دستمزد است که شورای شهر را در سال 2017, اما تنها پس از غلبه بر مخالفت شدید از کسب و کارهای محلی.

“بسیاری از افراد می گویند آنها نمی نژادپرستانه چرا که آنها دوستان سیاه و سفید گفت:” سینتیا, مونتانا “اما آنها به بازگشت به خود را سفید محله با سفید خود را دوستان است. به همین دلیل آنها را درک نمی کنند و آنها را شگفت زده کرد زمانی که این اتفاق می افتد.”

مونتانا, 57, سوار دوچرخه او امروز در نزدیکی یک هدف ذخیره شده است که تخریب و غارت در طول شب گذشته را در ناآرامی و منعکس در چالش های در حال رشد به عنوان یک فرد سیاه و سفید در مینیاپولیس. آن شروع می شود در مدرسه او گفت که در آن سفید کودکان که دچار مشکل هستند با گفتن داشتن یک روز بد در حالی که دانش آموزان سیاه پوست تلقی می شود به اختلالات است که نیاز به اصلاح.

“آن را مانند لایه لایه و لایه ای از باروت ساختمان بیش از یک مدت زمان طولانی,” او گفت:. “و هنگامی که شما تبدیل به یک فرد بزرگسال این چوب دینامیت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>