ملی کشاورزان فدراسیون خطاب به شهروندان استرالیایی که وجود دارد هیچ خطر ملی کمبود مواد غذایی در حال رشد در میان COVID-19 ترس

غرب استرالیا
Beverley farmer Duncan Young in one of his Spartacus Barley fields.
آیکون دوربینبورلی کشاورز دانکن جوان در یکی از اسپارتاکوس جو زمینه. اعتبار: سیمون Santi/میهن

ملی کشاورزان فدراسیون اعلام کرده است “این است که کسب و کار به طور معمول” با وجود این جهانی coronavirus بحران اصرار استرالیایی به اجازه رفتن از ترس خود را در میان صحنه های وحشت-خرید و خالی کردن قفسه های سوپر مارکت.

ملی کشاورزان رئیس فدراسیون فیونا Simson گفت: استرالیایی ها لازم نیست به نگرانی در مورد ملی کمبود مواد غذایی در حال رشد در میان ویروس های مربوط به ترس مرز تعطیلی رویداد لغو و محدودیت در تجمعات.

این می آید به عنوان فدراسیون آماده برای راه اندازی یک ملی ارتباطات کمپین برای اطمینان استرالیایی است که “بیش از اندازه کافی برای رفتن به اطراف” برای هر کس و اصرار مردم به چوب عادی خود الگوهای خرید.

“برهنه قفسه های سوپر مارکت می تواند نگران کننده در طول این زمان نامشخص و آن را طبیعی می خواهید به نگاه پس از خانواده های ما به عنوان بهترین ما می توانیم” Ms Simson گفت.

“با این حال … در روزها و ماه های آینده, استرالیایی می خواهد مطمئن شود که کشاورزان هستند و نه تعطیل.

“این کسب و کار به عنوان معمول است. کشاورزان در حال گرفتن با این کار در ادامه به تولید گوشت و حبوبات و شیر و میوه و سبزیجات است که همه ما عشق و تکیه می کنند.”

بر خلاف دیگر کشورهای استرالیا’ دسترسی به صفحه اصلی-رشد و کیفیت و ایمن مواد غذایی بسیار امن است— فیونا Simson

Ms Simson گفت: کشاورزان در استرالیا تولید غذای کافی برای تغذیه 75 میلیون نفر.

“که سه بار خود ما مردم است. در واقع دو سوم از آنچه ما کشاورزان تولید در هر سال صادر می شود جهان برای لذت بردن از,” او گفت:.

“بر خلاف دیگر کشورهای استرالیا’ دسترسی به صفحه اصلی-رشد و کیفیت و ایمن مواد غذایی بسیار امن است.

“بین 80-96 درصد از مواد غذایی در استرالیا در قفسه های سوپر مارکت رشد کرده است در استرالیا.

“ما عرضه مواد غذایی و زنجیره ای است که تنظیم به افزایش تقاضا از خرید و وحشت در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

“مصرف افزایش یافته است. ما اصرار خریداران به چوب عادی خود الگوهای خرید برای اطمینان هر کس می تواند دسترسی به مواد غذایی آنها نیاز دارید.

“اگر ما در انجام این کار وجود دارد بیش از اندازه کافی برای رفتن به اطراف.”

Ms Simson گفت: کشاورزان قدردانی از حمایت آنها دریافت شده از استرالیا در اخیر بار دشوار است.

“حالا بیشتر از همیشه با زندگی بسیاری از استرالیایی ها مختل کشاورزان متعهد به حمایت از همکار خود استرالیا با ‘کسب و کار به طور معمول در ارائه محصولات تازه است.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>